16
سپتامبر

Úpal spálením – tipy, jak léčit úpal

Slunce hoří bolestí, kterou ti Bůh nedává, ale když to přijdeš, hledáš jen něco zajímavého na zmírnění bolesti. Chcete-li to provést, můžete pomoci ledu na sklenici a umístit ji na slunné místo. To způsobuje, že se absorbuje část tepla, zmenšují se tepny a snižuje se zánět. Pokud led není k dispozici, jděte do mrazničky a použijte vroucí potraviny, jako je mražené jídlo nebo cokoli jiného, ​​co najdete v mrazáku. Jen mějte na paměti, že tyto obaly nespadají přímo do prachové zóny bez textilie.

Léčba spálení sluncem
4 Šťáva používající šťavnaté ovoce
Nenechte si ujít výhody pitné vody. Měli byste pít hodně vody, abyste vyrovnali účinky spálení pokožky na suchou pokožku. Možná nevěnujete pozornost množství vody v ovoci, jako většina lidí. Tyto plody obsahují značné množství vody, takže jsou velmi užitečné při léčbě suché pokožky. Jeden plátek melounu obsahuje více než jeden šálek vody. Pomůžou vám také ovoce jako meloun a meloun. Každé z těchto plodů je plné vody. Nezapomeňte na skrytou sílu ovoce k léčbě spálení od slunce.

Léčba spálení sluncem
5 Použijte stlačený led
Používání zmrzliny je běžná metoda, se kterou je většina lidí obeznámena.

Vložte led a vodu do nádoby. Nasaďte na něj hadřík a poté jej naneste na kůži, abyste snížili zánět a bolest. Opakujte to několikrát denně po dobu 10 až 15 minut. Pokud máte svědění a bolest, poraďte se s lékařem a v případě potřeby užívejte léky.

Léčba spálení sluncem
6 Léčba proti stárnutí léky na předpis
Někdy se o léčbě říká, že nevyléčí bolest, takže byste měli převzít lék na pult. Jděte do lékárny a zeptejte se své lékárny, zda je lék pro zmírnění bolesti nejlepší. Příklady léků na předpis a léčitelů jsou uvedeny níže

Hydrokortizon: 1% hydrokortison může léčit zánět kůže.

Aloe Vera Gel: Aloe Vera má velký terapeutický účinek. K léčbě spálení od slunce pomáhá také gel, barva a parfém bez alkoholu. Pokud je list aloe vera také v popředí, můžete jednoduše odstranit obsah lžičkou a umístit jej na svědění a škrábání.

Další informace o léčbě spálení od slunce naleznete v tomto odkazu.

Accessibility