5
مه

نرم افزار عیب یابی و اشکالات سیستم PCMark 8 2.9.811

با پنج آزمایش جداگانه آزمون و آزمایش باتری، PCMark 8 به شما کمک می کند تا دستگاه هایی را پیدا کنید که ترکیبی کامل از کارایی و کارایی را ارائه می دهند. PCMark 8 معیار PC کامل برای خانه و کسب و کار است.

PCMark 8 شامل پنج آزمون جدید معیار است که هر کدام در یک سناریوی خاص طراحی شده اند. امتحان را انتخاب کنید که بهترین تطابق را با دستگاه مورد آزمایش دارد یا تمام پنج را برای تصویر کامل عملکرد دستگاه انتخاب کنید. هر معیار نمره ای را که می توانید برای مقایسه سیستم ها و همچنین نتایج دقیق برای درک عمیق از عملکرد در طول هر بار کاری فرد استفاده کنید، تولید می کند.

تست خانه

حجم کار که منعکس کننده کارهای معمول برای یک کاربر خانگی معمولی است. این کارها دارای الزامات محاسباتی پایین هستند و PCMark 8 Home برای تست عملکرد تبلت های ارزان قیمت، نوت بوک ها و دسکتاپ ها مناسب است. صفحه اصلی شامل بارهای کاری برای مرور وب، نوشتن، بازی، ویرایش عکس و چت ویدیویی است. نتایج به دست آمده برای دادن امتیاز PCMark 8 Home برای سیستم شما ترکیب شده است.

تست خلاق

حجم کارهای معمولی برای علاقه مندان و متخصصان که با محتوای رسانه ای و سرگرمی کار می کنند. با الزامات مورد نیاز بیشتر از معیار اصلی، این معیار مناسب برای سیستم های کامپیوتری متوسط ​​می باشد. PCMark 8 Creative شامل مرور وب، ویرایش عکس، ویرایش ویدئو، چت ویدیویی گروهی، تبدیل مجدد رسانه ها و بارهای بازی است.

اخرین به روز رسانی:
4 مه 2018
توسعهدهنده:
Futuremark
مجوز:
رایگان نرم افزار
سیستم عامل:
پنجره ها
حجم فایل:
3.0 گیگابایت

دریافت رایگان نرم افزار اینجا کلیک کنید

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility