29
سپتامبر

Лікування нудьги – усуваючи звички та закінчуючи дотики

Лікування нудьги від шкідливих харчових звичок Погане харчування, крім того, що може створити такі умови, як нудота та біль у животі, може вплинути на наш психічний стан, спричиняючи такі умови, як дратівливість, перепади настрою, децентралізація, агресія, гнів тощо Стає активним. Якщо ви страждаєте від перепадів настрою, перелічіть продукти, які ви їсте протягом дня, щоб з’ясувати взаємозв’язок між їжею, яку ви їсте, і вашими перепадами настрою.

Лікування нудьги

 1. План будинку
  Якщо ви хочете бути щасливішими та щасливішими, змініть дизайн будинку, оскільки навколишнє середовище має величезний вплив на наш настрій. Наприклад, червоний може зробити людей дратівливими та нервовими, тоді як жовтий створює радість, а синій – створює спокій. Дослідження також показують, що використання розслаблюючих образів, таких як красиві пейзажі, позитивно вплине на наш настрій та зменшить стрес та хаос.

Лікування нудьги

 1. Модернізації
  Більшість із нас мріють про оновлення, але реальність така, що ми думаємо, що це не перспективно. Дослідники з Університету Уоріка встановили, що при підвищенні кваліфікації працівника його стрес і стрес піддаються впливу, а його психічне здоров’я порушується.

Лікування нудьги

 1. Нічні ліхтарі
  Якщо ви регулярно дивитесь телевізор або читаєте уві сні, стежте за впливом на нерви та настрій наступного дня. Дослідження показують, що нічне світло може бути бар’єром для вироблення мелатоніну, гормону, який впливає на настрій людини. Мелатонін виробляється лише в темний час доби, тому намагайтеся використовувати товсті штори у своєму будинку і вимикайте всі світильники під час сну.

Лікування нудьги

 1. Дефіцит живильних речовин
  Є багато факторів, які можуть призвести до депресії, але в той же час дієта може посилити або погіршити депресію. Нестача вітаміну D, вітаміну групи В та омега-3 жирних кислот може призвести до депресії та хаосу. Тому постарайтеся включити ці поживні речовини у свій раціон.

Лікування нудьги

 1. Друзі
  Не думайте, що проводити час з друзями – чудовий спосіб поправитись, однак, все залежить від їхнього настрою. На думку дослідників, наші емоції (позитивні чи негативні) заразні і часто передаються від людини до людини, не знаючи цього. Цікаво, що іноді навіть не бачачи друзів, ми впливаємо на їхній настрій. Наприклад, одне дослідження показало, що користувачі Facebook можуть впливати на користувачів протягом 3 днів.

Лікування нудьги

 1. Низький сон
  Багато хто з нас знає, що нестача сну викликає втому, але дослідники кажуть, що сон – це так само багато сну. Ті, хто впав назад, схильні до депресії, навіть якщо засинають. Тому спробуйте виспатися рано вночі і, звичайно, виспатися.
 2. Таблетки від вагітності
  Дослідники кажуть, що жінки, які мають протизаплідні таблетки, вдвічі частіше розвиваються гінекологічні захворювання. Для деяких жінок ці таблетки також викликають такі стани, як перепади настрою та втрата лібідо.

Лікування нудьги

 1. Куріння
  Всі ми знаємо, що куріння збільшує ризик раку, серцевих захворювань та раннього початку. Але цікаво знати, що куріння впливає на психічне здоров’я людей. Новозеландські дослідники виявляють, що курці та нікотинові залежні люди депресивніші, ніж інші.
 2. Сонце
  Існує ризик виникнення сезонних афективних розладів у похмурі зимові дні, але чи знали ви, що сонце також може змусити людей втомлюватись і депресувати? Хоча влітку афективні розлади вражають лише 1% людей, такі серйозні ускладнення, як безсоння, втрата апетиту та депресія, є загальними.

Лікування нудьги
Перша причина втоми: депресія та стрес
Якщо ви відчуваєте спрагу і хочете займатися будь-якою діяльністю, ви будете розчаровані і насолоджуєтесь діями, що займає багато часу, і ви можете відчути втому і засмучення; у багатьох випадках ви можете розчаруватися, що Тривога або депресія повертаються. Люди, які переживають ці два умови, дуже втомлюються і незабаром нервують через низький поріг толерантності. Визнайте і позбудьтеся від симптомів депресії.
Надмірний і тривалий стрес знижує фокус і розчарування. Спробуйте ознайомитись із технікою управління стресом. Бігаючи замість того, щоб бути перфекціоністом і шукати високих бігунів, це трохи менше конфліктних ситуацій і менше шансів витримати менший тиск.
Якщо ви хочете бути здоровішими та щасливішими, придивіться уважніше до свого життєвого середовища та змініть дизайн свого будинку, щоб покращити настрій.

Лікування нудьги
Уникайте надмірного сну, переїдання та інших млявих речей та слабкої волі.
11 – Неприйняття рішень та затримка дій призводить до втрати багатьох духовних і матеріальних благ, які можуть призвести до багатьох втрат.

 1. Не забудьте виправити рішення, необхідні для прийняття вашої попередньої оцінки, і зверніть увагу на те, що ви готові робити важливі справи для минулого.

13 – Будьте уважні до рішень та діяльності клану, будьте зрілою, щоб ви могли сміливо працювати і зміцнювати своє прийняття та реалізацію рішень.

 1. Не забувайте регулярні фізичні вправи, які дуже ефективні для зміцнення волі.
 2. Приймаючи легкі рішення у простих завданнях, воно поступово підвищує самооцінку та розширення прав і можливостей та відкриває шлях до складних і складних рішень.

Лікування нудьги
Друга причина втоми – неправильне харчування
Погані харчові звички впливають на наш психічний стан

برچسب‌ها:,

Accessibility