22
اکتبر

Příčiny ospalosti – znát příčinu a léčit ji

Co způsobuje ospalost? Nedostatek spánku může být způsoben celou řadou věcí: dlouhými lety, úkoly narušujícími normální rytmus spánku nebo činnostmi, jako je dlouhá jízda. Zatímco mnozí z nás zanedbávají plný spánek, existují i ​​jiné problémy se spánkem. Patří mezi ně spánková apnoe, syndrom neklidných nohou a záchvaty spánku. Lidé, kteří pracují na hřbitově nebo jejichž práce vyžadují směny, se stanou bez spánku. To je způsobeno těžkou ospalostí v noci a jejich neschopností dostat dostatečný spánek za denního světla.

Příčiny ospalosti
Většina dospělých potřebuje 2 až 4 hodiny spánku za noc kvůli ospalosti. Zatímco někteří vyžadují více či méně toto množství, aby jejich tělo správně odpočívalo. „Problémy se spánkem, nedostatečný spánek a špatný spánek mohou mít špatné následky,“ říká Schweiz. Nedostatek správného spánku úzce souvisí s hlavními zdravotními problémy naší doby. Problémy, jako je hypertenze, srdeční choroby, mrtvice, cukrovka, nadváha a šílenství

Příčiny ospalosti Pokud máte dostatečně zavřené oči, ale máte ospalost, můžete mít poruchy spánku. Poruchy spánku zahrnují neschopnost člověka usnout nebo pokračovat ve spánku nebo podivné spánkové chování, jako je spánek. Některé další poruchy spánku jsou krátkodobé, například záchvaty spánku. Během spánkových útoků člověk nekontrolovatelně spí po celý den. Když pacienti navštíví Davilovu spánkovou kliniku, nejprve chce vědět, zda je problémem kvantita nebo kvalita jejího spánku. „První otázka, kterou se lékaři ptají na svůj spánek, je, zda mají dostatek spánku,“ říká. Zůstanou úplně spát? To je důležitá otázka. Protože věříme, že mnoho lidí má tento problém. Jsou částečně nebo občas a někdy mají chronickou nespavost. ““ Davila hledá kvalitu, pokud si uvědomí, že problémem nejsou její klienti, aby zjistila, zda má poruchu spánku.

Příčiny ospalosti Podle časopisu Journal of the Club Clinic pro novináře to není vždy kvůli ospalosti a únavě, nedostatku spánku nebo přepracování. Existuje mnoho důvodů, proč se můžete cítit unavení za všech okolností.

Studie ukazují, že lidé, kteří spí více než 9 hodin denně, jsou více ohroženi chorobami, jako je cukrovka a obezita, než ostatní.

Příčinou nadměrné ospalosti je přirozená potřeba a každý člověk potřebuje 6 hodin užitečného spánku denně, když se tato úroveň spánku zvýší, trpí ospalostí. Statistiky ukazují, že 1,6% světové populace trpí spavou nemocí, a to se zvyšuje.

4 důvody únavy a ospalosti:

Příčiny infekcí spánku: I když infekce mají mnoho zjevných příznaků, mohou se někdy rozšířit do vašeho těla, aniž byste si toho všimli nebo byli diagnostikováni lékařem. Například u poruchy imunitního systému se může infekce vyvinout v těžkou únavu.

Příčiny alergií na ospalost: Je zajímavé vědět, že histamin a další chemikálie, které tělo vylučuje v boji proti alergiím, jsou hypnotické. Nespavost způsobuje nespavost.

Příčinou nadměrné ospalosti je anémie, hlavní funkcí červených krvinek je dodávat kyslík z plic do jiných orgánů. Pokud má osoba nedostatek červených krvinek nebo dysfunkci krevních buněk, stává se anemická a zároveň se cítí tak unavená, že není schopna provádět každodenní rutinu.

Humorná porucha: U žen může snížení hladiny estrogenu ve většině případů vést k úbytku hmotnosti a únavě.

Podívejte se na toto video, kde naleznete další informace o příčině ospalosti.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility