5
مه

نرم افزار پخش چند رسانه فیلم و موسیقی MEDIA CENTER 24.0.025

کامپیوتر خود را به سخت افزار سرگرمی خانه خود متصل کنید و تمام آن را با کنترل از راه دور کنترل کنید! بارگذاری موسیقی خود را در آی پاد خود را در حالی که شما تماشای تلویزیون! همه با یک برنامه آسان برای استفاده – MEDIA CENTER!

موسیقی را از مرکز رسانه ای به یک دستگاه پخش صوتی دیجیتال قابل حمل کپی کنید یا عکس های دوربین دیجیتال را به کتابخانه قدرتمند MC تبدیل کنید. سی دی موسیقی را برای ماشین خود بسازید. ضبط های مورد علاقه خود را ضبط کنید و آنها را در تلویزیون تماشا کنید. بیش از یک کارت صدا؟ موسیقی های مختلف را همزمان در اتاق های مختلف پخش کنید. Media Server سرور MC حتی می تواند موسیقی خود را به کامپیوتر شما در حال کار برساند.

تصاویر خود را سازماندهی کنید

صفحه اصلی تصویر، نمایش تصاویر کوچک از تصاویر دوربین دیجیتال. یک صفحه ویژگی های اختیاری می تواند برای نمایش اطلاعات بیشتر در مورد هر تصویر باز شود.

نمایش تئاتر

یک حالت تمام صفحه منحصر به فرد. این نمایش قابل تنظیم برای مرور رسانه های شما بر روی مانیتور یا تلویزیون از سراسر اتاق طراحی شده است.  استفاده آسان با یک دستگاه از راه دور ساده شده است.

آهنگ های خود را بسیج کنید

MC پشتیبانی از سخت افزار بیشتر از هر برنامه دیگر. حالا شما می توانید کتابخانه خود را با iPod اپل خود و یا یکی از بسیاری از دستگاه های پشتیبانی شده همگام سازی کنید.

برای دریفات اخرین نسخه این نرم افزار اینجا کلیک کنید

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

Accessibility