סיבות לנמנום – דעו את הסיבה והתייחסו אליה

מה גורם לנמנום? מה גורם לנמנום? יתכנו מגוון סיבות: טיסות ממושכות, משימות המשבשות את קצב השינה הרגיל או פעילויות כמו נהיגה ממושכת. בעוד שרבים מאיתנו מזניחים שינה מלאה, ישנן כמה בעיות אחרות בשינה. אלה כוללים דום נשימה בשינה, תסמונת רגליים חסרות מנוחה והתקפי שינה. אנשים העובדים בבית הקברות או שמקומות עבודתם נדרשים למשמרות הופכים לקופחת שינה. הסיבה לכך היא נמנום קשה בלילה וחוסר יכולתם לקבל שינה מספקת באור יום.

גורם לנמנום
מרבית המבוגרים זקוקים לשעתיים עד 4 שעות שינה בלילה בגלל נמנום. בעוד שחלקם דורשים פחות או יותר כמות זו על מנת שגופם ינוח כמו שצריך. “בעיות שינה, שינה לא מספקת ושינה לקויה יכולות להיות השלכות לא טובות”, אומר שוויץ. חוסר שינה תקין קשור קשר הדוק לנושאי הבריאות העיקריים בעידן שלנו. בעיות כמו יתר לחץ דם, מחלות לב, שבץ מוחי, סוכרת, עודף משקל ואי שפיות

סיבות לישנוניות אם העיניים שלך עצומות מספיק אבל אתה מרגיש ישנוני, יתכן שיש לך הפרעות שינה. הפרעות שינה כוללות חוסר יכולת של אדם להירדם או להמשיך לישון או התנהגויות שינה מוזרות, כמו שינה. כמה הפרעות שינה אחרות הן רגעיות, כגון התקפי שינה. במהלך התקפי שינה, אדם ישן ללא שליטה לאורך כל היום. כשמטופלים מבקרים במרפאת השינה של דווילה, היא מבקשת קודם לדעת אם הבעיה היא כמות השינה או איכותה. “השאלה הראשונה שרופאים שואלים לגבי שנתם היא האם יש להם מספיק שינה”, היא אומרת. האם הם נשארים ישנים לחלוטין? זו שאלה חשובה. מכיוון שאנחנו מאמינים שלאנשים רבים יש את הבעיה הזו. הם חלקית או לסירוגין ולעיתים סובלים מנדודי שינה כרוניים. ” דווילה מחפשת איכות אם היא בטוחה שלקוחותיה לא מתקשים לישון כדי לראות אם יש לה הפרעת שינה.

גורם לישנוניות על פי כתב העת של מרפאת מועדון העיתונאים; ישנן סיבות רבות שיכולות לגרום לך להרגיש עייף בכל עת.

מחקרים מראים כי אנשים שישנים יותר מ- 9 שעות בלילה נמצאים בסיכון גבוה יותר למחלות כמו סוכרת והשמנה בהשוואה לאחרים.

הגורם לישנוניות מופרזת הוא צורך טבעי, וכל אדם זקוק ל 6 שעות שינה מועילות ביום, כאשר רמת השינה הזו מוגברת האדם סובל מבעיה. הסטטיסטיקה מראה כי 1.6% מאוכלוסיית העולם סובלת ממחלת שינה וזה הולך וגובר.

4 סיבות לעייפות ונמנום:

הגורמים לדלקות ישנוניות: למרות שלדלקות יש תסמינים ברורים רבים, הם יכולים לפעמים להתפשט לגופך מבלי שתבחין או שאובחן על ידי רופא. לדוגמה, בהפרעה של מערכת החיסון, הזיהום עלול להתפתח לעייפות קשה.

הגורמים לאלרגיות לנמנום: מעניין לדעת כי היסטמין וכימיקלים אחרים שהגוף מפריש כדי להילחם באלרגיות הם מהפנטים. נדודי שינה גורמים לנדודי שינה.

הגורם לנמנום מוגזם הוא אנמיה. תאי הדם האדומים העיקריים פועלים להעברת חמצן מהריאות לאיברים אחרים. כאשר לאדם יש מחסור בתאי דם אדומים או חוסר תפקוד של תאי הדם, האדם הופך לאנמי ובו בזמן מרגיש כל כך עייף שהוא או היא לא מסוגלים לבצע את שגרת יומם.

הפרעה הומוריסטית: אצל נשים דלדול האסטרוגן ברוב המקרים יכול להוביל לירידה במשקל ולעייפות.

צפו בסרטון זה למידע נוסף על סיבת הנמנום.

משאבים

chetor.com

yjc.ir

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *