تعبیر خواب گرگ سفید در برف

تعبیر خواب گرگ سفید

تعبیر خواب گرگ سفید در برف تعبیر خواب هایی که مربوط به دیدن گرگ است می تواند نشانه مثبتی ارزیابی نکرد و اگر گرگ در برف به شما حمله کند نشانه مثبتی نیست

به نقل از بعضی معبرین و شخص بزرگی چون امام جعفر صادق می فرمایند که دیدن خواب گرگ می تواند علامت زن خواستن و ازدواج کردن باشد در مجموع امام تعبیر دیدن این حیوان را ازدواج نزدیک شما هم تعبیر کرده اند .

البته می توانن تعبیر این نوع از خواب را مثبت هم ارزیابی کرد همان گونه در بالا ذکر شد با در ادامه همراه باشید تا تعبیری جامع تر را در مورد خوابتان ارائه دهیم.برخی از معبرین دیدن خواب این جان دار را نشانه کنیز زدن هم دانسته اند.

.و اما خواب شما که در ان برف و گرگ مشاهده شده است در به تعبیر معبرین بزرگ در مورد برف که اگر به فصل و زمانش باشد علامت رزق روزی فراوان است و خبر خوبی برای بییننده خواب و گرگ هم همان طور که پیش تر گفته شد می تواند نشانه همسر یا کنیز باشد. اما چیزی که باید به ان توجه کنید حالت وجودی خواب شماست که در چه حالتی گرگ مشاهده فرمودید اگر گرگی به شما حمله کرد می توان نشانه منفی را دریافت کرد همان طور که در اول جمله هم نوشته شده است .

محمد ابن سرین درمورد دیدن گرگ در خواب و حمله ان اینگونه می گویند.

دیدن حمله این حیوان درنده را این گونه بیان می کند ممکن است همسر خویش را طلاق دهد.

حال گذری به پیش تر می اندازیم جایی که شما خواب برف و گرگ را هم زمان با هم دیده اید می توان چنین برداشت که اگر در زمانی که فصل ریزش برف نیست و گرگی به شما حمله کرد همان طور که محمدابن سرین گفته اند شما دارای مشاجراتی خانوادگی هستید .

البته معبرین دیگری دیدن گرگ نشان از خادم مرد و یا زن دانسته اند شاید شما شخصی باشید که در یک اداره یا شرکت مسئولیتی برعهده دارید و ممکن است عده ایی زیر دست شما باشند از بین این افراد ممکن است با شما دچار مشکل شوند البته اگر گرگ حمله نکرد کار بیخ پیدا نخواهد کرد ولی اگر حمله کرد ممکن است مشکلاتی را ایجاد کنید.

محمد ابن سرین تعبیر جالب تری هم دارد محمد ابن سرین گرگ را نماد از ماهیت وجودی بیننده خواب دانسته است و می گوید نشانه ایی از ان است که شما تمایل به تصاحب ارث دارید البته اگر گرگ بدن شما را درید و از گوشت شما خورد .

در پایان نقل قل هایی را برایتان اماده کرده ایم

واضح است که معنی این خواب از دید این امام معصوم در هر سه مورد اشاره به کنیز و خدمتکار دارد یا مرد و یا زن.

  • حمله کرد و او را درید ، معنی خواب این است که همسرش را طلاق خواهد داد

اگر دید که او را کشت و شروع به خوردن گوشت کرد ، به اندازه گوشتی که گرگ می خورد به او ارث خواهد رسید.

این را به اشتراک بگذارید!

به خواندن ادامه دهید

قبلیبعدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *