30
ژانویه

روش درمان درد سیاتیک در طی دوران بارداری زنان

در ابتدا، لازم است به عنوان یک زن حامله یادتان باشد كه در صورت مراجعه به دکتر متخصص زنان و زايمان برای درمان درد سیاتیک، ممکن است شما را به یک متخصص فیزیوتراپی عضلانی اسکلتی معرفی کند. در واقع، در این موقعیت، فیزیوتراپیست تمرینات خاص فیزیوتراپی را برای تقویت کف لگن، پشت بدن و عضلات شکم به زنان حامله توصیه می کند.

فیزیوتراپیست از شما بخواهد كه از کمربند پشتیبانی بارداری استفاده کنید، تا وزن جنين داخل رحمتان را در ماه های پایانی دوران بارداری به طور متناسب در سراسر پشت بدن پخش كند.

این روش های درمانی عبارتند از:
• درمان انواع امراض استخوانی زنان در طی دوران بارداری
• استفاده از طب سوزنی یا طب چینی در طی دوران بارداری
• کایروپراکتیک در طی دوران بارداری
• ماساژ دادن بدن زنان در طی دوران بارداری

همانطور که می دانید گرفتگی عضلات در زنان باردار بسیار شایع است. این افراد می توانند با کمک یک متخصص و با ماساژ دادن بدن خود قبل از تولد فرزندشان، به ویژه در سه ماهه دوم و سوم از دوران بارداری، گرفتگی عضلات و در نتيجه، درد سیاتیک خود را به شدت کاهش دهند. فراموش نکنید پزشك متخصص نه تنها درد شما را تسکین مي كند، بلکه به شما کمک خواهد كرد تا خواب راحتی را در این دوره از زندگی خود تجربه کنید. همچنین، ماساژ دادن بدن زنان باردار مي تواند علائم و نشانه های بیماری سیاتیک را به طور قابل توجهی کاهش داده و ميزان گردش خون در بدن مادران باردار را افزایش دهد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility