24
مه

ثبت نام سبد کالا 97

برای دریافت سبد کالا نیاز هست که شما تایید شده باشید برای این که شما در این طرح تایید شده اید یا نه می توانید به شماره *799# را شماره گیری نموده و از سبد کالای خود مظلع شوید.

اگز می خواهید شما جزو افراد سبد کالا بگر به حساب بیایید می بایستی در دو سامانه اطلاعات خود زا تکمیل نمایید.

سامنه شماره یک :

در فرم خوداظهاری دریافت یارانه نقدی دولت آمده است: منظور از سطح درآمد خانوار، میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال 92 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستغلات، حقوق ماهانه مستمری یا وظیفه بگیران و مواد مشابه قبل از پرداخت اقساط وام است، ضمن اینکه باید سطح درآمد خانوار با دارایی‌های آن خانوار همخوانی داشته باشد. متقاضیان در ابتدا صفحه ای www.refahi.ir مشاهده می كنند كه شش بند توضیح دارد و مربوط به قوانین و مقرارت دریافت یارانه نقدی است. در بند یك تأكید شده مطابق قانون فقط افراد نیازمند می توانند برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام كنند. مورد بعدی از متقاضی تعهد می خواهد تا صرفا مشخضات افرادی را كه هم اكنون تحت تكفل دارد، درج كند.

برای تکمیل ثبت نام خود در سامانه اول اینجا کلیک کنید.

سامانه شماره دو:

افراد پس از آنکه این شماره را شماره‌گیری کنند، پیامی به آنها داده می‌شود که باید بر اساس آن کد ملی خود را وارد کنند تا موضوع آنها مورد بررسی قرار گیرد. ادرس وب سایت خبر سبد کالا

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility