20
مه

تعبیر خواب اسلحه

سلام به وب سایت اموزش یک خوش امدید. تعبیر خواب اسلحه می تواند معنای بسیار خوبی داشته باشد و مفهومش قوت و نیرومندی است و گفته اند اگر کسی در خواب اسلحه ببند نشان اقتدار و نیرومندی است می توانید برای اطلاع بیشتر این ادامه مطلب را مطالعه نمایید….

داشتن سلاح‌های مختلف
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی با خنجر اسلحه‌های زیاد دیگری هم داری، یـعـنـی دشمن را شکست می‌دهی و کار تو رو به راه و منظم می‌شود .
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی همراه سلاح، تیر و کمان یا سلاح دیگری هم داری، یـعـنـی دارای جاه و اقتدار و توانایی می‌شوی.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی در حالی که مسلح می‌باشی در بین عده‌ای پیر و غریبه قرار داری، تعبیرش دوستان و آشنایان تو می‌باشد ولی اگر جوان بودند تعبیرش دشمنان تو است. ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در بین افرادی بیگانه سلاح به خودت بسته‌ای و مسلح می‌باشی، یـعـنـی عده‌ای از زن‌ها می‌خواهند با حرف‌هایشان به تو تعرض کنند و مزاحمت ایجاد نمایند، ولی نخواهند توانست.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی کاملاً مسلح هستی و سوار اسب شده‌ای، یـعـنـی شرافت و بزرگی بدست می‌آوری، طوری که که کسی نمی‌تواند مانع تو بشود و دشمن نمی‌تواند تو را شکست دهد.
اگر ببینی سوار فیلی شده‌ای که خیلی مطیع و رام می‌باشد و سلاح نیز همراهش است، یـعـنـی پادشاه مردم «عجمی» می‌شوی یا اینکه پادشاه مردم عجمی را شکست می‌دهی.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility