13
مه

سریال Inhumans (TV series) غیر انسانی

Inhumanes Marvel، یا به سادگی Inhumanes، یک سریال تلویزیونی آمریکایی است که برای اسکات بوک برای ABC ایجاد شده است، بر اساس رقابت مارول کمیکس با همین نام. این مجموعه در مارول سینمایی جهان (MCU) قرار دارد سری این پروژه Marvel و IMAX Entertainment است که توسط ABC Studios و Marvel Television در ارتباط با Productions Devilina ساخته شده است. باک به عنوان نشان دهنده کار می کرد

باک به عنوان نشان دهنده کار می کرد.

این مجموعه بر روی Black Bolt که توسط انسون کوه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی غیرقانونی به تصویر کشیده شده است، متمرکز شده است. سریندا سوان، کن لئونگ، امی ایکواکور، ایزابل کورنیش، الن ووگلم و ایوان رون نیز ستاره این سریال هستند. Marvel Studios یک فیلم Inhuman را در سال 2014 به عنوان بخشی از فاز سه فیلم سینمایی خود معرفی کرد. این گونه ها برای اولین بار در MCV در نمایندگی های مارول S.H.I.E.L.D معرفی شدند. این فیلم در آوریل 2016 از روی صفحه نمایش مارول استودیو حذف شد و سری Inhuman ها در ماه نوامبر اعلام شد که تا حدی با استفاده از دوربین های IMAX فیلم برداری شده است. باک این سری را در ماه اکتبر پیوست و در ماه فوریه 2017 کوه را به عهده گرفت. فیلمبرداری از ماه مارس تا ژوئن 2017 در فرودگاه هوایی کالج آرژانتین ایستگاه هواپیما در Kalaeloa، هاوایی و مکان های مختلف در جزیره Oahu صورت گرفت..

خلاصه از داستان این سریال

پس از یک کودتای نظامی خانواده انهامان و هاوایی ها فرار می کنند جایی را باید پیدا کنند تا هم خود و بعد جهان را نجات دهند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility