اموزش دانلود فیلم از روبیکا – به این روش می توانید به اسانی از روبیکا

اموزش دانلود فیلم از روبیکا

اموزش دانلود فیلم از روبیکا با سلام به وب اموزش یک خوش امدید. شاید شما هم از استفاده کنندگان برنامه محبوب روبیکا باشید اما این نرم افزار اجازه دانلود مستقیم را به شما نمی دهد برای من هم این اتفاق افتاد ولی من خیلی پیگیری کردم چیزی برای دانلود فیلم  یا اهنگ از طریق نرم افزار خاصی پیدا نکردم اما می شود با چند ترفند نه تنها از روبیکا بلکه از هر برنامه پخش فیلم به اسانی برنامه ظبط کرد .

اموزش دانلود فیلم از روبیکا

روش اول

ضبط برنامه از طریق نرم افزار ضبط فیلم از دسکتاپ و محیط مختلف اندروید این مدل نرم افزارها با نام نرم-افزار-فیلمبرداری-از-صفحه اندروید نام دارند می توانید دانلود نمایید.برای نمونه برنامه را از این لینک می توانید دانلود نمایید.این برنامه ها قابلیت ضبط صدا در حین فیلم برداری از دسکتاپ گوشی را دارند . خوب چه کار باید انجام دهید اول یکی از این برنامه ها را دانلود نمایید و بعد از نصب فیلم برداری را فعال کنید توجه داشته باشید قسمت ضبط صدا را هم فعال کنید . و بعد به برنامه روبیکا وارد شوید و در ان فیلم سینمایی مورد نظر خود را به نمایش در اورید نرم افزار ضبط کننده فیلم از محیط اندروید شروع به ضبط هر انچه که در حال اتفاق است می کند و شما می توانید از ان برای ضبط فیلم در روبیکا استفاد کنید.

اموزش دانلود فیلم از روبیکا

مزایا

1-امکان ضبط فیلم با کیفیت بالا

2-فایل ضبط شده قابل پخش در اکثر دستگاه های پخش

3- استفاده اسان از این قبیل نرم افزار ها

معایب

1-ضبط صدای اطراف به + صدای فیلم .

2-این مدل نرم افزار ها نیاز به اندروید 5 به بالا دارند و بروی اندروید هایی با نسخه پایین استفاده ایی ندارند.

روش دوم

اگر تلفن همراه شما قابلیت اجرای نرم افزار های روش اول ذا ندارد می توانید از این روش به خواسته خود برسید نرم افزار secret eye را از اینجا دانلود کنید.

این برنامه دوربین مخفی نام دارد و توانایی استفاده از دوربین جلو عفب را داراست . خوب این نرم افزار دانلود و نصب کنید .

بعد نصب برنامه وارد نرم افزار شوید و در قسمت تنظیمات روی گزنیه choose settings کلیک نمایید. و روی front-facing کلیک نمایید . این به این معنی است که دوربین جلوی گوشی خود را فعال کرده اید .

در قسمت بعد به صفحه اول تلفن همراه خود بروید. روی  font face show کلیک نمایید.

با زدن این دکمه فیلم برداری فعال می شود و از شما فیلم می گیرد حال چه ارتباطی با روبیکا دارد.

شما بعد از فعال کرد حالت فیلم برذاری از جلو وارد برنامه روبیکا شوید و فیلم را به نمایش بگذارید . و بعد تلفن همراه خود را در برابر اینه بگیرید . جوری تنظیم نمایید که فیلم به خوبی در دوربین ثبت و ضبظ شود . با تنظیم کردن درست تلفن همراه و کیفیت دوربین جلوی شما انتظار دارم که فیلم با کیفیت مطلوب ضبط شود.

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *