18
فوریه

معرفی فیلم سینمایی امپراطور جهنم

خلاصه داستان: ریاض جنگجوی کهنه کار توبه می‌کند خونی بریزد و چون آتشفشانی خاموش به گوشه‌ای میخزد. برای آتش افروزی مجدد او، به یک شوک قوی نیاز است و آن تعرض به گلجان تنها عشق و امید زندگی اوست. آتش ریاض شعله ور شده و خون‌ها می‌ریزد. غافل از اینکه بازیگر یکه‌تاز نمایشی پرماجرا گردیده است.

سیدجمال ساداتیان از اعضای هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر درباره فیلم «امپراطور جهنم» گفت:” آنقدر پیچیده موضوع را مطرح کرده است که شاید برای مخاطب عام خیلی قابل درک نباشد. “

طبق آیین نامه جشنواره فیلم فجر، فیلمی که در یک بار در جشنواره بازبینی شده باشد نمیتواند در سال های بعد در جشنواره شرکت کند. ابراهیم داروغه‌زاده درپی خبرهای ناشی از حضور غیرقانونی فیلم «امپراطور جهنم» در جشنواره گفت: “سال گذشته به صورت ناقص ارسال شده بود و این فرصت را پیدا کرد که بازببنی شود بنابراین این فیلم و «شعله ور» دوباره دیده شده و انتخاب شدند.” همچنین تهیه کننده فیلم گفت: “«امپراطوری جهنم» براساس قوانین جشنواره برای حضور در دوره سی و پنجم آن فرستاده شد اما اعضای آن معتقد بودند که ناقص بوده و نمی‌توان در مورد آن تصمیم درستی گرفت.”

کوروش زارعی درباره بازی در فیلم «امپراطور جهنم» گفت: “من در این فیلم نقش سرکرده داعشی‌ها را بازی می کنم که توسط پدر خوانده اصلی با بازی “علی نصیریان” از لس آنجلس هدایت شده و اهداف تروریستی را در سوریه برنامه ریزی می کند. نقش من در این فیلم نماد کاملی از تکفیری های خشن و قاتل است. نقشی کاملاً منفی که در نوع خود چالش جذابی برای من است.”

معرفی فیلم سینمایی کامیون

معرفی فیلم سینمایی ساعت 5 عصر

معرفی فیلم سینمایی روغن مار

معرفی فیلم سینمایی لاتاری

معرفی فیلم سینمایی سرو زیر آب

معرفی فیلم سینمایی سو تفاهم

معرفی فیلم سینمایی خفگی

معرفی فیلم سینمایی غیرمجاز

معرفی فیلم سینمایی زیر سقف دودی

برچسب‌ها: