6
مه

دفترچه یاداشت پیشرفته WPS Office Free Edition 10.2.0.6051

wps-office_md دفترچه یاداشت

wps-office_md دفترچه یاداشت

در حالی که بسیاری از مردم هنوز از مایکروسافت آفیس استفاده می کنند، که بی شک یک مجموعه آفیس قوی است، اما اشکالات آن را دارد. به عنوان مثال، نسبتا بزرگ و پرهزینه است هر دو جنبه ای که WPS Office 2016 Free Edition را برجسته می کند. سازندگان برنامه با استفاده از طراحی نوآورانه این برنامه را ساخته اند، که کاربران را قادر به استفاده از تمام ویژگی های آن بدون پرداخت پولی انجام می دهد و کاملا رایگان است. این مجموعه کامل دفترچه یاداشت است که اسناد Word، صفحات گسترده و سخنرانی ها را مدیریت می کند. این نرم افزار به طور کامل از فایل های Microsoft Office پشتیبانی می کند.

    ابزارهای قالب بندی آشنا و بیش از 230 قلم و صدها قالب سند
ذخیره به PDF، تبدیل PDF به .doc، .docx
صدها فرمول و توابع معمولا استفاده می شود
ده ها تن از نمودارهای ساخته شده است
میانبرهای صفحه کلید
مشاهده چندین اسناد
ابزار همکاری
حفاظت از رمز عبور
ادغام نامه

برای دانلود رایگان نرم افزار اینجا کلیک کنید

 

دانلود دفترچه یادداشت

دانلود دفترچه یادداشت ویندوز

 

روند نزولی نرم افزار رایگان Trending
Qt ساز 4.6.1
XMedia Recode 3.4.3.4
WSUS آفلاین به روز رسانی 11.3
MDB Viewer Plus 2.57

HomeBusiness / OrganizeOffice Productivity

آگهی
WPS Office Free Edition 10.2.0.6051
برای شات Screen کلیک کنید

اندازه: 66.6 مگابایت

مجوز: FREEWARE

ناشر: ناشر | برنامه های فهرست شده

تاریخ انتشار: 2018-05-05 | تغییرات

تاریخ ثبت: 2018-05-05

OS: ویندوز ویستا / 7/8 / 8.1 / 10 (32 بیت / 64 بیتی)

دریافت ها: 6635

محبوبیت: محبوبیت: 0/10

رأی کاربر
4.70

(23 رای)

نوشتن نقد
FreewareFiles پاک جایزه
مرورگر FreewareFiles Editor
آگهی
رتبه بندی سردبیران

Writer به ما اجازه داد تا انواع فایلهای مانند TXT، DOCX، DOC، DOTX، DOT و HTM را اداره کنیم. ما می توانیم اسناد را با دیگران به اشتراک بگذاریم، بدون اینکه نگران مشکلات مربوط به سازگاری باشد. این برنامه دارای یک نمایش tabbed منحصر به فرد است که اجازه می دهد ما را به طور همزمان بر روی چندین اسناد مشاهده و کار کند.

این نرم افزار ناوبری بخش و ابزار طرح بند بود که آن را نسبتا آسان برای استفاده استفاده کرد. به عنوان مثال، ما با کشیدن موس، چیدمان هر پاراگراف را تنظیم کردیم و می توانیم چیزهایی مانند نویز، فاصله و مکان را تغییر دهیم. ابزار ناوبری بخش به ما اجازه داد که به سرعت از یک بخش به سوی دیگر پرش کنیم.

اگر چه مایکروسافت ورد نیز می تواند اسناد را به عنوان PDF ذخیره کند، شما باید یک افزودنی را برای انجام این کار نصب کنید. از سوی دیگر Writer ادغام یک ابزار ذخیره به PDF را دارد و این نرم افزار دارای یک PDF خوان داخلی است که می توانید آن را مستقیما برای باز کردن اسناد استفاده کنید.

اکثر ویژگی های که قبلا شرح داده شده بودند نیز در برنامه های ارائه و برنامه های صفحه گسترده موجود بودند و هر برنامه دارای ویژگی های دیگری بود که منحصر به آن بود. به عنوان مثال، صفحات گسترده ممکن است بیش از یک میلیون ردیف داشته باشند و شامل توابع برای حل و پیش بینی مشکلات داده شده است. این برنامه همچنین به طور خودکار تکراری را برجسته می کند. برنامه ارائه شده به ما این امکان را می دهد تا به طور همزمان و به راحتی با دیگران همکاری کنیم.

نتیجه

WPS Office 2016 Free Edition مجموعه ای قدرتمند است که به طور کامل با مایکروسافت آفیس سازگار است و شامل ویژگی های اضافی است. این نیز سریعتر است و از بیش از 50 کلید میانبر پشتیبانی می کند. رابط کاربر برنامه در هفت زبان مختلف در دسترس است.
توضیحات محصول نرم افزار
نسخه رایگان WPS Office 2016 برنامه های قدرتمندی را به نام WRITER، SPREADSHEETS، PRESENTATIONriter و ابزار PDF ارائه می دهد. این بسیار سازگار با MS Office 2016. زبان های پشتیبانی شده: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی، لهستانی و روسی.

ویژگی های کلیدی:

100٪ سازگار با مایکروسافت آفیس 2016 از جمله اسناد MS Word (DOC، DOCX، TXT، HTM، DOT، DOTX، و غیره)، MS PowerPoint و Microsoft Excel XLS، XLSX و CSV
ابزارهای قالب بندی آشنا و بیش از 230 قلم و صدها قالب سند
ذخیره به PDF، تبدیل PDF به .doc، .docx
صدها فرمول و توابع معمولا استفاده می شود
ده ها تن از نمودارهای ساخته شده است
میانبرهای صفحه کلید
مشاهده چندین اسناد
ابزار همکاری
حفاظت از رمز عبور
ادغام نامه

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility