2
اکتبر

Нав’язливо-компульсивна терапія – проблеми та нав’язливі примуси мають логічні рішення

Нав’язливо-компульсивний розлад Ви хочете вийти з дому, але розблокуйте та закрийте його кілька разів, щоб переконатися, що він заблокований. Купання довше і довше звичайного, або не ходіть по смугах, гуляючи вулицями. Ці симптоми сьогодні є частиною симптомів ОКР (обсесивно-компульсивного розладу). ОКР є однією з 20 основних причин захворювань, пов’язаних із захворюваннями у світі, і вона доступна для всіх у сучасному світі, і, можливо, багато хто з нас страждають від неї, не знаючи про це. Давайте розглянемо симптоми та способи лікування обсесивно-компульсивного розладу, щоб врятувати себе, тих, хто навколо нас, або дітей, від яких ми страждаємо, але, безсумнівно, ми не можемо його виявити.

Нав’язливо-компульсивне лікування розладу
Якщо ви двічі підходите до праски, дивіться, чи відключите вилку. Або ви заблокували двері автомобіля, це нормально. Але якщо у вас обсесивно-компульсивний розлад (ОКР), ваші нав’язливо-нав’язливі думки та поведінка стають настільки інтенсивними, що суперечать вашому повсякденному життю. Все, що ви робите, навряд чи вирішить цю проблему. Але не хвилюйтесь, це рішення. Ви можете позбутися цих небажаних думок та ірраціональних думок за допомогою стратегій та стратегій самообслуговування та відновити контроль над своїм життям.

Що таке обсесивно-компульсивний розлад?
Нав’язливо-компульсивний розлад (ОКР) – це тривожний розлад, який характеризується неконтрольованою, небажаною думкою та повторюваною поведінкою, яку ви відчуваєте вимушеною. Якщо у вас є ОКР, ви, напевно, знаєте, що ваші нав’язливі думки та поведінка нераціональні, але ви не зможете протистояти проблемі і втечете.

Нав’язливо-компульсивний розлад, такий як голка в старому тропічному лічильнику, змушує мозок замикатися в деяких думках чи бажаннях. Наприклад, ви можете покусати 20 разів або помити руки 20 разів, щоб переконатися, що дверцята духовки закрита або руки чисті.

Нав’язливо-компульсивне лікування розладу
Нав’язливо-компульсивне осмислення
Вимушені нав’язливі думки, образи чи шкідливі мотиви, які неодноразово приходили вам на думку. Це не те, що ви хочете, але ви не можете це зупинити. На жаль, ці нав’язливі думки часто турбують і турбують.

Нав’язливість, поведінка або повторювані моделі поведінки, які ви відчуваєте, що хочете робити знову і знову. Нав’язливий компульсивний розлад зазвичай прагне усунути обсесивно-компульсивний розлад.

Наприклад, якщо ви боїтеся забруднень, буде тенденція до раннього очищення. Однак мир ніколи не триватиме. Насправді, нав’язливі думки більш інтенсивні, ніж будь-коли, і часто призводять до занепокоєння, оскільки вони стають більш важкими і трудомісткими, ніж раніше. Це погане коло ОКР.

Нав’язливо-компульсивне лікування розладу
Класифікація людей з обсесивно-компульсивними розладами
Наявність нав’язливих думок і поведінки не означає, що у вас обсесивно-компульсивний розлад. У людей з ОКР ці думки та поведінка викликають надзвичайну тривогу, проводять багато часу і порушують повсякденне життя та стосунки.

Більшість людей з обсесивно-компульсивним розладом (ОКР) є і нав’язливими, і компульсивними, але деякі люди мають це поодинці.
Нав’язливі думки

Нав’язливо-компульсивне лікування розладу
Нав’язливі думки
Нав’язливі-компульсивні думки при обсесивно-компульсивному розладі включають:

Страх забруднення мікробами, грунтом або іншими забрудненими матеріалами
Страх втратити контроль і поранити себе чи інших
Інтенсивні сексуальні думки та думки
Занадто багато уваги на етиці
Страх втратити або втратити те, що вам може знадобитися
Порядок: Ідея, що все повинно бути «правильно» на своєму місці
Забобони: приділяйте більше уваги речам, добрим чи поганим

Нав’язливо-компульсивне лікування розладу
Нав’язливо-компульсивна поведінка, яка зазвичай асоціюється з нав’язливо-компульсивними розладами:
Оновлення та радикалізація таких речей, як замки, пристрої та вимикачі тощо
Часті контакти з членами сім’ї для забезпечення їх здоров’я та добробуту
Підрахунок, дактилоскопія, повторення конкретних слів та інші дурниці для зменшення тривоги
Проведіть багато часу на чищення та прання
Екологічна чутливість
Вибирайте пилососи на зразок старих газет або порожніх продуктів

Зв’язок між зберіганням та нав’язливо-компульсивним розладом

Зберігання

Нав’язливо-компульсивне зберігання (збирання та зберігання цінностей) є поширеним симптомом людей з обсесивно-компульсивними розладами. Однак люди з симптомами зберігання є більш імовірними, ніж інші розлади, такі як депресія, травматичний стресовий розлад (ПТСР), обсесивно-компульсивний розлад, гіперактивний дефіцит дефіциту уваги (СДУГ).
Симптоми обсесивно-компульсивного розладу у дітей

Нав’язливо-компульсивне лікування розладу
ОКР у дітей
У той час як виникнення обсесивно-компульсивного розладу зазвичай відбувається в підлітковому або підлітковому віці, іноді у дітей виникають симптоми, схожі на ОДК. Однак симптоми інших розладів, такі як розлад дефіциту уваги, аутизм та синдром Тори, можуть бути дуже схожими на симптоми ОКР до того, як необхідний будь-який діагноз, якщо буде проведено ретельне медичне та психологічне обстеження.
Самолікування при лікуванні обсесивно-компульсивного розладу
Пропозиція 1: Проведіть час на взаємодопомогу

Ваш спосіб життя відіграє важливу роль у тому, як ви почуваєтесь і може допомогти контролювати свою тривожність та продуктивність.
Регулярні фізичні вправи

Вплив фізичних вправ на лікування обсесивно-компульсивного розладу

Вправи – природний і дуже ефективний спосіб зменшити тривожність. За допомогою фізичних вправ ви можете контролювати симптоми ОКР, зміцнюючи нервову систему, щоб мати на увазі, коли ви одержимі нею. Для найбільшого використання вправ, d

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility