6
ژوئن

درمان سریع جوش صورت – با اموزش روش های خانگی جوش صورتان را درمان کنید

درمان سریع جوش صورت برای درمان سریع جوش صورت می توایند از یخ به سرعت استفاده کنید. برای استفاه یخ را روی تکه پارچه ایی گذاشته و سریع ان را روی جوش خود قرار دهید . با فاصله چند دقیقه ایی این کار را تکرار کنید.

این روش بسیار عالی عمل می کند.

درمان سریع جوش صورت

عسل و خاصیت های فراوانی که دارد می تواند به خوبی جوش های صورت شما را درمان کند. مقداری پنبه را در عسل فرو ببرید و ان را روی چوش خود قرار دهید. تا نیم ساعت در همین حالت نگهدارید بعد اب گرم بشوید.

با اظافه کردن دارچین به عسل ان را سفت کرده و شب هنگام موقع خواب تا صبح روی محل جوش قزار دهید.

درمان سریع جوش صورت استفاده از اب لیموی تازه به شدت خوب عمل کرده و خاصیت ضد میکروبی اب لیموی تازه و اثر ضد چربی بودن ان باعث شده که توانایی از بین بردن جوش ها را داشته باشد به کمک یک پنبه و یا گوش پاکن می توانید ان را روی جوش قرار دهید. برای جوش های خیلی بزرگ می توانید از مخلوط دارچین و ابلیمو استفاده کنید. قبل از خواب این مخلوظ را روی جوش قرار دهید تا صبح بماند . ولی برای کسانی که پوست حساسی دارند توصیه نمی شود.

درمان سریع جوش صورت راه حل بعدی که می توانید استفاده بکند خمیر دندان است. خمیر دندان بسیار عالی عمکرده و می تواند جوش های بزرگ اب دار را از بین ببرد. البته توجه داشته باشید که خمیر دندان سفید باید استفاده بکنید به این علت که خمیر دندان غیر سفید می تواند حاوی موادی باشد که برای پوست شما مفید نیست.

درمان سریع جوش صورت طریقه مصرف به این شکل می باشد که مقداری خمیر دندان را روی جوش خود قرار دهید و تا سی دقیقه ان را نشورید . برای بهتر عمل کردن می توانید خمیر دندان را شبان گاه روی جوش گذاشته و تا صبح روی ان بماند بسیار خوب عمل خواهد کرد.

درمان سریع جوش صورت راه حل بعدی استفاده ار بخور می توان روش خوبی برای از بین بردن جوش است .طریقه استفاده می توانید یک ظرف را پر اب داغ کنید و پارچه به سر خود بی اندازه کاری کنید که بخار اب به صورتتان بخورد . این کار را به مدت سی دقیقه انجام دهید و سپس کرم مرطوب کننده به صورتتان بزنید.

روش دیگری که می توان به شما معرفی کنم استفاده از خیار است .

درمان سریع جوش صورت خیار داری ویتامین لازم برای ترمیم پوست است و عمل خنک کردن ان را به خوبی انجام می دهد پس برای از بین بردن جوش نیز بسیار خوب عمل می کند

طریقه استفاده از خیار : خیار را خورده کرده داخل اب بریزید و ان را به مدت 60 دقیقه در جایی بگذارید تا ویتامین A و پتاسیم در اب پخش شود. هم این اب را می توانید بخورید و هم به جوش های صورت خود بمالید.

سرکه سیب

درمان سریع جوش صورت سرکه سیب خاصیت های بسیار فراوانی دارد و یکی از بهترین خاصیت ها از بین بردن جوش های پوستی است می توانید مقداری یک پیمانه سرکه سیب را با سه پیمانه اب مخلوط کنید  و ان را روی صوزتان استفاده کنید البته توجه داشه باشید قبل از استفاده از سرکه سیب صورت خود زا خوب شسته باشید.

در پایان چند روش را به طور کلی معرفی می کنم

ماست

آسپرین

ژل آلوئه‌ ورا

روغن زیتون

برای اطلاعات بیشتر درمان سریع جوش صورت این ویدیو را تماشا کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility