Причини сонливості – знати причину і лікувати її

Що викликає сонливість? Багато причин сонливості можуть бути наслідками різних речей: тривалих польотів, речей, які порушують нормальний ритм сну, коли вони закінчуються, або таких заходів, як тривала їзда. Хоча багато хто з нас нехтують повноцінним сном, є деякі інші проблеми зі сном. До них відносяться апное сну, синдром неспокійних ніг і напади сну. Люди, які працюють на кладовищі або чиї роботи потребують змін, стають позбавленими сну. Це пов’язано з сильною сонливістю вночі та їх нездатністю повноцінно спати при денному світлі.

Причини сонливості
Більшість дорослих людей потребують від 2 до 4 годин сну через ніч через сонливість. Хоча деякі потребують більшої або меншої кількості, щоб їх організм повноцінно відпочивав. “Проблеми зі сном, недостатній сон і поганий сон можуть мати погані наслідки”, – говорить Швайз. Відсутність належного сну тісно пов’язана з основними проблемами охорони здоров’я нашої ери. Такі проблеми, як гіпертонія, серцеві захворювання, інсульт, діабет, зайва вага та божевілля

Причини сонливості Якщо очі досить закриті, але ви відчуваєте сонливість, у вас можуть бути порушення сну. Розлади сну включають нездатність людини заснути або продовжувати спати або дивну поведінку сну, наприклад, сон. Деякі інші порушення сну є миттєвими, такі як напади сну. Під час нападів сну хтось безконтрольно спить протягом дня. Коли пацієнти звертаються до клініки сну Давіла, вона спочатку хоче дізнатися, чи проблема полягає в кількості або якості її сну. “Перше питання, яке лікарі задають про свій сон, – чи висипається”, – каже вона. Чи повністю вони сплять? Це важливе питання. Тому що ми вважаємо, що у багатьох людей є ця проблема. Вони частково або переривчасто і іноді мають хронічне безсоння ». Давіла шукає якості, якщо впевнена, що її клієнти не мають проблем зі сном, щоб побачити, чи є у неї порушення сну.

Причини сонливості за даними журналу «Клубна клініка журналістів»; Є багато причин, які можуть змусити вас відчувати втому в будь-який час.

Дослідження показують, що люди, які сплять більше 9 годин на ніч, піддаються більшому ризику захворювань, таких як діабет та ожиріння, ніж інші.

Причина надмірної сонливості – це природна потреба, і кожній людині потрібно 6 годин корисного сну на день, коли сон піднімається, люди розвивають сонливість. Статистика свідчить, що 1,6% населення світу страждає від сплячої хвороби, і це збільшується.

4 причини втоми і сонливості:

Причини зараження сонливістю: Хоча інфекції мають багато очевидних симптомів, вони іноді можуть поширюватися на ваш організм, не помітивши та не поставивши діагноз лікарем. Наприклад, при порушенні імунної системи інфекція може перерости в сильну втому.

Причини алергії на сонливість: Цікаво знати, що гістамін та інші хімічні речовини, які організм виділяє для боротьби з алергією, є гіпнотичними. Безсоння викликає безсоння.

Причиною надмірної сонливості є анемія. Основні еритроцити працюють на доставку кисню з легенів до інших органів. Коли у людини є дефіцит еритроцитів або дисфункція клітин крові, людина стає анемічною і в той же час відчуває себе настільки втомленим, що не може виконувати свій розпорядок дня.

Гумористичний розлад: у жінок виснаження естрогенів часто може призвести до зниження ваги та втоми.

Перегляньте це відео для отримання додаткової інформації про причину сонливості.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *