21
آوریل

رفع مشکل ورود به اینستاگرام

اگر شما هم مشکل ورود به اینستاگرام دارید این مطلب را بخوانید و امیدوارم مشکلتان حل شود.

حل مشکل مشکل ورود به اینستاگرام با نصب نسخه جدید

برای حل خطای مشکل وصل نشدن اینستاگرام آخرین نسخه نرم افزار اینستاگرام را دانلود و نصب کنید. چنانچه که در حین نصب با خطای تجزیه یا There Was A Problem Parsing The Package (مشکلی در تجزیه بسته وجود دارد) مواجه شدید برای حل این مشکل می توانید در مورد این ارورthere is a problem parsing the package  در اینترنت تحقیق کنید چون این مشکل از سیستم عامل اندروید شماست.

ارور An unknown network error has occurredاینستاگرام

چنانچه بعد از ورود یا بروزرسانی اینستاگرام با پیغام An unknown network error has occurred روبه رو شدید.

گوشی یا تبلت خود را ریستارت کنید و ۱۰ ثانیه صبر کنید، و سپس گوشی را روشن کنید. مجددا وارد اینستاگرام شوید، ممکن است مشکل شما حل شده باشد.

 

 

 

مشکل اینستاگرام با اتصال اینترنت وای فای

اکثر اوقات که این مشکل به وجود میاید به خاطر کم بودن و ذعیف بودن سرعت اینرنت می باشد و یا دکمه اتصال دیتای تلفن همراه شما قطع است . اگر مشکل حل نشده شاید دیگران درحال استفاده از اینترنت وای فای شما هستند اتصال دیگران را قطع کنید و این بار به تنهایی مجدد سعی کنید.

پاک کردن کش و دیتا اینستاگرام جهت حل مشکل ورود به اینستاگرام

گاهی وقت ها دلیل وقوع خطای An unknown network error has occurred اندروید پر شدن حافظه کش و دیتای اینستاگرام است که برای حل این مشکل به مسیر settings و سپس مدیریت برنامه ها بروید و در این قسمت برنامه اینستاگرام را پیدا کرده و حافظه کش برنامه را پاک کنید که این کار با انتخاب گزینه هایClear cache وClear data انجام می شود.

بروزرسانی تاریخ و ساعت جهت رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام

گاهی اوقات باز نشدن اینستاگرام به دلیل این می تواند باشد که ساعت و تاریخ تلفن همراه شما دقیق نیست.پس ساعت تلفن همراه تان را بروز کرده و مجدد اقدام نمایید.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

Accessibility