Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/amoozes1/public_html/wp-content/themes/journalistic/functions.php on line 214

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/amoozes1/public_html/wp-content/themes/journalistic/functions.php on line 214
بازی جدید Battleground PlayerUnknown مخصوص pc

بازی جدید Battleground PlayerUnknown مخصوص pc

بازی جدید PlayerUnknown’s Battlegrounds review

 

اول، شما از آسمان بیرون می روید هنگامی که زمین را لمس می کنید، بلافاصله دعا می کنید که لرد لوت یک اسلحه SMG یا دوبار شلیک را در دستان خود قرار داده است. زنده ماندن این پیدایش و خروج، و شما نماز خود را به الهه حلقه ها، که زمینه نیروی تصمیم می گیرد که چه کسی زندگی کند و چه کسی می میرد، هدایت می کند. بعدها شما به خدای کراوات (Kratos) نگاه میکنید، امیدوار باشید که هدیه طولانی مدت از آسمان باشد. دیگر خدایان جزئی به سوخت سوخت خودرو، انتشار دامنه 8X و زره های سطح بالاتر کمک خواهند کزد.

این یک بازی رقابتی است که توسط سیستم های نیمه تصادفی تصحیح شده است که می تواند فریبنده باشد، اما PUBG بخشی از کار است زیرا توازن معمولی را از پنجره می گیرد. شما خود را به یک سرزمین بی عدالتی پرتاب کرده اید، کوچکترین RNG colosseum. شما سعی می کنید آخرین مردی باشید که در میان 100 رقبای ایستاده است و اگر شما فوق العاده خوب هستید، 20 درصد از وقت خود را به دست آورید.

 

که در آن تعداد نسبتا محدودی از متغیرها تصمیم گیری محدود را دارا است. تنها زمانی که این اتفاق در PUBG اتفاق می افتد این است که هنگامی که شما به دایره نهایی یا دو، که در آن منطقه بازی به اندازه کافی کوچک به تناسب ذهن شما طراحی شده است.

و با این حال، چیزی شگفت انگیز در نتیجه مقیاس و تصادفی PUBG اتفاق می افتد: شما قبول می کنید که احتمالا برنده نخواهید شد. شکست در شما انتظار است. مرگ عمدتا اجتناب ناپذیر است، بنابراین هی: ممکن است به معنای مرگ شما نیز باشد. مسائل فنی، هنر ناهموار و cheaters مزاحم باعث می شود که سرگرم کننده باشد، اما با فشار برای برنده شدن، PUBG یک زمین بازی برای دریافت و دریافت بیشتر خطر را تجربه خواهید کرد.

 


.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *