3
فوریه

افزایش قدرت باروری و درمان نازایی با ژل رویال

در ابتدا، لازم است به عنوان یک خانم جوان و بی تجربه به خاطر داشته باشید که ژله رویال، بره موم زنبور عسل است. عسل غذای “خارق العاده ای” برای بهبود روند سلامت زنان محسوب می شود. نتایج تحقیقات مختلف دانشمندان ثابت کرده است که عسل در کمک به افزایش قدرت باروری انسان، به ویژه زنان بسیار موثر است. جالب است بدانید که ژله رویال هم فواید عسل ملکه را خواهد داشت.

این ژل نوعی ماده مغذی ترشح شده از غدد خاص زنبوران پرستار یا کارگر کندو است که نه تنها برای افزایش قدرت باروری ملکه زنبور عسل در کندو ایجاد می شود، بلکه لاروهای زنبور عسل هم از آن تغذیه نموده و به سلامت و رشد مطلوب می رسند. ژل رویال غنی از اسیدهای آمینه بوده و حاوی (دقیقا 29 نوع ماده) اسید 10 HDA، چربی، قند، ویتامین ها و پروتئین می باشد.

علاوه بر این موارد، این ماده غذایی شامل ویتامین های A، B کمپلکس (اسید فولیک و اینوزیتول)، C، D و E و همچنین دارای مقدار زیادی آهن و کلسیم و دیگر مواد معدنی است. همچنین، ژل رویال حاوی استیل کولین است که برای انتقال پیام های عصبی از یک سلول به سلول دیگر در بدن انسان، به ویژه زنان مورد نیاز می باشد. نتایج تحقیقات اخیر پزشکان متخصص تومورشناسی نشان داده است که 10 HDA موجود در این ماده غذایی درمانی برای انجام فعالیت ضدتوموری در بدن زنان هم بسیار مفید است.

از آنجایی که ژل رویال حاوی طیف گسترده ای از مواد مغذی است، بنابراین می توان ادعا کرد که برای سلامت بدن و عملکرد درست عضلات انسان، به ویژه زنان جوان ضروری می باشد. اگر شما هم به عنوان یک خانم جوان و بی تجربه می خواهید در مورد چگونگی تاثیر آن در کمک به افزایش قدرت باروری خود بیشتر بدانید،

یک نکته احتیاطی در مورد مصرف گرده زنبور عسل

عوارض جانبی احتمالی مصرف گرده زنبور عسل برای افزایش قدرت باروری زنان و مردان جوان

افزایش قدرت باروری مردان با مصرف گرده زنبور عسل

بهبود میل جنسی و افزایش سیستم ایمنی بدن افراد با مصرف گرده زنبور عسل

مزایای گرده زنبور عسل برای افزایش قدرت باروری انسان

گرده زنبور عسل چیست؟

مزایای شگفت آور گرده زنبور عسل بر قدرت باروری

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility