23
مه

راه های پولدار شدن

سلام به وب سایت اموزش یک خوش امدید . امروز قرار است راه هایی برای رسیدن شما به موفقیت را اموزش دهم به طور کلی شاید شما بگویید این ها همه اش  حرف است اگر ادامه مطلب را بخوانید نظرتان عوض خواهد شد . امیدوارم

1-ذخیره کردن را آغاز کنید:

این بدان معنا نیست که پولهای اضافی خود را جمع و ذخیره کنید بلکه قانون اصلی این نخریدن لوازم اضافه و جلوگیری از ولخرجی است. یعنی زمانی که به بیرون از خانه میروید و در محل عبور خود به فروشگاه کفش و یا عطر فروشی میرسید آن را ندید گرفته و از کنارش بی توجه عبورکنید. نکته ی ساده و البته مهم دیگر ذخیره کردن پولهای خورد است برای خود قلکی تهیه کرده و مختص پولهای با ارزش پایین تر قرار دهید بعد از مدتی خواهید دی که چقدر کمک کننده است و یا اگر پول درشت دارید تا حد امکان آن را خورد نکنید تا بستر خرج کردن آن فراهم نشود.

2- کسب و کار خود را راه اندازی کنید

بسیاری از شرکت ها و تولیدات و ایده ها فقط از یک نفر نشعت گرفت و پا به دنیای واقعی گذاشت و صاحبان خود را میلیاردر کرد شما باید خلاقیت را چاشنی زندگی  خود کرده و چیز جدید  و جذاب را به وجود بیاورید و یا  در روند کارهایی که وجود دارد راهی پیدا کنید تا به نوعی دران موفق ترین فرد شوید در این مدل کسب کار ها بزرگترین  ابزار شما برای رسیدن به پول ذهن شماست .چیز سختی نیست قطعا انتظار این را نداشته باشید که باید یک چیز تکان دهنده از ذهنتان بیرون بیاید تا شما را پولدار کند. گاهی اوقات افکار پیش پا افتاده شما ایده میلیون تومانی هستند. و کارهایی که اصلا شما انها را کار نمی دانید.

3-برای خود بودجه تعیین کنید:

اول یا آخر هرماه هر زمانی که شما پول مشخصی را دریافت میکنید همان موقع برایش برنامه ریزی کنید و برای خود حتی نقطه ی تشویق هم بگذارید که اگر بهتر از حد انتظار در دخل و خرج تان عمل کردید می توانید به تیک های موفقیت خود اضافه کنید.

 

4- با یک ادم پولدار ازدواج کنید.

این مسیر را اغلب دیگران می پیمایند برای رسیدن به پول و خوش بختی در هرصورت شما می خواهید با زندگی خود معامله کنید در هر صورت خودتان می دانید.

5-همیشه خواهان بهترین ها نباشید:

خریدن اجناس با کیفیت ضعیف نه تنها اقتصادی نیست بلکه کاملا به ضرر است پس این بخش به این معنا نیست که اجناس ارزان بخرید اتفاقا برعکس اگر اجناس با کیفیت اما کمتر بخرید اقتصادی تر است. اما گاهی کیفیت حرف اول را نمی زند مثلا اگربرای خرید یک ماشین برنامه دارید و پول شما برای خرید یک ماشین مدل بالا و شیک کافی نیست بهتر است فکر قرض کردن و گرفتن وام را نکنید و ماشینی متناسب و به اندازه ی پولتان بخرید.

6- از طریق سرمایه گذاری ثروتمند شوید.

با مطالعه دقیق و اموزش دزست سزمایه گذاری می توانید ثروتمند شوید . این مطلب کاملا واقعی است و افرادی با همین کار ثروتمند شده اند .البته این روش به شدت ریسیک پذیر و نا امن هست و باید با علم و اموزش در این مسیر پا گذاشت بهترین پیشنهاد این است که دنبال کنید و سواد خود را بالا ببرید و با اطمینان به سمت ان گام بردارید.

7- در مصرف انرژی ها صرفه جویی کنید:
شعاری است که همیشه از طریق تلویزیون و رادیو می شنویم اما همیشه فکر می کنیم که به نفع کس دیگری به جز خود ما است اما اگر دقت کنید پرداخت کننده ی همین قبوض خود ما هستیم و اگر کمبودی در انرژی ها به وجود آید قیمت بالای آنها را هم ما باید بپردازیم.

8- راه اندازی کسب کار بازاریابی شبکه ای

کسب و کارهای شبکه ایی بسیار در این سال پر طرفدار شده اند و در این سیستم پولدار شدن جمعی است و در ایران هم قانون های در این مورد به تصویب رسیده . اگر در این کسب و کارها به صورت قانونی رعایت شود می تواند ثروت افرین باشد. البته مشروط به قانونی بودن.

9-در استفاده از کارت اعتباری هوشیار باشید:

زمانی که پول شما داخل کیف پول شماست حواستان به این هست که چه مقدار از پولتان خرج و چه مقدار از آن باقی مانده است اما زمانی که کارت اعتباری دارید قبول کنید که بی احتیاط تر خرج می کنید و این اصلا به نفع شما نیست.

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility