29
سپتامبر

Igavuse ravi – harjumuste kaotamise ja viimistlemisega

Halbade toitumisharjumuste igavuse ravi Halb toitumine mõjutab lisaks iiveldusele ja kõhuvaludele ka meie vaimset seisundit, põhjustades selliseid olusid nagu ärrituvus, meeleolumuutused, keskendumisvõime puudumine, agressioon, viha või palju muud. Muutub aktiivseks. Kui teil on meeleolumuutusi, loetlege toidud, mida sööte terve päeva vältel, et teada saada seost söödavate toitude ja meeleolumuutuste vahel.

Igavuse ravi

 1. Maja plaan
  Kui soovite olla õnnelikumad ja õnnelikumad, muutke oma kodu kujundust, sest keskkond mõjutab meie tuju tohutult. Näiteks võib punane muuta inimesed ärrituvaks ja närviliseks, kollane aga rõõmu ja sinine rahu. Samuti näitavad uuringud, et lõõgastavate piltide, näiteks kauni maastiku kasutamine mõjutab meie tuju positiivselt ning vähendab stressi ja kaost.

Igavuse ravi

 1. Uuendused
  Enamik meist unistab versiooniuuendustest, kuid tegelikkuses arvame, et see pole paljulubav. Warwicki ülikooli teadlased leidsid, et töötaja edutamisel ohustatakse tema stressi ja stressi ning tema vaimne tervis on kahjustatud.

Igavuse ravi

 1. Voodilaternad
  Kui vaatate regulaarselt oma telerit või une ajal lugemist, siis jälgige, et järgmisel päeval ei oleks mõju teie närvidele ja meeleolule. Uuringud näitavad, et öövalgus võib takistada inimese tuju mõjutava hormooni melatoniini tootmist. Melatoniini toodetakse ainult pimedas, seega proovige oma kodus kasutada pakse kardinaid ja magamise ajal lülitage kõik tuled välja.

Igavuse ravi

 1. Toitainete puudused
  On palju tegureid, mis võivad põhjustada depressiooni, kuid samal ajal võib dieet depressiooni halvendada või halvendada. D-vitamiini, B-vitamiini ja oomega-3 rasvhapete puudus võib põhjustada depressiooni ja kaost. Nii et proovige neid toitaineid oma dieeti lisada.

Igavuse ravi

 1. Sõbrad
  Ärge arvake, et sõpradega aja veetmine on suurepärane viis heaolu saamiseks, kõik sõltub siiski nende tujust. Teadlaste sõnul on meie emotsioonid (positiivsed või negatiivsed) nakkavad ja kanduvad sageli inimeselt inimesele seda teadmata. Huvitav on see, et mõnikord, isegi ilma sõpru nägemata, mõjutavad meid nende tujud. Näiteks näitas üks uuring, et Facebooki kasutajad saavad kasutajaid mõjutada kuni 3 päeva.

Igavuse ravi

 1. Madal uni
  Paljud meist teavad, et unepuudus põhjustab väsimust, kuid teadlaste sõnul on uni sama palju und. Need, kes on tagasi langenud, on altid depressioonile, isegi kui nad magama jäävad. Nii et proovige magada varakult öösel ja muidugi ka piisavalt magada.
 2. Rasedustabletid
  Teadlaste sõnul arenevad rasestumisvastaseid tablette omavatel naistel günekoloogilised haigused kaks korda tõenäolisemalt. Mõne naise jaoks põhjustavad need pillid ka selliseid olusid nagu meeleolu kõikumine ja libiido langus.

Igavuse ravi

 1. Suitsetamine
  Me kõik teame, et suitsetamine suurendab vähktõve, südamehaiguste ja varase alguse riski. Kuid on huvitav teada, et suitsetamine mõjutab inimeste vaimset tervist. Uus-Meremaa teadlased leiavad, et suitsetajad ja nikotiinisõltlased on teistest rohkem depressioonis.
 2. Päike
  Pimedatel talvepäevadel on oht hooajaliste afektiivsete häirete tekkeks, kuid kas teadsite, et päike võib muuta inimesed ka väsinuks ja depressiooniks? Ehkki suvised afektiivsed häired mõjutavad ainult 1% inimestest, on tavalised tõsised komplikatsioonid nagu unetus, isutus ja depressioon.

Igavuse ravi
Esimene väsimuse põhjus: depressioon ja stress
Kui tunnete janu ja tahate mõnda tegevust teha, siis peate pettuma ja nautite tegevust, mis on kohati nauditav, ning võite tunda väsimust ja ärritust; paljudel juhtudel võite pettuda, et Ärevus või depressioon taastub. Inimesed, kes neid kahte seisundit kogevad, on väga väsinud ja muutuvad madala taluvuse läve tõttu varsti närvi. Tunnistage depressiooni sümptomeid ja saate neist lahti.
Liigne ja pikaajaline stress vähendavad keskendumist ja pettumust. Proovige end kurssi viia stressi juhtimise tehnikatega. Jookseb selle asemel, et olla perfektsionist ja otsida kõrgeid jooksjaid, see on pisut vähem antagonistlik ja talub vähem tõenäosust, et see avaldaks väiksemat survet.
Kui soovite olla tervemad ja õnnelikumad, siis uurige lähemalt oma elukeskkonda ja muutke oma meeleolu parandamiseks kodu kujundust.

Igavuse ravi
Vältige liigset und, ülesöömist ja muid loid asju ning nõrka tahet.
11- Otsuste tegemata jätmine ja tegevusega viivitamine põhjustab paljude vaimsete ja materiaalsete hüvede kaotamise, mis võib põhjustada palju kaotusi.

 1. Ärge unustage korrigeerida oma eelmise hinnangu tegemiseks vajalikke otsuseid ja pöörake tähelepanu asjaolule, et olete valmis mineviku jaoks olulisi asju tegema.

13 – olge klanni otsuste ja tegevuste suhtes ettevaatlikud, olge piisavalt küpsed, et teil oleks julgust kõvasti tööd teha ja otsuste vastuvõtmist ning rakendamist tugevdada.

 1. Ärge unustage regulaarset liikumist, mis on tahte tugevdamiseks väga tõhus.
 2. Tehes lihtsaid ülesandeid tehes lihtsaid otsuseid, suurendab see järk-järgult enesehinnangut ja mõjuvõimu ning sillutab teed rasketele ja keerukatele otsustele.

Igavuse ravi
Teine väsimuse põhjus on kehv toitumine
Halvad söömisharjumused mõjutavad meie vaimset seisundit

Accessibility