5
مه

انتی ویروس قدرتمند Malwarebytes 3.4.5.2467

Malwarebytes 3 برنامه امنیتی نسل بعدی است که شما را از تهدیدات پیشرفته محافظت می کند و . Malwarebytes 3 ترکیبی از تمامی تکنولوژی های ضد تروجان، ضد تروجان، anti-ransomware، anti-exploit و حفاظت از وب سایت های مخرب را در یک برنامه مال شما خواهد کرد که 4x سریعتر از نسخه های قبلی Malwarebytes Anti-Malware Premium را اسکن می کند.

شما را از تهدیدات پیشرفته محافظت می کند

بدافزار در زمان سریع شناسایی و حذف می کند با پیشرفته ترین نرم افزار ضد تروجان، ضد جاسوسی و ضد روت کیت. اسکن برای جدیدترین و خطرناک ترین تهدیدات به طور خودکار، بنابراین شما بدون نیاز به حتی توجه خاص وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد.

فایل های شما را رمزنگاری کرده و از اطلاعات شما به خوبی محافظت می کند.

متوقف کردن ransomware ناشناخته و شناخته شده با فناوری بعدی نسل اختصاصی است که به طور فعال برای محافظت از فایل های شما فعال است. این انتی ویروس توانایی های امروزی و پیشرفته ایی نسبت به انتی ویروس دیگر دارد واین امر موجب افزایش امنیت بیشتر و پایداری سیستم شماست. این یک دفاع کامل و قدرتمند است که از ransomware قفل می کند و نه یک ابزار رمزگشایی ساده. بنابراین شما امروز با نصب نرم افزار از فردای سیستمان محافظت می کنید .

جلوگیری از استفاده از برنامه های که سیستم شما را بیهوده اشکال می کنند.

مرورگر و برنامه های نرم افزاری خود را در چهار لایه دفاع متمرکز می کند و حملات را متوقف می کند که از آسیب پذیری های این برنامه ها برای آلوده کردن کامپیوتر شما استفاده می کند.

شما را از وب سایت های جعلی و آلوده محافظت می کند.

برای دریافت برنامه اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها:, , , ,

Accessibility