1
ژانویه

پیش گویی های نوستراداموس در مورد اتفاقات و حوادث احتمالی سال 2018

برخي معتقدند که پيامبر فرانسوي نستراداموس به دقت پيش بيني کرده است که ظهور ناپلئون و هيتلر و حملات برجهاي دوقلو یازدهم سپتامبر  11/11 را   به درستی پيش بيني کرده بود.

بسیاری از محققان پیامبر گرامی که در سال 1566 درگذشت نیز متقاعد شده اند که او اعمال وحشیانه فعلی را که توسط ISIS  داعش در خاورمیانه انجام داده اند را  به درستی پیش بینی کرده است، از جمله پیشنهادش برای گرفتن مناطق اروپا برای تحقق خلافت خویش.

در حال حاضر مردم به دنبال چه نوشته ای می توانند در سال  2018 از پیش گویی های  نوستراداموس را پیدا کنند.

آلساندرو برونو در Lombardiletter.com نوشت: “پیش بینی های نوردراداموس در سال 2018 بسیار سخت است، زیرا آنها شامل آنچه ممکن است تبدیل به جنگ جهانی 3 شوند.

پیش بینی های Nostradamus WW3 باعث شده است که بسیاری از افراد احساس بی نظمی کنند. آنها احساس می کنند که جهان فراتر از کنترل است و احساس می کنند که زمان های دشوار پیش می آید.

“فراتر از فرد پیش بینی آینده Nostradamus در سال 2018، یک موضوع مشترک وجود دارد.

“انرژی منفی با شدت و سرعت بی سابقه تشدید می شود و سرعت می گیرد.

“اخبار جنگ جهانی 3 دوباره تبدیل شده است. به همین دلیل است که اکثر مردم این واقعیت را نادیده می گیرند که روسیه و ایالات متحده از سطح تنش هایی که از حدود 30 سال پیش مشاهده نشده اندرا  از سر گرفته اند.

“به جای انتشار این گزارش، سناتورها و نمایندگان کنگره در واشنگتن این خطرات را در نظر نمی گیرند.”

پیش بینی های 2018:

1. جنگ جهانی 3:

پیش بینی ترین فصل برای 2018 از کتاب نستراداموس “پروتستان لس” است.

این شامل چهارچوبی است که بعضی از آنها به عنوان توصیف آغاز جنگ جهانی سوم تفسیر شده است.

نوستراداموس گفت: “جنگ بزرگ در فرانسه آغاز خواهد شد و تمام اروپا مورد حمله قرار خواهد گرفت، برای همه طول می کشد و برای همه وحشت زده خواهد شد و در نهایت صلح خواهیم داشت، اما تنها چند نفر از آن لذت خواهند برد.

“جنگ بین دو قدرت بزرگ جهان آغاز خواهد شد و به مدت 27 سال ادامه خواهد یافت.”

برخی از مفسران پیش بینی کرده اند که چین، روسیه و کره شمالی متحد خواهند شد تا آمریکا را بگیرند.

2. فوران عمده ای از کوه ووزویوس

آتشفشان ایتالیایی هر پنج دقیقه یک بار زمین را خواهد لرزاند و طبق پیشگویی حداقل 6000 نفر کشته خواهند شد.

در اوایل سال 2016 بیش از 1.5 میلیون نفر هشدار دادند که آنها در منطقه خطر آتشفشان فوق العاده زندگی می کنند که گفته می شود در هر زمانی ممکن است باعث بروز فاجعه ی جهانی شود.

نیمی از سه میلیون نفر در ناپل زندگی می کنند که گفته می شود که آنها در یک منطقه خطرناک خطرناکی از Vesuvius supervolcano زندگی می کنند، که به دلیل نابودی تاریخی Pompeii در سال 79AD بوده اند.

3. زلزله وحشتناک:

به نظر می رسد نوسترآدامام فاجعه طبیعی در سراسر ایالات متحده را پیش بینی کرده است.

او نوشت: “زمین لرزه به ویژه در منطقه غربی ایالات متحده مربوط می شود. قدرت آن در سرتاسر جهان احساس خواهد شد.”

نگران کننده، نظرسنجی زمین شناسی ایالات متحده (USGS) به دقت فعالیت های لرزه ای را در ناحیه Subduction Cascadia، که در آن سال 2016 به دنبال یک سری لرزه های متوسط بود، و دو خط گسل در کالیفرنیا، از جمله سن آندریاس، به دقت نظارت کرده اند.

دانشمندان می گویند که خطوط گسل کالیفرنیا و منطقه Subduction Cascadia به زلزله بزرگی بزرگی هشت یا بالاتر رسیده اند.

آنها ناحیه Subduction Cascadia را بیشتر مورد توجه قرار داده اند.

این شهر حدود 60 مایل دور از ساحل ساحل اقیانوس آرام از شمال کالیفرنیا تا جزیره ونکوور اجرا می شود، از این رو شهرهای بزرگ از جمله پورتلند، سیاتل و ونکوور در محدوده سونامی خود قرار دارند و میلیون ها نفر از مردم و زیرساخت های عمده را تهدید می کنند.

4. دنباله دار یا اعتصاب سیارک:

انتظار می رود که یک اعتصاب بزرگ از سیارک ها به عنوان نوردرآداموس در سال 2018 تفسیر شود: “یک لحظه خشونت بزرگ با ظاهر یک دنباله دار در آسمان همزمان خواهد شد. تروریسم هسته ای و فاجعه طبیعی، سیاره ما را نابود خواهد کرد.”

در حالیکه سیارک یا ستاره دنباله دار پذیرفته شده است یک روز زمین را تهدید خواهد کرد، ناسا می گوید که هیچ یک از موارد مهم تهدید کننده را حداقل 100 سال نمی داند.

5. سقوط اقتصادی:

نوستراداموس گفت: “ثروتمندان چندین بار میمیرند.”

بسیاری از این ها به معنای سقوط اقتصادی جهانی به عنوان یک نتیجه از WW3 و اثرات بسیاری از بلایای طبیعی است.

6. انسان ها بیش از 200 نفر زندگی خواهند کرد:

با عذاب وجدان بسیار زیادی پیش بینی شده، این به نظر بعید است.

با این حال، نوستراداموس پیش بینی کرد: پیشرفت های پزشکی امید به زندگی انسان را تا حداقل 200 ساله افزایش می دهد.

این به معنای پایان سال 2018 است، یک فرد 80 ساله به 50 سالگی شباهت دارد.

پیش بینی های دیگر در سال 2018 شامل موارد زیر می شود: انسان ها قادر به صحبت با حیوانات می باشند افرادی که می خواهند فرزندان مجوز و مجوز لازم را داشته باشند؛ تفاوت های زبان ناپدید خواهد شد، آتش سوزی وحشی از گرمایش جهانی، اما در اندازه های بالایی وجود خواهد داشت پایان مالیات در غرب است.

با این حال، با توجه به Ancientcode.com، که به چنین نبوت ها نگاه می کند، تفسیر ها باید با جوشاندن نمک به صورت مشابه به سال 2017 صورت گیرد.

در یک مقاله گفت: “اما آنچه نستراداموس در مورد 2018 می گوید چیست؟

quatrains نوستراداموس سطوح تخریب را بسیار سنگین تر از چیزی که قبلا پیش بینی کرده بود توصیف می کند.

“با توجه به این گزارش ها، نوسترآدامام رویدادهای وحشتناکی را در سال 2018 اتفاق می افتد (اگر چه موارد مشابه در مورد 2017 گفته شد).

“این پیش بینی ها را با احتیاط در نظر بگیرید، اما بسیاری از این هشدارها با چند تغییر جزئی، قطعا می توانند به جهان مدرن اعمال شوند.

“برای شکیبایی ها، که در میان آنها خودم را شامل می شود، پیش بینی های نسترداموس از نظر اخلاقی شگفت آور از گذشته برای ایجاد نگرانی وجود دارد.”

Skeptics همچنین اشاره می کند که بسیاری از تعاریف قبلی دیگری از Nostradamus quatrains وجود دارد که گفت WW3 در حدود سال 1999 آغاز خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility