6
ژوئن

پماد تتراسایکلین – پماد ضد باکتری بسیار عالی برای درمان زخم ها

پماد تتراسایکلین این پماد ضدباکتری بسیار عالی برای زخم های پوستی است . این پماد برای درمان های عفونت پوستی می باشد. اگر از این پماد استفاده کردید و درمان پوستی حاصل نشد به پزشک معالج مراجعه نمایید . این دارو برای زنان باردار مشکل ایجاد نکزده ولی کل دارای عوارضی می باشد .

عوارض :

قرمزی – درد -عرق کردن و دیگر عوارض تحریک پوستی می باشد.

در دمای 15 الی 30 درجه نگهداری شود.از یخ زدگی ان جلوگیری نمایید.

پماد تتراسایکلین چشمی هم وجود دارد. این پماد در درمان عفونت های چشمی بسیار عالی عمل می کند و می تواند به خوبی عفونت را مهار نمایید. زمانی که پزشکان جراحی انجام می دهند و بخیه ها را می کشند از این پماد برای جای بخیه استفاده می کنند اگر عفونت چشمی دارید می توانید از این پماد استفاده کنید . اما اگر عفونت چشمی شما شدید است حتما به پزشک مراجعه نمایید.

نوحه مصرف پماد تتراسایکلین چشمی : ابتدا دستنتان را خوب بشوید و از تمیز بودن ان اطمینان حاصل کنید. یک لایه نازک از پماد را در داخل بسته اش بریزید و چشمنتان را ببنید و یک الی دو دقیقه به ان وقت دهید .

نکته مهم برای جلوگیری از عفونت چشم حتما مراقب باشید ظرف پماد استفاده شده را به چشماتان نزنید و پس از استفاده از پماد ان را با دستمال تمیز از چشمتان پاک نمایید.

نکته مهم مصرف پماد تتراسایکلین چشمی در هنگام مصرف ممکن است تا چند دقیقه تار ببنید ولی نگران نباشید این مشکل دید موقت است و به زودی بر طرف خواهد شد.

احتمال دارد زمانی که از این دارو استفاده می کنید دچار سوزش – خارش – و قرمزی شوید اگر چنین اتفاق هایی افتاد حتما به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.

تتراسایکلین یک خانواده کامل از داروهای ضد عفونی کننده بدن است و بسیار موفق توانسته بدن را از بیماری ها نجات دهد تتراسایکلین دارویی که در قالب کپسول هم موجود است و در درمان عفونت های ادراری بسیار عالی عمل می کند.

برای اطلاعات بیشتر پماد تتراسایکلین این ویدیو  را تماشا کنید.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,