24
مه

تلگرام طلایی – دانلود نرم افزار تلگرام بدون فیلتر تلگرام طلایی

تلگرام طلایی در این روزهایی که تلگرام با قطعی مواجه است و دولت برنامه ایی جهت بازگشایی مجدد ان ندارد نرم افزار را به شما معرفی کنم که می توانید با استفاده از ان محتوای تلگرام را همانند گذشته داشته باشید اما راجب امنیت ان چیزی برای گفتن ندارم . اطلاعات بیشتر را در ادامه می توانید بخوانید.

تلگرام طلایی

مانند برنامه اصلی تلگرام از API های عمومی و آزاد تلگرام استفاده می کند و مستقیما به سرور اصلی تلگرام متصل می شود و از لحاظ امنیت تفاوتی بین تلگرام و تلگرام طلایی (طلگرام) وجود ندارد. در صورت نصب نشدن ابتدا نسخه قدیمی طلگرام را پاک کنید و مجدد فایل جدید را نصب کنید. شما به راحتی میتوانید در نرم افزار ثبت نام کنید و از امکانات نسخه اصلی تلگرام همراه با قابلیت های دیگر که نسخه طلایی در اختیار شما میگذار استفاده کنید

تلگرام طلایی

همانند همه نسخه های غیر رسمی دیگر تلگرام (به خصوص نمونه های ایرانی) وقتی آن را نصب می کنید، اجبارا در کانال آن ها عضو می شوید. کانال تلگرام طلایی در تلگرام با 4.4 میلیون نفر (در هنگام نگارش این مطلب – 22 اردیبهشت ساعت 14:30) یکی پر جمعیت ترین کانال های تلگرامی است که جدیدترین پیام آن ها حدودا 3 میلیون بار دیده شده است، پس این یعنی کاربر فعال قابل توجهی در این برنامه حضور دارند.

به اطلاعات کانال مراجعه می کنیم و به وب سایت رسمی نرم افزار تلگرام طلایی می رسیم، یعنی وب سایت طلاگرام (Talagram). اطلاعات مربوط به دامنه را بررسی می کنیم و به نام شرکت راهکار سرزمین هوشمند (SLS) است. حتی اگر به اسکرین شات های موجود در وب سایت آن ها نگاه کنید، نام مخاطبین با پسوند SLS به وضوح دیده می شود. وقتی به وب سایت آن ها مراجعه می کنیم متوجه می شویم که پشت پرده تلگرام طلایی که تلگرام بدون فیلتر را روی iOS و اندروید ارایه می کند، شرکتی است در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران!

با آن ها تماس می گیریم تا از چند و چون ماجرا باخبر شویم. در ابتدا انکار می کنند و می گویند که هات گرام متعلق به ماست اما با ارایه مشخصات کامل و منتقل شدن تماس به فرد دیگری، می گویند که با شما تماس می گیریم!

تلگرام طلایی تلگرام طلایی سکرت چت و تایید دو مرحله ای را دارد و این ها مواردی که می تواند دلگرم کننده باشد اما عدم حضور تگلرام طلایی در گوگل پلی و اپ استور که فروشگاه های نرم افزاری رسمی اندروید و iOS هستند، مشخصا مسئله نگران کننده ای است. همچنین اگر واقعا تلگرام فیلتر است و دسترسی به آن نباید ممکن باشد، چطور شرکتی از پارک علم فناوری دانشگاه تهران چنین بستری را فراهم می کند؟! حتی آن ها عنوان می کنند که یک نرم افزار به نام هات گرام (Hotgram) که آن هم همین عمل را انجام می دهد متعلق به آن هاست! جالب است که قابلیت مکالمه نیز در این نسخه در دسترس نیست و این یعنی عبور از فیلتر به صورت انتخابی و شاید حتی باب میل (!).

امکان جستجو در محتوای تصویری ، ویدئویی و متنی در تمام کانال های تلگرام بدون اینکه در کانال ها عضو باشید

اولین طلایی های ایران باشید

تلگرام طلایی طلاگرام با امکاناتی باورنکردنی

تمام امکانات این برنامه بصورت رایگان و هرگونه کپی برداری و انتشار پیگرد قانونی دارد. ارایه شده توسط راه کار سرزمین هوشمند

تلگرام طلایی نمایش کسانی که شماره موبایل شما را دارند
تمام پست های داغ از تمام کانال ها بدون عضویت در کانال
امکان جستجو در محتوای تصویری ، ویدئویی و متنی در تمام کانال های تلگرام بدون اینکه در کانال ها عضو باشید
پشتیبانی کامل از زبان پارسی، تاریخ خورشیدی و قالب ۲۴ ساعته
امکان قالب بندی و رنگ بندی نرم افزار و اشترک گزاری با سایر کاربران
حالت تبلت (سازگاری با انواع تبلت ها) در حالت افقی ظاهر برنامه عوض میشود
تفکیک پیامها بر اساس نوع آنها (مخاطبین، کانالها، گروه ها، رباتها)
برگزیده کردن گفتگوهاو پیامها (دانلود خودکار برگزیده ها)
دسته بندی گفتگوها و پیامهای پروفایل
فوروارد چندگانه، فوروارد با ویرایش، فوروارد بدون نقل قول و متن
امکان گرفتن تایید قبل از ارسال پیام صوتی و استیکر
تمایز مخاطبین دوطرفه + نمایش مدیران و سازنده گروه
نمایش مخاطبین آنلاین + تغییرات مخاطبین
رمز گزاری روی برنامه و چت های خصوصی
نمایش وضعیت آخرین بازدید مخاطب در صفحه اصلی و گروه : وضعیت آخرین بازدید مخاطب با یک آیکن رنگی نمایش داده می شود
ترک گروه با امکان بازگشت (فقط گروه های معمولی)
کپی متن (زیرنویس) عکسها، ویدئوها و سایر فایلها که دارای متن زیرنویس هستند

برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,