28
اکتبر

Mieguistumo priežastis – žinoti priežastį ir ją gydyti

Kas sukelia mieguistumą? Kas sukelia mieguistumą? Priežastys gali būti įvairios: užsitęsę skrydžiai, užduotys, kurios sutrikdo įprastą miego ritmą, arba tokios veiklos kaip ilgas vairavimas. Nors daugelis iš mūsų pamiršta visišką miegą, yra ir kitų miego problemų. Tai apima miego apnėją, neramių kojų sindromą ir miego priepuolius. Žmonės, dirbantys kapinėse arba kurių darbai reikalauja pamainų, tampa miego trūkumu. Taip yra dėl stipraus mieguistumo naktį ir jų nesugebėjimo tinkamai miegoti dienos šviesoje.

Mieguistumo priežastys
Dėl mieguistumo daugumai suaugusiųjų reikia 2–4 ​​valandų nakties miego. Nors kai kuriems reikia daugiau ar mažiau šios sumos, kad jų kūnas tinkamai pailsėtų. „Miego problemos, netinkamas miegas ir prastas miegas gali sukelti blogų padarinių“, – sako Schweizas. Tinkamo miego stoka yra glaudžiai susijusi su pagrindinėmis mūsų eros sveikatos problemomis. Tokios problemos kaip hipertenzija, širdies ligos, insultas, diabetas, antsvoris ir beprotybė

Mieguistumo priežastys Jei akys užmerktos, bet jaučiatės mieguisti, gali būti miego sutrikimų. Miego sutrikimai apima asmens nesugebėjimą užmigti ar toliau miegoti arba keistą elgesį miegant, pavyzdžiui, miegant. Kai kurie kiti miego sutrikimai yra trumpalaikiai, pavyzdžiui, miego priepuoliai. Miego priepuolių metu žmogus nekontroliuojamai miega visą dieną. Kai pacientai lankosi Davilos miego klinikoje, ji pirmiausia nori sužinoti, ar problema yra jos miego kiekis ar kokybė. „Pirmasis gydytojų klausimas apie jų miegą yra tai, ar jie turi pakankamai miego“, – sako ji. Ar jie visiškai miega? Tai yra svarbus klausimas. Nes mes manome, kad daug žmonių turi šią problemą. Jie būna iš dalies ar protarpiais ir kartais turi lėtinę nemigą “. Davila siekia kokybės, jei yra tikra, kad jos klientams nėra sunku miegoti, norėdami išsiaiškinti, ar ji neturi miego sutrikimo.

Mieguistumo priežastys, rašoma Žurnalistų klubo klinikos leidinyje; Yra daugybė priežasčių, dėl kurių visą laiką galite jaustis pavargę.

Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie miega daugiau nei 9 valandas per naktį, labiau nei kiti serga tokiomis ligomis kaip diabetas ir nutukimas.

Dėl per didelio mieguistumo priežastis yra natūralus poreikis, ir kiekvienam žmogui reikia 6 valandų naudingo miego per dieną.Pagal šį miego lygį žmogus kenčia nuo mieguistumo. Statistika rodo, kad 1,6% pasaulio gyventojų kenčia nuo miego ligos ir tai didėja.

4 nuovargio ir mieguistumo priežastys:

Mieguistumo infekcijų priežastys: Nors infekcijos turi daug akivaizdžių simptomų, jos kartais gali plisti į jūsų kūną, nepastebėdamos ar nepastebėtos gydytojo. Pavyzdžiui, esant imuninės sistemos sutrikimui, infekcija gali išsivystyti į stiprų nuovargį.

Mieguistumo alergijos priežastys: Įdomu žinoti, kad histaminas ir kitos cheminės medžiagos, kurias organizmas išskiria kovojant su alergija, yra hipnotizuojančios. Kita vertus, kosulys, čiaudulys dėl gėlių ar kvėpavimo takų uždegimas dėl sporų Nemiga sukelia nemigą.

Per didelio mieguistumo priežastis yra anemija.Pagrindinės raudonosios kraujo ląstelės dirba tiekdamos deguonį iš plaučių į kitus organus. Kai žmogus turi raudonųjų kraujo kūnelių trūkumą arba sutrinka kraujo ląstelių veikla, jis tampa anemiškas ir tuo pačiu jaučiasi toks pavargęs, kad nesugeba atlikti savo kasdienybės.

Humoro sutrikimas: Moterims estrogeno trūkumas daugeliu atvejų gali sukelti svorio kritimą ir nuovargį.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie mieguistumą.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility