علائم و نشانه های به جا مانده از موجودات بیگانه بر زمین – اسرار قوم مایا

بناهايي تاريخي …که دقيقاً منطبق بر رويدادهاي آسماني هستند .

موجودات بیگانه بر زمین

تاريخي نگاشته شده بر سنگ…در بزرگداشت حاکمي غير زميني و گاهشماري دقيق، از جابجايي هاي محور زمين .در هر 26.000 سال

آيا حقيقتاً ماياهاي امريکاي مرکزي بودند که يکي از پيشرفته ترين تمدنهاي دوران باستان را بنا نهادند؟

يا آنکه اين، کارِ نياکان هوشمندآنها از مکاني ديگر بوده است؟

جايي خارج از اين جهان؟ ،فلز نداشته اند .الکتريسيته هم نداشته اند.

اما اسطوره هاي پيشرفته اي داشته اند . زبان پيشرفته و فرهنگ مذهبي پيشرفته اي هم داشته اند .

قوم مایا و گاه شمار تاریخی

اينها از نجوم در حدي باور نکردني و بيش از هر جامعه ديگري در زمانِ خودشان آگاه بوده اند ماياها کاملاً متقاعد شده بودند که زمان ،عنصري تعيين کننده هست چون ميدانستند که خدايان بر مي گردند.

سنگِ قبرِ “لرد پاکال”، سفينه فضايي او بوده

لرد پاکال پادشاه قوم مایا

او يک فضانورده !

ميليونها نفر در سراسر جهان بر اين باورند که ما در گذشته با موجوداتي فضايي ملاقات داشته ايم .

اگر اين موضوع حقيقي باشد چطور؟

آيا غريبه هاي باستاني حقيقتاً در شکل دادنِ تاريخمان به ما کمک کرده اند ؟

در اينصورت، آيا آنها طراح موفقيت و انتقال تمدن باستاني مايايي بوده اند ؟

جنوبِ مکزيک

در محاصره جنگل انبوهي “در کوهپايه هاي کوه “تومبالا ويرانه هاي شهر باستاني مايايي “پالنکه” واقع شده است پالنکه ، که در اوايل سال 1800 پيش از ميلاد به وجود آمد، يکي از مراکز کليدي جمعيت تمدن باستاني ماياست.

تصویری از شهر پالنکه

که نزديک به 2000 سال حاکم بر منطقه امروزي امريکاي مرکزي بوده است .بدون ابزار فلزي، چرخ يا حيوانات باربر ماياها شهري همچون “پالنکه” را در گستره منطقه اي وسيع با يک معماري دقيق بنا کرده اند.

کتيبه هاي متعددي در دنياي ماياها وجود داره که به چهار شهر در چهار نقطه مختلف اشاره دارند.

پالنکه” در اين کتيبه ها، پايتخت غربي” جهانِ مايا محسوب مي شده .

شهر جنوبي آن “کوپان” است ، “و شهر شرقي هم “تيکال و شمالي ترين اونها هم “کالاک مول” است تحسين برانگيزترين موضوع درباره اين مردم توانايي آنها در ساخت يک تمدن در دلِ جنگل بوده سطح خاکِ جنگل ،لايه بسيار نازکي داره و انجام اين کار به وسيله اين مردم براي جا دادن جمعيت عظيمي که بيست تا سي برابر جمعيت امروز منطقه بوده بسيار حيرت انگيز هست.

طبق نظر متخصصان، به عنوان يکي از باشکوه ترين و پيچيده ترين تمدنهاي جهان باستان دستاوردهاي ماياها شامل شمار زيادي از دستاوردهاي علمي در زمينه کشاورزي، مهندسي و ستاره شناسي بوده است.

اين مردم چيز زيادي نداشتند که ما بتونيم به عنوان

نشانه مخصوص پيشرفتشان تلقي کنيم اما آنچه که داشته اند اسطوره هاي پيشرفته، زبان پيشرفته و فرهنگ مذهبي پيشرفته بوده سايت “پالنکه”، هنوز هم يک سايت وسيع کشف ناشده هست.

گفته شده که فقط 10% از اين شهر تا به حال به وسيله باستانشناسان کشف شده سيستم آبرساني اينجا در “پالنکه” بسيار پيچيده هست و ماياها در واقع قادر به توليد فشار آب به وسيله حفر کانال آب از رودخانه اصلي بوده اند.

همه شهرهاي مايايي داراي ميدانهاي توپ بازي بوده که در آنها يک نوع بازي آييني انجام مي شده و بازيکنها بايد يک توپ را از يک سوراخ سنگي يا چوبي رد مي کردند .

اينطور به نظر مي رسه که اين يک تمثيلي از همراستايي با خورشيد بوده وقتي به فرهنگهاي مختلف دنيا توجه مي کنيد اعم از بابليهاي باستان يا مصريان باستان و يا ماياها ، امروز ما مي دونيم که پيشرفته ترين اونها همان ماياها بوده اند.

طبق گفته مورخين در قرن نهم ، شهرهاي بزرگ ماياها، متروکه شد و ماياها، مفقود شدند .

اما چرا؟

بسياري هستند که ناپديد شدن ماياها را به جنگ، يا زياد شدن جمعيت و خشکسالي نسبت مي دهند اما آيا ممکن است که ماياها نشانه هايي را از خود به جا گذاشته باشند که مبين آن باشد .

که منشا و سرنوشت آنها توسط نيروهايي غير زميني طرح ريزي شده ؟

سال1952 باستانشناسي به نام “البرتو لوهيرل” هرم آرامگاه شاه پاکال” را يافت که” از 615 تا 683 پيش از ميلاد حاکم شهر مايايي “پالنکه” بوده است ،”در طول هفتاد سال سلطنت “پاکال او “پالنکه” را تغيير داد با ايجاد کتيبه ها و بناهاي باشکوه تمدن باستاني ماياها شهر “پالنکه” مورد غارت حاکم “کالاک مول” واقع شده بود.

و اين موضوع واقعاً يک تراژدي براي شهر محسوب مي شد و همين امر، يک موقعيتي را براي “حناب پاکال” ايجاد کرده تا در دوران جواني به پادشاهي برسه و بعد اين شهر را که کاملاً ويران شده بود چنان رونق بده که به يکي از مهمترين شهرهاي آخرين دوره کلاسيک تبديل بشه اين معبد معروف کتيبه هاست که پشت سر من قرار گرفته و شايد مشهورترين هرم در دنياي ماياها محسوب بشه .

سال 1948 بود که باستانشناس مکزيکي- فرانسوي البرتو لوئيلر” جستجوي خودش را” در بالاي معبد کتيبه شروع کرد .

باستان شناسی و کشف اثار به جا مانده

چيزي که پيدا کرد،همان پله هاي مشهوريست که به عمق هرم راه دارند اما اين پله ها کاملاً با سنگ و خاک پر شده بود.

چهار سال طول کشيد تا به تدريج و قدم به قدم راه ورود به عمق هرم باز شد “و بالاخره او به آرامگاه “لرد پاکال و سنگ قبر عظيمش و ورودي هرمي که به دورش ساخته شده بود، دست پيدا کرد .

بارزترين اثر باستاني مايايي “يعني سنگ قبر “شاه پاکال بحثهاي بسياري را برانگيخت .

جامعه متخصصين معتقدند که اين اثر شاه پاکال” را” در سفر به دنياي فرودينِ زير زمين نشان مي دهد “اما نظريه پردازان فضانوردان باستاني معتقدند که “شاه در اتاق فرمان يک فضاپيما نشسته و او را “فضانورد پالنکه” لقب داده اند

به نظر مي رسه که داره به فضا ميره او يک فضانورده که در حالِ کنترل فضاپيماي خودش و رفتن به فضاست ما مدتهاست که مدعي هستيم اين تصوير در اينجا شاه پاکال” را در حالت نشسته ،در نوعي” …سفينه فضايي نشان مي ده

چون زاويه نشستنش مثل فضانوردان امروزي در زمان پرواز هست .فضانوردان امروزي در زمان پرواز هست.

تصویری همانند قرار گیری شاه مایاها در تابوت

درست در اينجا، در حال دستکاري کنترلهايي هست يک جور ماسک تنفسي و يا نوعي تلسکوپ روي صورتش داره پاهاش روي يک پدال قرار گرفته و اين پايين چيزي هست که مثل اگزوز و شعله هاي پشت اون به نظر ميرسه .

“در سال 2011،حکاکي عجيب سنگ قبر “لرد پاکال به يک مجسمه سه بعدي تبديل شد “به دست مجسمه سازي به نام ،”پائول فرنسيس

من وقتي ديدمش، فوراً گفتم : اين يک مرديست که در کپسول فضايي نشسته از نظر من هيچ احتياجي به تفسير نداره هيچ نيازي به تحقيق نداشتم خودش همه چيز رو نشون مي داد.

از سالهايي بسيار بسيار دور حکاکي شده من فکر مي کنم که اين واقعاً خارق العاده هست چون قطعاً يکي از قطعه هاي بلامنازع در نظريه فضانوردان باستانيست .

و ديدن “پاکال” در فرم يک مجسمه سه بعدي براي من يک آرزوي تحقق يافته محسوب ميشه مدتهاي درازيست که ما گفته ايم آنچه که روي سنگ قبر “پاکال” هست .سمبليک نيست

اين همان چيزي بوده که يک هنرمند خودش ديده، و يا اينکه بهش گفته شده و او هم سعي کرده همان تصوير رو بر روي اين سنگ قبر تصوير کنه من واقعاً از اين سفينه خوشم آمده

مجسمه عجیب ایا وجود این مجسمه می تواند نشانه ایی از رفتن انسان به فضا باشد.

“اين قسمت هم جالبه که در انتهاي سنگ “پالنکه …چيزي مثل شعله ديده مي شه درست مثل …شعله آتش هست .

.دقيقاً من ناچار بودم يک کمي دستکاريش کنم …اينجا به جاي شعله، موتور را جايگزين کردم …خوب بله البته .اما اين همون ساختار رو پشتيباني مي کنه من از اين جزيياتي که شما .زير پاي راستش تعبيه کرده ايد هم خوشم مياد اينجا که نشان مي ده پاي او روي يک پدال قرار گرفته .

و اين دقيقاً همون چيزي هست که ما .در سنگ قبر “پالنکه” هم مي تونيم ببينيم .

اسرار وجود قوم مایا

دستهاش هم در حال دستکاري کنترلهايي هستند و دستگاه تنفسي در اينجا ديده ميشه که روي بينيش ديده مي شه دستگاه تنفس در واقع بخش بسيار مشخصي هست که بهش “حيات دهنده” ميگن روح از درون اين دستگاه منتقل ميشه و حيات دهنده از نظر من ، ميتونه…هوا باشه منظورم اينه که خوب البته ما هوا تنفس مي کنيم اين يک شخصيست که به اين ماسک احتياج داره تا زنده بمونه چون کجاست؟ در فضا

“آيا حکاکي روي سنگ قبر “شاه پاکال مي تواند تاييدي بر همدستي بين حاکم ماياها و نيروهاي فرازميني باشد؟ …همانگونه که نظريه پردازان فضانوردان باستاني هم به آن معتقدند؟

شايد بتوان شواهد بيشتري را در قلمکاريهاي امريکاي ميانه يافت “کاخِ “پالنکه در اواخر قرن هجدهم و به دست مهاجمين اسپانيايي کشف شد اين مجموعه سلطنتي، بزرگترين و پيچيده ترين مجموعه در کل اين شهر باستانيست محققين معتقدند که برج چهار طبقه وسط کاخ به اين منظور ساخته شده تا شاهان و کاهنانِ مايا قادر به رصد حرکات خورشيد و ستارگان در آسمان باشند.

اينجا کاخ اصلي در “پالنکه” هست .

و يکي از ديدنيهاي غير معمول آن، برج عظيمش براي رصد ستاره هاست ،در اين مجموعه کاخ شکلي وجود داره “T” پنجره هاي غيرِ معمول که قرنهاست باعث حيرت باستانشناسان بوده گفته شده که شايد به معناي خداي باد باشه .

،شکل “T” اما امکان داره که اين پنجره هاي اشاره به آسمان داشته باشند اين چه بوده که حاکمان “پالنکه” به دنبالش مي گشتند؟

“بُرج کاخ “پالنکه تنها يکي از رصدخانه هاي ساخته شده در قلمرو باستاني ماياهاست سيستم کاربردي نجوم اين مردم رصد کردن بوده بنابراين طراحي و ساخت اينهمه بنا در ايجاد خطوط ديده باني براي خلق يک موقيعتي براي مشاهده و ديدن رخدادهاي مهم فضا بوده ما مي بينيم که اين معبدها با زمانهاي معيني از سال ، همخواني دارند اعتدالها و انقلابهاي فصول مهمترين زمانهاي سال هستند و ما به هر طرف که نگاه مي کنيم.

رصدخانه مایاها

مي بينيم که چطور دانش ستاره شناسي در ساخت اين بناها .به کار رفته ميدانها، بهترين مکان براي گردهمايي مردم بوده تا اهداهاي خودشون رو در زمانهاي معيني در سال پرداخت کنند …اينها مکانهايي بودند که از دوران بسيار دور صدها و صدها سال پيش به منظور مشاهدات به خصوصي بنا شده اند .

اما ماياها در آسمان به دنبال چه چيزي و يا چه کسي مي گشتند؟ بر اساس گفته نظريه پردازان فضانوردان باستاني پاسخ آن را مي توان حک شده در سنگها يافت “در “کريگوا” واقع در “گواتمالا يک پارک آثار باستاني وجود داره اينها هيئتهاي عظيمي هستند که در اشکال متفاوتي تراشيده شده اند بعضي شبيه کروکديل هستند و بعضي هم شبيه لاکپشت در عين حال ،اين حکاکيها طبيعتي تکنولوژيک دارند در حقيقت يک تخته سنگ در اينجا وجود داره که ما مي توانيم مردي رو در اون ببينيم که در درون يک اطاقک خلباني نشسته آيا ممکنه که اين هيچ چيزي به جز تعبير وضعيتي که اين مردم قادر به درکش نبودند بوده باشه؟ چون ديدگاه تکنولوژيک اونها کمتر از حدي بوده که ما امروز داريم؟

“امروز در ايالت مکزيکي “تاباسکو در نزديکي خليج مکزيک ويرانه هاي مرکزي تشريفاتي موسوم به “لاونتا” واقع شده است .

در اينجا و در سال 1862 کاشفان نفت، چهار سر بزرگ سنگي را در منطقه “اولمک” امريکاي ميانه کشف کردند .

از آن زمان تا به امروز باستانشناسان 13 تنديس مشابه ديگر را از خاک بيرون کشيده اند که در حدود 850 پيش از ميلاد تراشيده شده متخصصان بر اين باورند که اين سرهاي عظيم …توصيف کننده “اولمکها” ست تمدني باستاني که بسياري معتقدند نياکان ماياها بوده اند “يکي از برجسته ترين وجوه هنر و تاريخ “اولمکها همين تنديسهاي بزرگ سنگيست.

و يکي از فرضيه هاي قابل توضيح براي مجسمه ها اين هست که اينها در واقع تصوير چهره حکام مهمي مثل شاهان و شامنها(جادوگران) و افراد مهم جامعه بوده اند اما نظريه پردازان فضانوردان باستاني مدعيند که اين مجسمه هاي سنگي اسرار آميز اثباتي بر دخالت فرازميني ها در گذشته اي دور هستند .

غريبه هايي بوده اند که به تصوير کشيده شده اند به دليل داشتن چهره هايي غيرِ معمول؟ اين مجسمه ها اغلب کلاهخودهاي عجيبي دارند و به نظر هم خارجي مي رسند .

به نظر مي رسه که اهل افريقا يا خاور ميانه يا مناطقي از اين دست باشند حالا اينها اينجا در امريکاي مرکزي چه مي کنند؟ شما با يک ترکيبي از گروههاي مختلف نژادي روبرو هستيد آيا اينها با خدايان آسماني آمده اند؟ .شايد آنها هم “اي-تي”هاي خارجي بوده اند يک مجسمه هست که ما مي تونيم به خوبي در اون يک “اولمک” رو ببينيم که يک جور لباس پرواز به تن داره براي من ، اين نشان دهنده هيچ چيزي به جز يک کسي که از افريقا به امريکاي مرکزي آمده و لباس پرواز و يک نوع وسيله پرواز داشته، به نظر نميرسه .

لباس پرواز همانند این در بین مجسمه های به جا مانده همانند لباس پرواز است.

پاهاش رو مي بينيد که در يک لباس فضايي امروزي پوشيده شده يک نوع کپسول نجات هم روي سينه اش مي بينيد شش تا بال داره و سرش به وضوح با کلاه ايمني فضانوردان امروزي پوشيده شده بنابراين از نظر من، اين چيزي نيست مگر تصوير فيزيکي يک برخورد فرازميني در صدها و…بله ، حتي هزارها سال پيش شواهد قابل ملاحظه اي در رابطه با ماياها و اولمکها با فرازميني ها وجود داره در “لاونتا” مي بينيد که بسياري از اولمکها ماسکهاي عجيبي داشته اند .

در “تيکال” هم شبه ماسکهايي با دستگاههاي تنفس دارند يک موجودات پرنده اي هم بوده اند که بر فراز مواضع معيني مثل دنياي ماياها در پرواز بوده اند اينها انسانهاي پرنده هستند کساني که مي تونستند پرواز کنند.

اما آيا اين مجسمه هاي سنگي حقيقتاً مي توانند اثباتي باشند بر اينکه ماياها تماس اوليه اي با مسافران فضا داشته اند؟ همانطور که نظريه پردازان فضانوردان باستاني هم به آن معتقدند؟ ،و آيا ممکن است که شواهد بيشتر حقيقت تکان دهنده اي را آشکار کند از اينکه ،برخي از حاکمان مايايي خود ،منشائي غير زميني داشته اند؟ امريکاي مرکزي اينجا در غرب هندوراس ويرانه هاي تحسين برانگيز شهر باستاني مايايي “کوپان” واقع شده است “و از آنجا که معابد و بناهاي “کوپان ،در رديف مهمترين سايتهاي مايايي قرار گرفته اند .

محققين به دنبال توضيحي براي دستاوردهاي خارق العاده ماياها هستند که در ساختار 72 پله موسوم به پله هاي هيروگليفي” به کار رفته است” “پله هاي هيروگليفي در “کوپان ،در اوايل سال 700 پس از ميلاد ساخته شده .”و به منظور ثبت تاريخ آن زمان “کوپان بنابراين به عنوان بناي عام براي بزرگداشت .و موفقيت تمامي شاهان طراحي شده از “ياکس کوک مو” گرفته تا سيزدهمين آنها که اينجا را بنا کرده کنده شده در 1200 سنگ و در قالب يک بناي عظيم ،”سمبلهاي باستاني مايا معروف به “گليف ،چيزي را به وجود آورده اند که بيشتر باستانشناسان معتقدند يکي از قديمي ترين و پيچيده ترين سيستمهاي نوشتاريست .

اما براي قرنها، اين لو حه هاي يافته شده در امريکاي مرکزي .قابل ترجمه شدن نبودند ،سپس در سال 1880، کتابدار آلماني و زبانشناس .ارنست فورتسمن” کُد آن را شکست” ،”ارنست فورستمن” کتابداري بود در “درسدن” ،او در ميز خودش يکي از چهار کتب ماياها نسخه خطي درسدن” را نگهداري مي کرد”

این قسمت از مطلب اینجا به پایان می رسد قسمت بعدی را می توانید در لینک های پایینی پیدا کنید سپاس بابت مطالعه شما

علائم و نشانه های به جا مانده از موجودات بیگانه بر زمین – اسرار قوم مایا قسمت دوم

این را به اشتراک بگذارید!

به خواندن ادامه دهید

قبلیبعدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *