28
اکتبر

Miegainības cēloņi – zināt cēloni un ārstējiet to

Kas izraisa miegainību? Kas izraisa miegainību? Cēloņi var būt dažādi: ilgstoši lidojumi, uzdevumi, kas traucē normālu miega ritmu, vai tādas aktivitātes kā ilga braukšana. Lai gan daudzi no mums atstāj novārtā pilnu miegu, ir arī dažas citas miega problēmas. Tie ietver miega apnoja, nemierīgo kāju sindromu un miega lēkmes. Cilvēki, kuri strādā kapsētā vai kuru darbs prasa maiņu, zaudē miegu. Tas ir saistīts ar smagu miegainību naktī un viņu nespēju pienācīgi gulēt dienasgaismā.

Miegainības cēloņi
Lielākajai daļai pieaugušo cilvēku miegainības dēļ naktīs ir vajadzīgas 2 līdz 4 stundas miega. Kaut arī daži prasa vairāk vai mazāk šo daudzumu, lai ķermenis varētu pienācīgi atpūsties. “Miega problēmas, nepietiekams miegs un slikts miegs var izraisīt sliktas sekas,” saka Šveice. Pienācīga miega trūkums ir cieši saistīts ar galvenajiem mūsu laikmeta veselības jautājumiem. Tādas problēmas kā hipertensija, sirds slimības, insults, diabēts, liekais svars un ārprāts

Miegainības cēloņi Ja jūsu acis ir pietiekami aizvērtas, bet jūtaties miegains, jums var būt miega traucējumi. Miega traucējumi ietver personas nespēju aizmigt vai turpināt gulēt vai dīvainu izturēšanos pret gulēšanu, piemēram, gulēšanu. Daži citi miega traucējumi ir īslaicīgi, piemēram, miega lēkmes. Miega uzbrukumu laikā cilvēks nekontrolēti guļ visu dienu. Kad pacienti apmeklē Davila miega klīniku, viņa vispirms vēlas uzzināt, vai problēma ir viņas miega daudzums vai kvalitāte. “Pirmais jautājums, ko ārsti uzdod par savu miegu, ir tas, vai viņiem ir pietiekami daudz miega,” viņa saka. Vai viņi paliek pilnībā aizmiguši? Tas ir svarīgs jautājums. Tā kā mēs uzskatām, ka daudziem cilvēkiem ir šī problēma. Tie ir daļēji vai periodiski, un dažreiz viņiem ir hronisks bezmiegs. ” Davila meklē kvalitāti, ja saprot, ka problēma nav viņas klienti, lai noskaidrotu, vai viņai nav miega traucējumu.

Miegainības cēloņi Saskaņā ar Žurnālistu kluba klīnikas pētījumu žurnālistiem tas ne vienmēr ir miegainības un noguruma, miega trūkuma vai pārslodzes dēļ. Ir daudz iemeslu, kuru dēļ jūs vienmēr varat justies noguris.

Pētījumi rāda, ka cilvēki, kuri naktī gulē vairāk nekā 9 stundas, ir vairāk pakļauti tādu slimību kā diabēts un aptaukošanās riskam nekā citi.

Pārmērīgas miegainības cēlonis ir dabiska vajadzība, un katram cilvēkam dienā ir vajadzīgas 6 stundas noderīga miega.Pēc šī miega līmeņa paaugstināšanās cilvēks cieš no miegainības. Statistika rāda, ka 1,6% pasaules iedzīvotāju cieš no miega slimībām, un tas palielinās.

4 noguruma un miegainības iemesli:

Miegainības infekciju cēloņi: Lai arī infekcijām ir daudz acīmredzamu simptomu, tās dažreiz var izplatīties jūsu ķermenī, jūs nemanot, vai ārsts to diagnosticētu. Piemēram, imūnsistēmas traucējumu gadījumā infekcija var attīstīties smagā nogurumā.

Miegainības alerģiju cēloņi: Interesanti zināt, ka histamīns un citas ķīmiskas vielas, kuras organisms izdala, lai cīnītos pret alerģijām, ir hipnotiskas. Bezmiegs izraisa bezmiegu.

Pārmērīgas miegainības cēlonis ir anēmija.Sarkano asins šūnu galvenā funkcija ir skābekļa novadīšana no plaušām uz citiem orgāniem. Ja cilvēkam ir sarkano asins šūnu deficīts vai asins šūnu darbības traucējumi, persona kļūst anēmiska un vienlaikus jūtas tik nogurusi, ka nespēj veikt viņu ikdienas rutīnu.

Humoristiski traucējumi: sievietēm estrogēna līmeņa pazemināšanās vairumā gadījumu var izraisīt svara zudumu un nogurumu.

Noskatieties šo video, lai iegūtu vairāk informācijas par miegainības cēloni.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility