5
مه

نرم افزار Nvidia GeForce Hot Fix Driver 397.55

دریافت فایل برای ویندوز 10 64bt

دریافت فایل برای ویندوز 7 64bt

Nvidia نرم افزار

Nvidia نرم افزار

 

چه خبر:

بعد از نصب درایور، مدیر دستگاه ممکن است خطای کد 43 را در چند مدل کارت های GTX 1060 گزارش دهد.
پخش Netflix ممکن است گاهی اوقات لکنت کند.
پشتیبانی از نوت بوک کتاب Microsoft Surface اضافه شده است.
ویندوز 10: درایور ممکن است حذف شود پس از اینکه رایانه به مدت طولانی در حالت خاموش بوده باشد.

یک درایور GeForce یک قطعه فوق العاده پیچیده از نرم افزار است، ما یک ارتش از مهندسان نرم افزار به طور مداوم اضافه کردن ویژگی ها و رفع اشکالات. این تغییرات در شاخه های راننده اصلی بررسی می شوند که در نهایت از طریق فرآیند QA عظیم اجرا می شوند و آزاد می شوند.

از آنجایی که ما بسیاری از تغییرات را بررسی می کنیم، معمولا سعی می کنیم که راننده ها را با انتشار بازی های قابل توجه یا محصولات مقایسه کنیم. این فرایند در طول سالها به خوبی ما را خدمت کرده است اما دارای یک ضعف قابل توجه است. گاهی اوقات یک تغییر که برای بسیاری از کاربران مهم است ممکن است در نهایت نشسته و منتظر بمانیم تا بتوانیم راننده را آزاد کنیم.

راننده جی فورس Hotfix راه ما برای تلاش برای به دست آوردن برخی از این اصلاحات به شما به سرعت بیشتر است. این درایورها اساسا همان نسخه قبلی منتشر شده با تعداد کمی از اصلاحات هدفمند اضافی است. رفع آن که در آن صورت می گیرد، به طور جزئی بر روی بازخورد شما در موضوعات بازخورد درایور است و تا حدودی به ما این امکان را می دهد تا به سرعت به آنها پاسخ دهیم. این رفع (و بسیاری دیگر) در رأی گیری رسمی رسمی بعدی گنجانده می شود که در آن زمان راننده ی Hotfix برداشته خواهد شد.

برای اینکه مطمئن شوید، این رانندگان داغ بایت هستند بتا، اختیاری و ارائه شده به عنوان هستند. آنها از طریق یک فرآیند QA بسیار کوتاه اجرا می شوند. تنها دلیل آن وجود دارد که سریعتر به شما رفع شود. مطمئن ترین گزینه این است که برای راننده گواهی WHQL بعدی منتظر بمانیم. اما ما می دانیم که بسیاری از شما مایل به انجام آن هستید.

این رانندگان HotFix نشان دهنده مقدار زیادی کار اضافی توسط تیم مهندسی ما هستند، امیدوارم که آنها برای شما ارزش قائل شوند. ما آن را امتحان خواهیم کرد و خواهیم دید که آیا مردم این ایده را دوست دارند و میخواهند ما را ادامه دهند.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

Accessibility