17
سپتامبر

Saulės nudegimai – patarimai, kaip gydyti saulės nudegimus

Deginimasis nudegimas saulėje Deja, norint išvengti nudegimo saulėje, vienintelis būdas išvengti sunkaus saulės spindulių poveikio yra, tačiau yra sprendimas, kaip išgydyti saulės nudegimus ir žaizdas. Žemiau pateikiame metodus, kurie yra lengvai pritaikomi ir leidžia saulės nudegimus atsirasti natūraliai ir namuose.

Gydymas nuo saulės nudegimo
1 Pasirinkite tinkamą dušą
Praleidę ilgą dieną saulėje, visi kuo greičiau patenka į vonios kambarį. Tačiau prieš eidami į vonios kambarį atminkite, kad muilas džiūsta ir dirgina odą. Mirkymas be šalto muilo vandens yra daug geresnis pasirinkimas.

Dermatologas Fredrickas Hobermanas rekomenduoja derinti vandenį ir saldintus gėrimus, kad sumažintų uždegimą ir niežėjimą. Tai geriau veikia džiovinant odą, todėl geriau ją išdžiovinti ant odos, o ne džiovinti rankšluosčiu.

Obuolių sultys ir baltasis actas yra kitos cheminės medžiagos, padedančios gydyti saulės nudegimą. Dermatologai mano, kad šalto vandens ir acto puodelio derinys yra labai naudingas žaizdoms gydyti. Pasitarę su gydytoju, vonioje galite vartoti gydomuosius vaistus ir ilgą laiką vartoti skausmą malšinančius vaistus. Užtepę bet kokį tepalą, tirpiklį ir pan., Nepamirškite išdžiovinti odos, nes ji nedirgina odos.

Jei jums reikia muilo, kad galėtumėte nusiplauti odą, naudokite minkštus muilus, tokius kaip kūdikių muilas. Likęs muilo poveikis odai išsausėja.

Gydymas nuo saulės nudegimo
2 Naudokite drėkintuvą
Išplovę ir ištuštinę kūną, naudokite drėkinančius losjonus ir aliejus. Priešingu atveju jūsų oda bus sausa ir sudirgusi. Prisiminkite šaldytuve esantį drėkinamąjį konservantą, kad dažai taptų naudingesni jį naudojant.

Gydymas nuo saulės nudegimo
3 Saulės nudegimą gydykite šaldytais žaliaisiais žirneliais

Saulė degina skausmą, kurio Dievas jums nesuteikia, bet kai jūs jį gausite, jūs tiesiog ieškote kažko įdomaus, kuris palengvintų jūsų skausmą. Norėdami tai padaryti, galite padėti ledui prie stiklinės ir padėkite jį į saulėtą vietą. Dėl to dalis šilumos sugeriama, arterijos susitraukia ir uždegimas sumažėja. Jei ledo nėra, eikite į šaldiklį ir vartokite verdančius maisto produktus, tokius kaip šaldytas maistas ar visa kita, ką rasite šaldiklyje. Tiesiog atminkite, kad šios pakuotės nepatenka tiesiai į dulkių zoną be audinio.

Gydymas nuo saulės nudegimo
4 Sultys naudojant sultingus vaisius
Nepraleiskite geriamojo vandens privalumų. Turėtumėte gerti daug vandens, kad kompensuotumėte saulės nudegimo poveikį sausai odai. Galbūt nekreipiate dėmesio į vaisių kiekį vaisiuose, kaip dauguma žmonių. Šiuose vaisiuose yra nemažas kiekis vandens, todėl jie labai naudingi gydant sausą odą. Viename arbūzo gabalėlyje yra daugiau nei vienas puodelis vandens. Jums taip pat padeda vaisiai, pavyzdžiui, kantalupė ir melionas. Kiekvienas iš šių vaisių yra pilnas vandens. Nepamirškite paslėptos vaisių galios gydyti saulės nudegimą.

Gydymas nuo saulės nudegimo
5 Naudokite suspaustą ledus
Ledų naudojimas yra įprastas metodas, kurį žino dauguma žmonių.

Įpilkite ledo ir vandens į indą. Uždėkite ant jo audinį ir uždėkite ant odos, kad sumažintumėte uždegimą ir skausmą. Pakartokite tai keletą kartų per dieną 10–15 minučių. Jei turite niežėjimą ir skausmą, pasitarkite su gydytoju ir, jei reikia, vartokite vaistus.

Gydymas nuo saulės nudegimo
6 Anti-senėjimo gydymas receptiniais vaistais
Kartais sakoma, kad gydymas nepadeda išgydyti skausmo, todėl turėtumėte perimti priešpriešinį vaistą. Eikite į vaistinę ir paklauskite vaistinės, ar vaistai yra geriausi skausmui malšinti. Receptinių vaistų ir gydytojų pavyzdžiai yra išvardyti žemiau

Hidrokortizonas: 1% hidrokortizono gali išgydyti odos uždegimą.

Alavijo gelis: alavijas turi puikų gydomąjį poveikį. Gelis, be alkoholio, spalva ir kvepalai taip pat padeda gydyti saulės nudegimus. Jei alavijo lapas taip pat yra priešakyje, galite tiesiog šaukštu pašalinti turinį ir padėkite jį ant niežėjimo ir įbrėžimo vietos.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie saulės nudegimo gydymą, žiūrėkite šią nuorodą.