12
فوریه

چطور مواد مخدر را زودتر از بدن بیرون کنیم؟

تا جایی که می‌توانید آب بنوشید

نوشیدن میزان زیاد آب به بدن کمک می‌کند که ادرار رقیقتری داشته باشید. برای آنها که مواد مخدر را با میزان کم مصرف کرده اند حتی یک روز قبل از تست با آب درمانی می‌توانند مواد را از بدن بیرون بریزند اما این روش برای آنها که مصرف طولانی و سنگین دارند نتیجه بخش نیست.

با این حال نوشیدن زیاد مایعات ادرار را خیلی رقیق می کند و این باعث می‌شود نتیجه تست مشکوک باشد. خوردن چند قرص ویتامین B در ۲۴ ساعت قبل از آزمایش کمک می‌کند که ادرار کمی زرد و طبیعی شود.

ادرار زیاد کنید

مواد مخدر را با ادرار از بدن دفع کنید. دیوریتیک ( داروهای ادرار آور) ادرار را زیاد می‌کنند اما برای اینکه تاثیر آنها در بدن نماند بهترین کار جایگزین کردن دیوریتیک های خانگی و طبیعی است. چای سبز و سیاه، آب قره قاط، آب جعفری، زالزالک دمنوش قاصدک به عنوان مدر های خانگی و موثر شناخته شده اند. از آنجا که بیشترین فعالیت متابولیسم بدن در خواب انجام ‌می شود ادرار بعد از خواب بیشترین میزان مواد مخدر را خواهد داشت. بنابراین اولین میلی لیتر از ادرار ناشتا بیشترین میزان مواد مخدر را دارد که تست را مثبت نشان می‌دهد بهتر است اولین میلی لیتر ادرار را مورد آزمایش قرار ندهید.

ورزش

ورزش هم در متابولیسم و هم در دفع سموم و مواد موثر است. که پروسه دفع مواد مخدر را سریعتر می‌کند. حرکات چربی سوزی باعث می‌شود که مواد مخدر حل شده در چربی ها سریعتر دفع شوند.

برای اینکه سموم راحتتر دفع شود می‌توانید پاهای خود را در آب ولرم و جوش شیرین و سرکه سیب بگذارید به مدت نیم ساعت و یا پیاز را حلقه کنید وشبها در خواب زیر جوراب تمیز روی کف پا قرار دهید. با این کارها سم زدایی سریعتر انجام می‌شود و زودتر مواد مخدر از بدن بیرون می رود.

چه چیزی در تست اعتیاد و مواد مخدر تاثیر می گذارد؟

مفهوم 12 قدم ترک اعتیاد چیست؟

ترک تریاک به روش سنتی

 

برچسب‌ها:,

Accessibility