29
سپتامبر

Nuda Liečba – Odstránením návykov a dotyk

Liečba zlých návykov zlých stravovacích návykov Zlá strava, okrem toho, že môže vytvárať podmienky, ako je nevoľnosť a bolesť brucha, môže ovplyvniť náš duševný stav a spôsobiť také stavy, ako je podráždenosť, zmeny nálady, decentralizácia, agresia, hnev alebo viac. Stáva sa aktívnym. Ak trpíte výkyvmi nálady, uveďte zoznam potravín, ktoré jete po celý deň, aby ste zistili vzťah medzi jedlami, ktoré jete, a výkyvmi nálad.

Liečba nudy

 1. Domový plán
  Ak chcete byť šťastnejší a šťastnejší, zmeňte vzhľad svojho domova, pretože prostredie má obrovský vplyv na našu náladu. Napríklad červená môže spôsobiť podráždenie a nervozitu ľudí, zatiaľ čo žltá vytvára radosť a modrá vytvára mier. Výskum tiež ukazuje, že použitie relaxačných obrazov, napríklad krásnej scenérie, bude mať pozitívny vplyv na našu náladu a zníži stres a chaos.

Liečba nudy

 1. Inovácie
  Väčšina z nás sníva o aktualizáciách, ale realitou je, že si myslíme, že to nie je sľubné. Vedci z University of Warwick zistili, že keď je povýšený pracovník, jeho stres a stres sú ohrozené a jeho duševné zdravie je ohrozené.

Liečba nudy

 1. Nočné svetlá
  Ak pravidelne sledujete televízor alebo keď čítate vo svojom spánku, dávajte si pozor na účinky na nervy a náladu na nasledujúci deň. Výskumy ukazujú, že nočné svetlo môže byť prekážkou produkcie melatonínu, hormónu, ktorý ovplyvňuje náladu človeka. Melatonín sa vyrába iba v tme, preto sa pokúste v domácnosti používať silné záclony a počas spánku vypnite všetky svetlá.

Liečba nudy

 1. Nedostatky živín
  Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu viesť k depresii, ale súčasne môže byť depresia ešte horšia alebo horšia. Nedostatok vitamínu D, vitamínu B a omega-3 mastných kyselín môže viesť k depresii a chaosu. Pokúste sa tieto živiny zahrnúť do svojho jedálnička.

Liečba nudy

 1. Priatelia
  Nemyslite si, že trávenie času s priateľmi je skvelý spôsob, ako sa získať dobre, všetko však záleží na ich nálade. Podľa vedcov sú naše emócie (pozitívne alebo negatívne) nákazlivé a často sa prenášajú z človeka na človeka bez toho, aby o tom vedeli. Je zaujímavé, že niekedy aj bez toho, aby sme videli priateľov, sme ovplyvnení ich náladou. Jedna štúdia napríklad ukázala, že používatelia Facebooku môžu používateľov ovplyvniť až 3 dni.

Liečba nudy

 1. Nízky spánok
  Mnohí z nás vedia, že nedostatok spánku spôsobuje únavu, ale vedci tvrdia, že spánok je rovnako veľký spánok. Tí, ktorí ustúpili, sú náchylní k depresii, aj keď zaspávajú. Pokúste sa teda trochu spať skoro v noci a samozrejme spať dosť.
 2. Tehotné tablety
  Vedci tvrdia, že u žien s antikoncepčnými tabletkami je výskyt gynekologických ochorení dvakrát pravdepodobnejší. U niektorých žien tieto tablety tiež spôsobujú stavy, ako sú výkyvy nálady a strata libida.

Liečba nudy

 1. Fajčenie
  Všetci vieme, že fajčenie zvyšuje riziko rakoviny, srdcových chorôb a skorého nástupu. Je však zaujímavé vedieť, že fajčenie ovplyvňuje duševné zdravie ľudí. Novozélandskí vedci zistili, že fajčiari a závislí od nikotínu sú depresívnejšie ako ostatní.
 2. Slnko
  V temných zimných dňoch existuje riziko sezónnych afektívnych porúch, ale vedeli ste, že slnko môže ľudí unaviť a depresívne? Aj keď letné afektívne poruchy postihujú iba 1% ľudí, bežné komplikácie, ako sú nespavosť, strata chuti do jedla a depresia, sú časté.

Liečba nudy
Prvá príčina únavy: depresia a stres
Ak máte smäd a chcete robiť akúkoľvek činnosť, budete frustrovaní a užívate si činnosť, ktorá je časovo náročná a môžete sa cítiť unavení a rozrušená, v mnohých prípadoch môžete byť sklamaní, že Úzkosť alebo depresia sa vracia. Ľudia, ktorí zažívajú tieto dve podmienky, sú veľmi unavení a čoskoro sa stanú nervóznymi kvôli nízkej tolerancii. Rozpoznajte a zbavte sa príznakov depresie.
Nadmerný a dlhotrvajúci stres znižuje sústredenie a frustráciu. Pokúste sa oboznámiť s technikami zvládania stresu. Bežať namiesto toho, aby bol perfekcionista a hľadať vysokých bežcov, je trochu menej antagonistické a menej pravdepodobné, že vydrží menší tlak.
Ak chcete byť zdravší a šťastnejší, bližšie sa pozrite na svoje životné prostredie a zmeňte vzhľad svojho domova, aby ste zlepšili svoju náladu.

Liečba nudy
Vyhnite sa nadmernému spánku, prejedaniu a iným zdĺhavým veciam a slabej vôli.
11 – Neprijatie rozhodnutia a oneskorenie konania má za následok stratu mnohých duchovných a materiálnych výhod, ktoré môžu viesť k mnohým stratám.

 1. Nezabudnite napraviť rozhodnutia, ktoré potrebujete, aby ste vykonali svoje predchádzajúce ocenenie, a venujte pozornosť skutočnosti, že ste pripravení robiť dôležité veci pre minulosť.

13 – Buďte opatrní pri rozhodovaní a činnosti klanu, buďte v dobrej zrelosti, aby ste mali odvahu tvrdo pracovať a posilnili svoje rozhodovanie a implementáciu.

 1. Nezabudnite na pravidelné cvičenie, ktoré je veľmi účinné pri posilňovaní vôle.
 2. Jednoduchým prijímaním rozhodnutí v jednoduchých úlohách postupne zvyšuje sebaúctu a posilnenie postavenia a pripravuje pôdu pre zložité a zložité rozhodnutia.

Liečba nudy
Druhou príčinou únavy je zlá výživa
Zlé stravovacie návyky ovplyvňujú náš duševný stav

Accessibility