7
ژوئن

درد نک سینه نشانه چیست – اموزش روش های تشخیص سینه درد بانوان

درد نک سینه نشانه چیست وقتی که نوک سینه درد می گیرد اولین واکنش شما ترسیدن است زیرا فکر می کنید دچار سرطان شده اید. اما خبر خوب این است که درد نوک سینه به ندرت به علت سرطان می باشد. در این نوشته در خصوص دلایل درد نوک سینه و حل این درد صحبت می کنیم.

یک روز صبح از خواب بیدار می شوید و درد و سوزش ناگهانی را در نوک سینه راستتان احساس می کنید. یا سوتین را می پوشید و ناگهان هر دو سینه شروع به درد می کنند.

درد نک سینه نشانه چیست یا در اطراف از سینه درد همراه با تورم مشاهده می کنید.

اگر مشکل شما در این حد است خیر این سرطان سینه نیست.

درد نک سینه نشانه چیست علائم خطر چیست؟

خارش- قرمزی- درد- گزگز و غیره …

با دیدن این علائم حتما به پزشک مراجعه کنید.

درد نک سینه نشانه چیست البته من نمی خواهم شما را نگران کنم احتمال دارد که پزشک برای شما داروی ضد اگزما تجویز نماید . اگر علائم درد با مصرف دارو هم رفع نشد دوباره به پزشک مراجعه نمایید.

درد نک سینه نشانه چیست

سرطان سینه بیشتر خانم ها بالای 60 سال را تهدید می کند و اگر به موقع به پزشک مراجعه کنید خیلی از نگرانیهایتان رفع خواهد شد.

در هر نوع درد نشان از سرطان نیست.

سینه بخش حساس بدن زنان است و به شدت تحریک پذیر می باشد و با روش زندگی لباس هایی که می پوشیم می تواند ما را دچار مشکل جدی نماید.

درد نک سینه نشانه چیست

پوشیدن سوتین نامناسب باعث پدید امدن این مشکل در برخی از خانم ها می شود اگر سوتین قدیمی استفاده می کنید مراقب باشید که سوتین قدیمی شما سر سینه هایتان را نساید و یا اگر از سوتین جدیدی استفاده می کنید دیگر این کار را انجام ندهید و از سوتین قبلی خود با ان راحت بودید استفاده کنید.

دلایلی دیگر که می توان ان را نام برد استفاده از پودر لباس شویی حساس به پوست است و یا این که شما به استخر می روید و استخر پر از کلر می باشد و کلر باعث ایجاد حسایت در سینه شما شده است . راه حل این است که پودر لباس شویی خود را عوض کنید و یا دیگر به استخر نروید.

درد نک سینه نشانه چیست دلیل دیگر می تواند شیر دهی باشد . شیر دهی می تواند عمل زخم شدن سینه را به وجود اورد و نوک سینه را زخم ترک دهد.

تغییر هورمون های بدن می تواند عامل سینه درد باشد هورمون های جنسی زنانه، پروژسترون و استروژ و ابن دردها در هنگام پریودی به سراغش بیاید . شاید همین علت باعث پدید امدن سینه درد باشد اصولا دردهایی سینه که مقطعی می ایند و به خودی خود خوب می شوند دلیل هورمونی دارد.

اگزما

یک نوع قرمزی همراه با تورم یک یا هر دوسینه که درد خیلی بدی دارد به همراه ترشحاتی همراه است می توانید از کرم هیدروکورتیزون برای درمان استفاده نماید.

برای اطلاعات بیشتر درد نک سینه نشانه چیست این ویدیو را ببنید.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility