30
مه

دستور پخت کشک بادمجان – با اموزش یک همراه شوید

دستور پخت کشک بادمجان برای مدت زمان سرخ شدن بادمجان برای جذب روغن کمتر، ما باید پس از اینکه پوست کرده و آنها را خراب کردیم، برای اضافه کردن نمک کمی به آب از بادمجان ها، بادمجان را اضافه می کنیم. پس از نمک بر روی بادمجان ریخته می شود، برای برداشتن آب از بادمجان ها حدود 15 دقیقه طول می کشد.

دستور پخت کشک بادمجان

مواد تشکیل دهنده
بادمجان 6 عدد
سیر 4 مکعب
پیاز 2 عدد
آب میوه 4 قاشق غذاخوری
گردو پوسته 3 قاشق غذاخوری
نعناع خشک 2 قاشق غذاخوری
روغن مایع به حد لازم
فلفل سیاه تا حد لازم
نمک تا حد لازم

دستور العمل پخت و پز

بعد از 15 دقیقه، بعضی از روغن ها را به یک تابه بریزید و روغن را گرم کنید، سپس بادمجان را به تابه اضافه کنید و سرخ کنید. پس از ما بادمجان های سرخ شده، آنها را با گوشت خوب فشرده می کنیم.

در این مرحله، نعناع خشک را در حدود 10 دقیقه در مقدار کمی آب قرار دهید تا خیس شود و نرم شود. سپس، با روغن کمی، پور را در ظرف و کمی کمی نعناع کنید. سپس پیاز را بریزید و نعناع را اضافه کنید.

دستور پخت کشک بادمجان

سپس سیر را رنده میکنیم و آن را به تابه اضافه میکنیم. پس از اینکه کمی خشک شدیم، مغز گردو را شکستیم و آن را به تابه اضافه کردیم. در نهایت، بادمجان های خرد شده را به تابه اضافه کنید و مواد را خوب مخلوط کنید.

کمپوست را به پایین بمالید تا مواد را بشویند. حالا آب پنیر را با یک آب سرد کمی رقیق کنید و به تابه اضافه کنید و محصولات پنیر و تخم مرغ را با آب پنیر مخلوط کنید. ما برای غذا خوردن بیشتر غذا می خوریم.

 

دستور پخت کشک بادمجان

در پایان، بعد از اینکه آب گرفته شد و پنیر و بادمجان به خوبی قرار گرفتند، ما آن را از گرما برداشتیم و آن را در ظرف قرار دادیم. برای تهیه کشک و بادمجان می توان از آب پنیر، گردو، نعناع و پیاز داغ استفاده کرد.

برای تماشای دستور پخت کشک بادمجان اینجا کلیک کنید.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility