1
اکتبر

Nuobodulio gydymas – pašalinant įpročius ir baigiant palietimais

Blogų mitybos įpročių nuobodulio gydymas Bloga dieta, be to, kad gali sukelti pykinimą ir pilvo skausmą, taip pat veikia mūsų psichinę būklę, sukeldama tokias sąlygas kaip dirglumas, nuotaikos svyravimai, susikaupimo stoka, agresija, pyktis ar dar daugiau Tampa aktyvus. Jei jus kankina nuotaikos svyravimai, išvardinkite maisto produktus, kuriuos valgote visą dieną, kad išsiaiškintumėte ryšį tarp valgytų maisto produktų ir nuotaikų svyravimų.

Nuobodulio gydymas

 1. Namo planas
  Jei norite būti laimingesni ir laimingesni, pakeiskite savo namo dizainą, nes aplinka daro didžiulę įtaką mūsų nuotaikai. Pavyzdžiui, raudona spalva gali padaryti dirglumą ir nervingumą, o geltona – džiaugsmą, o mėlyna – ramybę. Tyrimai taip pat rodo, kad atpalaiduojančių vaizdų, tokių kaip nuostabūs peizažai, naudojimas turės teigiamą poveikį mūsų nuotaikai ir sumažins stresą bei chaosą.

Nuobodulio gydymas

 1. Atnaujinimai
  Daugelis iš mūsų svajojame apie atnaujinimą, tačiau realybė yra tokia, kad mes manome, kad tai nėra perspektyvu. Warwicko universiteto tyrėjai nustatė, kad kai darbuotojas yra paaukštintas, jo stresas ir stresas yra pakenkti, o jo psichinė sveikata – pakenkta.

Nuobodulio gydymas

 1. Miegamojo žibintai
  Jei reguliariai žiūrite televizorių ar miego metu, sekančią dieną stebėkite, ar tai nepakenks jūsų nervams ir nuotaikai. Tyrimai rodo, kad naktinė šviesa gali būti kliūtis melatonino, hormono, veikiančio žmogaus nuotaiką, gamyboje. Melatoninas gaminamas tik tamsoje, todėl pamėginkite namuose naudoti storas užuolaidas ir miegodami išjunkite visas šviesas.

Nuobodulio gydymas

 1. Maistinių medžiagų trūkumas
  Yra daugybė veiksnių, galinčių sukelti depresiją, tačiau tuo pat metu dieta gali padaryti depresiją blogesnę ar blogesnę. Vitamino D, B grupės vitaminų ir omega-3 riebalų rūgščių trūkumas gali sukelti depresiją ir chaosą. Taigi pabandykite įtraukti šias maistines medžiagas į savo racioną.

Nuobodulio gydymas

 1. Draugai
  Nemanykite, kad praleisti laiką su draugais yra puikus būdas pasveikti, vis dėlto viskas priklauso nuo jų nuotaikos. Tyrėjų teigimu, mūsų emocijos (teigiamos ar neigiamos) yra užkrečiamos ir dažnai perduodamos iš žmogaus į kitą to nežinant. Įdomu tai, kad kartais net nematydami draugų esame veikiami jų nuotaikos. Pavyzdžiui, vienas tyrimas parodė, kad „Facebook“ vartotojai gali paveikti vartotojus iki 3 dienų.

Nuobodulio gydymas

 1. Mažas miegas
  Daugelis iš mūsų žino, kad miego trūkumas sukelia nuovargį, tačiau tyrėjai sako, kad miegas yra toks pat miegas. Tie, kurie atsilošė, yra linkę į depresiją, net jei ir užmiega. Taigi pabandykite šiek tiek pamiegoti anksti naktį ir, žinoma, pakankamai užmigti.
 2. Nėštumo tabletės
  Tyrėjai teigia, kad kontraceptines tabletes vartojančios moterys dvigubai dažniau serga ginekologinėmis ligomis. Kai kurioms moterims šios tabletės taip pat sukelia nuotaikos svyravimus ir libido praradimą.

Nuobodulio gydymas

 1. Rūkymas
  Visi žinome, kad rūkymas padidina vėžio, širdies ligų ir ankstyvojo jų atsiradimo riziką. Tačiau įdomu žinoti, kad rūkymas daro įtaką žmonių psichinei sveikatai. Naujosios Zelandijos tyrinėtojai nustato, kad rūkaliai ir nikotino priklausomybės asmenys yra labiau depresijos nei kiti.
 2. Saulė
  Tamsiomis žiemos dienomis yra sezoninių afektinių sutrikimų rizika, tačiau ar žinojai, kad saulė taip pat gali pavargti ir prislėgti žmones? Nors vasaros afektiniai sutrikimai pasireiškia tik 1% žmonių, dažnai pasitaiko rimtų komplikacijų, tokių kaip nemiga, apetito praradimas ir depresija.

Nuobodulio gydymas
Pirmoji nuovargio priežastis: depresija ir stresas
Jei jaučiatės ištroškę ir norite užsiimti kokia nors veikla, būsite nusivylę ir mėgstantys užsiėmimus, kurie kartais patinka, o jūs galite jaustis pavargę ir nusiminę; daugeliu atvejų galite nusivilti, kad Nerimas ar depresija grįžta. Žmonės, kurie patiria šias dvi būsenas, yra labai pavargę ir greitai susijaudina dėl žemo tolerancijos slenksčio. Atpažinkite ir atsikratykite depresijos simptomų.
Per didelis ir ilgalaikis stresas sumažina susikaupimą ir nusivylimą. Pabandykite susipažinti su streso valdymo metodais. Bėgimas, užuot buvęs perfekcionistu ir ieškantis aukštų bėgikų, yra šiek tiek mažiau antagonistiškas ir mažiau linkęs atlaikyti mažesnį spaudimą.
Jei norite būti sveikesni ir laimingesni, atidžiau pažvelkite į savo gyvenamąją aplinką ir pakeiskite namų dizainą, kad pagerintumėte nuotaiką.

Nuobodulio gydymas
Venkite besaikio miego, persivalgymo ir kitų vangių dalykų bei silpnos valios.
11– Nepriimant sprendimų ir atidėliojant veiksmus, prarandama daug dvasinės ir materialinės naudos, kuri gali sukelti daugybę nuostolių.

 1. Nepamirškite pataisyti sprendimų, kurių jums reikia, kad atliktumėte ankstesnį vertinimą, ir atkreipkite dėmesį į tai, kad esate pasirengęs daryti svarbius dalykus praeityje.

13 – Būkite atsargūs dėl klano sprendimų ir veiklos, būkite geros brandos, kad galėtumėte drąsiai sunkiai dirbti ir stiprinti savo sprendimų priėmimą bei įgyvendinimą.

 1. Nepamirškite reguliaraus mankštos, kuri yra labai efektyvi stiprinant valią.
 2. Priimdamas nesudėtingus sprendimus atlikdamas paprastas užduotis, jis palaipsniui didina pasitikėjimą savimi ir įgalinimą bei atveria kelią sunkiems ir sudėtingiems sprendimams.

Nuobodulio gydymas
Antroji nuovargio priežastis yra prasta mityba
Blogi valgymo įpročiai daro įtaką mūsų psichinei būklei

برچسب‌ها:

Accessibility