30
مه

طرز پخت لوبیا پلو – بهترین و جامع ترین اموزش پخت لوبیا پلو

طرز پخت لوبیا پلو برای شروع پخت و پز، پیاز و سیر را تکه تکه می کنیم و بعضی از روغن ها را در یک تابه اضافه می کنیم تا نرم شوند. بعد از آن ما گوشت چرخ شده را به تابه اضافه می کنیم و تا زمانی که رنگ گوشت تغییر می کند، هم بزنید.

طرز پخت لوبیا پلو

لوبیا سبز 3 پیمانه
4 پیمانه برنج
گوشت کبابی 400 گرم
پیاز 1 عدد
سیر 2 کلم
گوجه فرنگی 2 عدد
رب گوجه فرنگی 2 قاشق غذاخوری
روغن مایع به حد لازم
فلفل سیاه تا حد لازم
نمک تا حد لازم

طرز پخت لوبیا پلو

دستور العمل پخت و پز

پس از تغییر رنگ گوشت، گوجه فرنگی ها را برید و آنها را به تابه اضافه کنید، و مواد را تا زمانی که آب تبخیر می شود، کاملا رقیق کنید. رب گوجه فرنگی را به تابه اضافه کنید بعد از اینکه آب داخل تانک تبخیر شده است.

پس از آن ما لوبیا سبز را به اندازه مناسب درست می کنیم و 4 عدد آب، نمک و فلفل سیاه را به مواد دیگر در ظرف اضافه می کنیم. ما دمای زیر تابه را کاهش می دهیم تا مواد را بخوریم و آب را در تابه تبخیر کنیم. سپس مواد را خنک کنید.

ما می توانیم برنج را هنگامی که مشغول آماده کردن خمیر لوبیا هستیم آماده کنیم. برنج باید قبل از پخت پخته شود. حدود 30 دقیقه متوسط زمان برای برنج خیس است. سپس برنج را با چند لیوان آب و یک نمک کمی در یک گلدان بریزید و آن را حرارت دهید تا نرم شود.

طرز پخت لوبیا پلو

هنگامی که برنج نرم شده است (به طوری که آن را در اطراف برنج نرم است، و مغز آن کمی سفت و سخت است)، ما آن را با آب گرم براق شستشو. در حال حاضر گلدان های مناسب را انتخاب کنید و برخی از روغن را داخل گلدان بگذارید. برای پایین گلدان ما می توانیم از لواش یا سیب زمینی استفاده کنیم.

طرز پخت لوبیا پلو

بعد از این، یک لایه برنج اضافه کنید و یک لایه مایع لوبیا اضافه کنید. به همین ترتیب، تمام مواد تشکیل دهنده به داخل می شود و در نهایت مواد کمی را می توانیم ترکیب کنیم. یک پارچه تمیز یا یک پودر قوری را بشویید

پس از اینکه لوبیا پلو دم کشید کمی روغن به آن می دهیم و خوب مخلوطش می کنیم سپس آنرا در دیس می کشیم.

جهت اموزش بیشتر پیارمون پخت لوبیا پلو

تهیه لوبیا پلو با گوشت چرخکرده

اگر شما می توانید برنج دریافت، مرطوب در حال حاضر. عالیه. اگر مجبور نباشید آن را برنج بزنید و آن را با مقدار آب که شستشو می کنید بشویید.

ما لوبیا را تکه تکه کرده و با آب و نمک کمی روی گرما طبخ می کنیم تا کاملا پخته شود. ما پیاز و فلفل را کمی روغن هم به ان اظافه کنید.

برای اموزش ویدیوی طرز پخت لوبیا پلو اینجا کلیک نمایید.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility