1
اکتبر

Garlaicības ārstēšana – novēršot ieradumus un beidzot ar pieskārieniem

Sliktu ēšanas paradumu garlaicības ārstēšana Slikts uzturs papildus spējai izraisīt tādus apstākļus kā slikta dūša un sāpes vēderā ietekmē arī mūsu garīgo stāvokli, izraisot tādus apstākļus kā aizkaitināmība, garastāvokļa svārstības, koncentrēšanās spējas trūkums, agresija, dusmas vai vēl kas cits. Kļūst aktīvs. Ja jūs ciešat no garastāvokļa svārstībām, uzskaitiet pārtikas produktus, ko ēdat visu dienu, lai uzzinātu saistību starp ēdamo ēdienu un garastāvokļa svārstībām.

Garlaicības ārstēšana

 1. Mājas plāns
  Ja vēlaties būt laimīgāks un laimīgāks, nomainiet mājas dizainu, jo videi ir milzīga ietekme uz mūsu noskaņojumu. Piemēram, sarkans var padarīt cilvēkus aizkaitināmus un nervozus, savukārt dzeltenais rada prieku un zils rada mieru. Pētījumi arī parāda, ka relaksējošu attēlu, piemēram, skaistu ainavu, izmantošana pozitīvi ietekmēs mūsu noskaņojumu un mazinās stresu un haosu.

Garlaicības ārstēšana

 1. Jauninājumi
  Lielākā daļa no mums sapņo par jaunināšanu, taču patiesībā mēs domājam, ka tas nav daudzsološs. Vorikas universitātes pētnieki ir secinājuši, ka, paaugstinot darbinieku, tiek apdraudēts viņa stress un stress un tiek apdraudēta viņa garīgā veselība.

Garlaicības ārstēšana

 1. Gultasvietas apgaismojums
  Ja jūs regulāri vērojat televizoru vai lasot miega laikā, nākamajā dienā esiet piesardzīgs, lai ietekmētu nervus un garastāvokli. Pētījumi liecina, ka nakts gaisma var būt šķērslis melatonīna, hormona, kas ietekmē cilvēka garastāvokli, ražošanai. Melatonīnu ražo tikai tumsā, tāpēc mājās mēģiniet izmantot biezus aizkarus un miega laikā izslēdziet visas gaismas.

Garlaicības ārstēšana

 1. Uzturvielu trūkumi
  Ir daudzi faktori, kas var izraisīt depresiju, bet tajā pašā laikā uzturs var padarīt depresiju sliktāku vai sliktāku. D vitamīna, B vitamīna un omega-3 taukskābju trūkums var izraisīt depresiju un haosu. Tāpēc mēģiniet iekļaut šīs uzturvielas uzturā.

Garlaicības ārstēšana

 1. Draugi
  Nedomājiet, ka laika pavadīšana ar draugiem ir lielisks veids, kā gūt labumu, tomēr tas viss ir atkarīgs no viņu noskaņojuma. Pēc pētnieku domām, mūsu emocijas (pozitīvas vai negatīvas) ir lipīgas un bieži tiek pārnestas no cilvēka uz cilvēku, to nezinot. Interesanti, ka dažreiz pat neredzot draugus, mūs ietekmē viņu noskaņojums. Piemēram, viens pētījums parādīja, ka Facebook lietotāji var ietekmēt lietotājus līdz 3 dienām.

Garlaicības ārstēšana

 1. zems miegs
  Daudzi no mums zina, ka miega trūkums izraisa nogurumu, bet pētnieki saka, ka miegs ir tikpat daudz miega. Tiem, kas ir atgriezušies, ir nosliece uz depresiju, pat ja viņi aizmieg. Tāpēc mēģiniet nedaudz gulēt agri naktī un, protams, pietiekami gulēt.
 2. Grūtniecības tabletes
  Pētnieki saka, ka sievietēm ar kontracepcijas tabletēm ir divreiz lielāka iespēja saslimt ar ginekoloģiskām slimībām. Dažām sievietēm šīs tabletes izraisa arī tādus apstākļus kā garastāvokļa svārstības un libido samazināšanās.

Garlaicības ārstēšana

 1. Smēķēšana
  Mēs visi zinām, ka smēķēšana palielina vēža, sirds slimību un agrīnas parādīšanās risku. Bet ir interesanti zināt, ka smēķēšana ietekmē cilvēku garīgo veselību. Jaunzēlandes pētnieki atklāj, ka smēķētāji un nikotīna atkarīgie ir vairāk nomākti nekā citi.
 2. Saule
  Tumšās ziemas dienās pastāv sezonālo afektīvo traucējumu risks, bet vai jūs zinājāt, ka saule arī var padarīt cilvēkus nogurušus un nomāktus? Lai arī vasaras afektīvie traucējumi ietekmē tikai 1% cilvēku, bieži sastopamas nopietnas komplikācijas, piemēram, bezmiegs, apetītes zudums un depresija.

Garlaicības ārstēšana
Pirmais noguruma cēlonis: depresija un stress
Ja jūtaties izslāpis un vēlaties veikt kādu darbību, būsiet vīlušies un izbaudīsit aktivitātes, kas reizēm ir patīkamas, un jūs varat justies noguris un sajukums; daudzos gadījumos jūs varat būt vīlušies, ka Trauksme vai depresija atgriežas. Cilvēki, kuri piedzīvo šos divus nosacījumus, ir ļoti noguruši un drīz kļūst nervozi zemās tolerances sliekšņa dēļ. Atpazīt un atbrīvoties no depresijas simptomiem.
Pārmērīgs un ilgstošs stress mazina fokusu un neapmierinātību. Mēģiniet iepazīties ar stresa vadības paņēmieniem. Skriešana tā vietā, lai būtu perfekcioniste un meklētu augstus skrējējus, tas ir nedaudz mazāk antagonistisks un mazāk ticams, ka izturēs mazāku spiedienu.
Ja vēlaties būt veselīgāks un laimīgāks, tuvāk apskatiet dzīves vidi un mainiet mājas dizainu, lai uzlabotu garastāvokli.

Garlaicības ārstēšana
Izvairieties no pārmērīga miega, pārēšanās un citām lēnām lietām un vājas gribas.

 1. Nepieņemot lēmumus un kavējoties ar rīcību, tiek zaudēti daudzi garīgi un materiāli ieguvumi, kas var izraisīt daudzus zaudējumus.
 2. Atcerieties labot lēmumus, kas nepieciešami iepriekšējās vērtēšanas veikšanai, un pievērsiet uzmanību tam, ka esat gatavs darīt svarīgas lietas pagātnei.

13 – Esiet piesardzīgs attiecībā uz klana lēmumiem un darbībām, esiet pietiekami gatavs, lai būtu drosme smagi strādāt un stiprināt lēmumu pieņemšanu un ieviešanu.

 1. Neaizmirstiet regulāru vingrinājumu, kas ir ļoti efektīvs gribas stiprināšanā.
 2. Pieņemot vieglus lēmumus vienkāršos uzdevumos, tas pakāpeniski palielina pašnovērtējumu un iespējas, kā arī paver ceļu sarežģītu un sarežģītu lēmumu pieņemšanai.

Garlaicības ārstēšana
Otrs noguruma cēlonis ir slikta uzturs
Slikti ēšanas paradumi ietekmē mūsu garīgo stāvokli

برچسب‌ها:

Accessibility