23
آوریل

تعبیر خواب کندن موی دماغ

Results

#1 تفسیر خواب کندن موی دماغ?در مورد کندن موی بینی می توان چنین تفسیر کرده که اراده ما در انجام کارها را نشان می دهد و نشان از این دارد که ما کاری نیمه تمام دار/یم و یا می خواهیم کاری را شروع نماییم . در خواب به شکل موی بینی می اید. یک تفسیر دیگری هم که می توان از خواب کندن موی دماغ دریافت .همچو مثل موی دماغ نشو نشان از میان برداشتن موانعی که هرچند کوجکند اما شما را ازار می دهند وباعث جا ماندن شما در زندگی می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مو و زدن مو در قسمت مختلف بدن می توانید این مطلب را مطالعه فرمایید اگر سوالی دارید می توانید در قسمت نظرات ان را ازما بپرسید . باتشکر و احترامات فراوان. ...

finish

در مورد کندن موی بینی می توان چنین تفسیر کرده که اراده ما در انجام کارها را نشان می دهد و نشان از این دارد که ما کاری نیمه تمام دار/یم و یا می خواهیم کاری را شروع نماییم .

در خواب  به شکل موی بینی می اید.

یک تفسیر دیگری هم که می توان از خواب کندن موی دماغ دریافت .همچو مثل موی دماغ نشو نشان از میان برداشتن موانعی که هرچند کوجکند اما شما را ازار می دهند وباعث جا ماندن شما در زندگی می شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مو و زدن مو در قسمت مختلف بدن می توانید این مطلب را مطالعه فرمایید اگر سوالی دارید می توانید در  قسمت نظرات ان را ازما بپرسید .

باتشکر و احترامات فراوان.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility