6
ژوئن

درمان نیش کک – اموزش درمان به روش های خانگی

درمان نیش کک برای درمان خانگی نیش کک می توانید از سرکه سیب استفاده کنید . سرکه سیب باعث می شود خارش پوست کم شده و موجب ارامش پوستان شود . به دلیل اسیدی بودن سرکه سیب بهترین درمان برای نیش کک است.

سرکه سیب توان این را دارد که به پوست شما اسیبی وارد نکند و بر نیش کک اثر نماید.

درمان نیش کک برای این کار به یک اندازه که سرکه سیب در ظرفی ریخته اید به همان اندازه اب به ان اظافه کنید . بعد ان را خوب مخلوط کنید و سپس با یک تکه پنبه ان را به ناحیه نیش کک بمالید.

درمان نیش کک

روش دیگر استفاده از اب لیمو است سطح اسیدی اب لیمو اسیبی به پوست شما وارد نمی کند. و تا حدودی شبیه به سرکه سیب عمل می کند. در داخل اب لیمو اسید سیتریک وجود دارد که از بین بردن خارش  و سوزش ناحیه گزش بسیار عالی عمل می کند.

درمان نیش کک

نحوه استفاده به این صورت است که محل گزش را مستقیم اب لیمو بزنید.

راه دیگر ان استفاده از جوش شیرین است . جوش شیرین در از بین بردن گزش کک بسیار عالی عمل می کند. برای از بین بردن نیش کک از خمیر جوش شیرین استفاده کنید . برای درست کردن خمیر جوش شیرین مقداری جوش شیرین را با اب مخلوط کنید تا به شکل خمیر دراید و سپس خمیر را روی ناحیه گزش بگذارید . این خمیر را 15 دقیقه روی محل گزش نگهدارید و سپس ان را با اب ورم بشوید این عمل را تا زمان از بین رفتن محل گزش ادامه دهید . این عمل را می توانید روزی 3 الی 4 بار تکرار کنید.

درمان نیش کک اگر می خواهید از قرمزی و لکه های نشان از نیش کک خلاص شوید از جوی دو سر استفاده کنید. برای این کار یک فنجان جوی دو سر پودر مانند کنید و ان را با ماست مخلوط کنید تا شکل خمیر سفتی شود این خمیر را روی محل گزش بگذارید و به مدت بیست دقیقه الی سی دقیقه به ان دست نزنید. و بعد ان را با اب ولرم بشوید این عمل را می توانید 3 الی چهار بار در روز انجام دهید.

اگر تمام بدن شما دچار گزش شده است می توانید از حمام جوی دو سر استفاده بکنید که این مطلب با عنوان گزش در وب سایت اموزش یک موجود است و شما می توانید ان در این سایت جستو کنید.

در پایان به دو روش بسیار عالی برای درمان گزش توسط کک را خدمتان معرفی می کنم یکی عسل که بسیار عالی می کند و دیگری چای کیسه ایی . برای استفاده از عسل می توانید ان را مستفیم روی پوست خودتان بمالید. چای  کیسه ایی بسیار عالی عمل می کند و توانایی کاهش خارش خارش پوست استفاده می شود.

این موارد نیز به کاهش خارش و درمان گزیدگی کک کمک می کنند:

عنبر سائل

کمپرس سرد

روغن نارگیل

در پایان ویدیوی درمان نیش کک را اینجا می توانید تماشا کنید.

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,