6
ژوئن

درمان جوش سر سیاه – بهترین و جدید ترین روش درمان جوش سر سیاه

درمان جوش سر سیاه روش اول استفاده از لایه بردار طبیعی

با شکر و روغن می توانید یک لایه بردار طبیعی بسازید بهترین عمل از بین بردن جای جوش و جوش های سرسیاه شاید لایه برداری باشد طریقه درست کردن به این صورت است که شما مقداری 4 قاشق غذاری روغن(روغن زیتون یا روغن بادام) را با 1 یک فنجان شکر مخلوط می کنید این مخلوط را در ظرف شیشه ایی بریزید و درش را ببنید و درجای خنکی قرار دهید . قبل از مصرف ان را هم بزنید و بعد با انگشتتان ان را روی پوست صورتتان قرار دهید . با حرکت های دورانی روی صورتتان این ماده را مالش دهید. این عمل را دو سه بار بیشتر در هقته استفاده نکنید و حتما برای جلو گیری از خشکی پوست از کرم مربوط کننده و ضد افتاب استفاده نمایید.

درمان جوش سر سیاه

برای درمان جوش سر سیاه می توانید از خاک رس استفاده کنید. در برخی کشورها برای درمان بیماری های پوستی از خاک رس استفاه می کنند. شما می توانید با مخلوط کردن سرکه سیب و خاک رس یک ماسک خوب برای جوش های سر سیاه درست کنید البته این راباید گفته که سرکه سیب برای پوست های حساس مناسب نیست.

درمان جوش سر سیاه طریقه مصرف به این صورت است که مقداری سرکه سیب را با خاک رس مخلوط کنید و بعد ان باید مانند خمیر شود و بعد با انگشت روی پست خود قزاز دهید.

درمان جوش سر سیاه

روش دیگر استفاده از سفیده تخم مرغ می باشد. سفیده تخم مرغ با داشتان انواع ویتامین ها می تواند به پوست صورت شما بسیار کمک نمایید . طریقه استفاده به این صورت است که شما سفیده را می توانید به صورت معمولی روی صورت خودپهن کرده و اجازه دهید خشک شود و سپس بعد از این که سفیده تخم مرغ خشک شد دوباره سفیده تخم مرغ به صوزتتان اظافه کنید.

روش سوم استفاده از ماسک شیر و عسل

درمان جوش سر سیاه این روش بسیار خوب جواب می دهد و به شما کمک فراوانی خواهد کرد تا جوش های سر سیاه خود را درمان کنید. خاصیت ضد باکتزی عسل و دارا بودن اسید لاکتیک در شیر موجب پدید امدن معجزه ای برای صورت شما است.

طریقه درست کردن : ابتدا یک قاشق چای خوری عسل را با یک قاشق غذا خوری شیر مخلوط کنید و سپس ان را گرم نمایید.  پس گرم شدن ان را هم بزنید . بعد از اینکه سرد شد ان را بروی جوش های سر سیاه خود قرار دهید و باچسب روی ان را بپوشانید. و بعد از گذشت 20 دقیقه  ان را به ارامی از روی صورت خود بردارید. مواد ساخته شده را با اب ولرم بشوید.

روش چهارم استفاده از دارچین و عسل

بهترین درمان برای جوش های سر سیاه اگر بتوان گفت همین دارچین و عسل می باشد این دو با ترکیب هم می توانند یک ماسک فوق العاده را پدید اورند.

نحوه ترکیب کردن به این صورت است که مقداری دارچین را با عسل مخلوط کرده و بروی ناحیه جوش سر سیاه قرار دهید و این ماسک را 5 دقیقه روی جوش خود نگهدارید . میزان ترکیبات بسته به حجم جوش های شما می باشد.

در پایان به چند روش از درمان جوش های سر سیاه اشاره کلی می شود .

درمان روزانه‌ی جوش سرسیاه با آب

تونر برای کوچک کردن منافذ

عرق کردن

جوش‌شیرین و آب

درمان جوش سر سیاه را در این ویدیو هم می توانید تماشا کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,