22
سپتامبر

Ausu infekciju ārstēšana – ausu apmācība par ausu ārstēšanu

Ausu infekcijas ārstēšana ir viena no biežākajām un izplatītākajām ausu infekcijas bērnu slimībām. Visbiežākais iemesls, kāpēc bērni tiek nodoti ārstam līdz divu gadu vecumam, ir vidusauss infekcija. Vidēja termiņa infekcija ir pazīstama kā vidusauss iekaisums. 60% gadījumu vidusauss infekcija tiek ārstēta atsevišķi, bet, ja to neārstē, tā var būt neatgriezeniska. Dažiem bērniem ir nosliece uz osteoartrītu, ko var uzskatīt par 6 reizes jaunāku par 6 mēnešu vecumu.

Ausu infekcijas ārstēšana
Aizsargājiet vidusauss no mikroorganismu uzbrukumiem
Iziet no vidusauss izdalījumiem

Gaisa spiediena līdzsvars vidusauss un balsenes telpā

Eustahija caurule ir īsa un bieži skrimšļaina. Leņķis ir aptuveni 10 grādi, savukārt pieaugušajiem tas ir 45 grādi, kas vairāk aizsargā vidusauss.

Ausu infekcijas ārstēšana
Nefrīts un vidusauss infekcija
Viens no faktoriem, kas jāņem vērā, ir slikta veiktspējas autisma nesēji. Pielietojot mehānisku vai funkcionālu uzmanību, lai pabeigtu šo procesu, vidējā ausī ieslodzītais gaiss tiek absorbēts caur gļotādu un rada negatīvu spiedienu, un šķidrums vidusauss ir tāds pats kā vidusauss iekaisums ar infūziju, kas ir infekcijas pazīme. Ir. Nevar redzēt hronisku mandeles infekciju un adenoīdi var ietekmēt blakus esošo struktūru iekaisumu, kas noved pie bazālā vai atvērtā akustiskā kanāla aizsprostojuma, kas noved pie šī stāvokļa var būt mehānisks aizsprostojums vai iejaukšanās mazā plastmasas un raga darbā. Sliktas caurulītes funkciju bieži netieši veicina dobās ventilācijas caurules ieviešana timpāniskās membrānas apstrādē.

Ausu infekcijas ārstēšana
Ausu infekcija ir viena no visbiežāk sastopamajām slimībām zīdaiņa vecumā un bērnībā. Ausu infekciju radītie dzirdes zudumi bērniem var izraisīt runas traucējumus. Atkarībā no iesaistītās auss zonas infekciju var ārstēt atšķirīgi.Auss infekcija ir pazīstama kā zinātniskais nosaukums otitis. Skaņa gliemežam nonāk caur ārējo ausu un vidusausi. Visi šķēršļi balss pārraidei var izraisīt dzirdes zudumu. Šajā tabulā ir parādīti ausu infekciju veidi, to simptomi un cēloņi, kā arī ārstēšana:

Ausu infekcijas ārstēšana
Vidusauss infekcija
Auss kā viens no svarīgiem ķermeņa orgāniem var būt iesaistīts patogēnos un infekcijas izraisītājos, piemēram, vīrusos un baktērijās. Viena no biežākajām bērnu slimībām ir ausu infekcijas, īpaši vidusauss infekcijas. Auss sastāv no 3 ārējās auss, vidusauss un iekšējās auss daļām. Vidusauss iekaisumu sauc par vidusauss iekaisumu. Vidusauss iekaisums parasti rodas 6 līdz 24 mēnešu vecumā. 70% bērnu līdz trīs gadu vecumam un astoņdesmit procenti bērnu, kas jaunāki par pieciem gadiem, piedzīvo vidusauss iekaisumu.

Vidusauss iekaisums vai vidusauss infekcija ir biežāk sastopama zēniem.

Ausu infekcijas ārstēšana
Faktori, kas ietekmē vidusauss traucējumus

Tauki un tauki

Strukturālā nestabilitāte

Abi Beba Moda

Abi Beba Modi ģimenes kabelis

Esot darbā

Alerģija

Zupas melodijas

Jūsu melodijas
Ausu infekcijām vai vidusauss iekaisumam ir dažādi veidi, kas uzskaitīti zemāk:

Šīs dienas svinības

Šie režīmi

Šie stiprinājumi

Tie ir vienkārši režīmi

Līme Līme

Šie kopējie aizsardzības līdzekļi

Šī dīvainā vieta

Ausu infekcijas ārstēšana
Sinusīts un ausu infekcijas
Deguna blakusdobumi ir dažu kaulu kaulainās vietas, kuras parasti piepilda ar gaisu un satur gļotādas. Deguna blakusdobumi atrodas lielākajā daļā sejas, ieskaitot vaigus, žokli un pieri. Simptomi var atšķirties atkarībā no tā, kādi deguna blakusdobumi ir iesaistīti. Augšējās frontālās blakusdobumu iesaistīšana izraisa sāpes augšējās uzacīs. Žokļa blakusdobumu iesaistīšana šajās vietās izraisa sāpes.

Sinusoidālais sinuss ir viens no deguna blakusdobumiem, kas var izraisīt ausu sāpes un ausu infekcijas, ja tie ir iesaistīti. Pie citiem sinusa traucējumu simptomiem pieder sāpes kaklā, muguras sāpes vai galvassāpes. Cigarešu dūmi ir viens no faktoriem, kas vienlaikus var izraisīt sinusītu un vidusauss infekciju bērniem. Sinusīta ārstēšana parasti ir medikaments, un ārsts izrakstīs zāles atbilstoši slimības stadijām.

Ausu infekcijas ārstēšana
Mandeles un ausu infekcijas
Mandeles sastāv no mīkstajiem audiem, kas visbiežāk atrodas mutes distālajā galā. Pietūkums un infekcija šajā jomā var izraisīt drudzi, iekaisis kakls, nogurums utt. Ausu infekcijas ir viens no biežākajiem bērnu nosūtīšanas pie ārsta cēloņiem. Bērnu ausis ir jutīgas pret infekcijām īpašās anatomiskās struktūras dēļ. Viena no jutīgākajām bērnu mandeles infekcijām ir trešā mandeles. Trešās mandeles palielināšanās var izraisīt ausu infekcijas.

Trešās mandeles loma imunitātē ir ļoti svarīga, un tās atrašanās vieta ir aiz deguna. Trešā mandele atrodas netālu no Eustahija caurules. Eustahija caurule ir mutes un vidusauss saskarne. Jebkurš aizsprostojums Eustāhijas caurulēs var izraisīt vidusauss infekciju. Mandeles pietūkuma un infekcijas gadījumā Eustāhijas caurule tiek aizsprostota, un tas izraisa infekciju vidusauss. Viens no galvenajiem vidusauss infekcijas cēloņiem faktiski ir Eustāhijas caurules aizsprostojums ar tonsilītu. Galvenā ārstēšanas metode ir narkotiku ārstēšana, un akūtas infekcijas gadījumā ārsts var veikt operāciju un tonsillectomy.

Ausu infekcijas var izraisīt troksni ausīs
Buzz rada dažādi cēloņi. Viens no troksņiem ausīs ir ausu infekcija. Ausu infekcijas ir visbiežākais bērnu nosūtīšanas pie ārsta iemesls. Pieaugušie var izraisīt arī ausu infekcijas dažādu iemeslu dēļ, ieskaitot peldēšanu piesārņotā ūdenī, piesārņotā vidē, baktērijas un vīrusus. Buzz ir slimības simptoms. Šķidruma klātbūtnei vidusausī papildus dzirdes zudumam seko troksnis ausīs. Iekaisums

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility