30
سپتامبر

Boruda Treatment – Odstraněním návyků a dotyků

Nudné zacházení se špatnými stravovacími návyky Špatná strava kromě toho, že může vytvářet podmínky, jako je nevolnost a bolest břicha, může ovlivnit náš duševní stav, což může způsobit stavy, jako je podrážděnost, výkyvy nálad, decentralizace, agrese, zlost nebo více. Stává se aktivním. Pokud trpíte výkyvy nálady, seznam potravin, které jíte po celý den, abyste zjistili vztah mezi jídly, které jíte, a výkyvy nálad.

Nudné zacházení

 1. Plán domu
  Pokud chcete být šťastnější a šťastnější, změňte svůj domovský design, protože životní prostředí má obrovský dopad na naši náladu. Například červená může způsobit podrážděnost a nervozitu lidí, zatímco žlutá vytváří radost a modrá vytváří mír. Výzkum také ukazuje, že použití relaxačních obrázků, jako je krásná scenérie, bude mít pozitivní vliv na naši náladu a sníží stres a chaos.

Nudné zacházení

 1. Aktualizace
  Většina z nás sní o upgradu, ale realita je taková, že si myslíme, že to není slibné. Vědci z University of Warwick zjistili, že když je pracovník povýšen, je jeho stres a stres ohrožen a jeho duševní zdraví je ohroženo.

Nudné zacházení

 1. Noční světla
  Pokud pravidelně sledujete televizi nebo při čtení ve spánku, dávejte si pozor na účinky na nervy a náladu další den. Výzkumy ukazují, že noční světlo může být bariérou produkce melatoninu, hormonu, který ovlivňuje náladu člověka. Melatonin se vyrábí pouze ve tmě, takže zkuste použít silné záclony u vás doma a během spánku vypněte všechna světla.

Nudné zacházení

 1. Nedostatky živin
  Existuje mnoho faktorů, které mohou vést k depresi, ale současně může dieta zhoršovat nebo zhoršovat depresi. Nedostatek vitamínu D, vitamínu B a omega-3 mastných kyselin může vést k depresi a chaosu. Zkuste tedy tyto živiny zahrnout do své stravy.

Nudné zacházení

 1. Přátelé
  Nemyslete si, že trávení času s přáteli je skvělý způsob, jak se dobře zlepšit, ale vše záleží na jejich náladě. Podle vědců jsou naše emoce (pozitivní nebo negativní) nakažlivé a jsou často přenášeny z člověka na člověka, aniž by o tom věděly. Zajímavé je, že někdy i bez toho, že jsme přátele viděli, jsme ovlivňováni jejich náladou. Jedna studie například ukázala, že uživatelé Facebooku mohou uživatele ovlivnit až 3 dny.

Nudné zacházení

 1. Nízký spánek
  Mnozí z nás vědí, že nedostatek spánku způsobuje únavu, ale vědci tvrdí, že spánek je stejně velký spánek. Ti, kteří upadli, jsou náchylní k depresi, i když usnou. Tak se pokuste trochu spát brzy v noci a samozřejmě dostatek spánku.
 2. Těhotné prášky
  Vědci tvrdí, že u žen s antikoncepčními pilulky je dvakrát vyšší pravděpodobnost vzniku gynekologických chorob. U některých žen tyto tablety také způsobují stavy, jako jsou výkyvy nálady a ztráta libida.

Nudné zacházení

 1. Kouření
  Všichni víme, že kouření zvyšuje riziko rakoviny, srdečních chorob a předčasného nástupu. Je však zajímavé vědět, že kouření ovlivňuje duševní zdraví lidí. Novozélandští vědci zjistili, že kuřáci a závislí na nikotinu jsou více depresivní než ostatní.
 2. Slunce
  V temných zimních dnech existuje riziko sezónních afektivních poruch, ale věděli jste, že slunce může také lidi unavit a depresi? Ačkoli letní afektivní poruchy postihují pouze 1% lidí, běžné komplikace, jako je nespavost, ztráta chuti k jídlu a deprese, jsou běžné.

Nudné zacházení
První příčina únavy: deprese a stres
Pokud máte pocit, že máte žízeň a chcete dělat jakoukoli činnost, budete frustrováni a užíváte si činnosti, která je časově náročná a můžete se cítit unavení a naštvaná, v mnoha případech můžete být zklamáni, že Úzkost nebo deprese se vrací. Lidé, kteří zažívají tyto dvě podmínky, jsou velmi unavení a brzy se stanou nervózními kvůli nízké toleranci. Rozpoznat a zbavit se příznaků deprese.
Nadměrný a dlouhodobý stres snižuje zaměření a frustrace. Zkuste se seznámit s technikami zvládání stresu. Běh namísto toho, aby byl perfekcionista a hledal vysoké běžce, je to trochu méně antagonistické a méně pravděpodobné, že vydrží menší tlak.
Pokud chcete být zdravější a šťastnější, podívejte se blíže na své životní prostředí a změňte design svého domova, abyste zvýšili náladu.

Nudné zacházení
Vyhněte se nadměrnému spánku, přejídání a dalším pomalým věcem a slabé vůli.
11 – Neprovedení rozhodnutí a zpoždění v akci vede ke ztrátě mnoha duchovních a hmotných výhod, které mohou mít za následek mnoho ztrát.

 1. Nezapomeňte napravit rozhodnutí, která potřebujete, abyste provedli předchozí hodnocení, a věnujte pozornost skutečnosti, že jste připraveni dělat důležité věci pro minulost.

13 – Buďte opatrní při rozhodování a činnosti klanu, buďte v dobré zralosti, abyste mohli mít odvahu tvrdě pracovat a posílit rozhodování a implementaci.

 1. Nezapomeňte na pravidelné cvičení, které je velmi účinné při posilování vůle.
 2. Snadným rozhodováním v jednoduchých úkolech postupně zvyšuje sebeúctu a zmocnění a připravuje cestu pro složitá a složitá rozhodnutí.

Nudné zacházení
Druhou příčinou únavy je špatná výživa
Špatné stravovací návyky ovlivňují náš duševní stav

برچسب‌ها:, ,

Accessibility