گزارشی جالب از دیدن موجدات فضایی در روزهای اخر سال 2017

سال گذشته که با خبرهای پر سر و صدایی روبرو شده بود، یک گزارش فوق العاده در روزهای آخر خرداد 2017 به نظر می رسید تقریبا معمول بود: سالها یک مقام اطلاعاتی در داخل پنتاگون، یک برنامه مخفی برای بررسی گزارش های اشیا پرواز ناشناس .

ببخشید؟

این کلاهبرداری توسط هلن کوپر، رالف بلومنتال و لسلی کیان برای نیویورک تایمز، توسط مقاله همراه است که در سال 2004 یک شیء بیضی بازی یک هواپیمای بدون سرنشین را در جنوب کالیفرنیا با دو جت جنگنده های دریایی بازی کرد. اختصاص داده شده به ناو هواپیمابر Nimitz. پس از آن، شیء به سرعت با سرعت دیگری فروکش کرد که یکی از خلبانان نیروی دریایی را ترک کرد و بعد گفت: “خیلی عجیب و غریب بود” – همانطور که ممکن است در صورت تماشای ویدئوی دید که وزارت دفاع عمومی منتشر کرده است.

در نظر گرفتن این گزارش ها، ذهن من به تمام کسانی که افراد معقول را که در طول سال ها اخراج شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند، تبدیل شده است، زیرا آنها معتقد بودند که چیزی وجود دارد. من به طور خاص از مؤمنان فکر می کردم که بدون این آیین های رسمی خسته شده اند.

مؤمنان مانند پدر مرحوم من هستند.

من می توانم بشنوید که او در خانه جانبازان، رخت شکسته خود را از بدن در صندلی چرخدار بشنود، اما ذهن او به عنوان یک ستاره تیراندازی سریع و روشن است. او می گوید “برای سال ها گفته ام”، پس از آن یک اصطلاح انتخابی برای مقامات دولتی گذاشته شد و به دنبال آن “من این را می شناختم”.

سپس، یک رضایت بخش بر روی سیگار کشیدن.

پدر من، ژن، شبانه در دبیرستان به پایان رسید و سه سال در ارتش به سر برد. او به کالج رفت. اما او عقل ترسناکی داشت، خواندنش به طرز وحشیانه ای انجام داده و فرماندهی از موضوعاتی مانند تاریخ آمریکا، خلق و خوی – و U.F.O. تحقیقات از دهه 1960 و 1970، او به بسیاری از دیگران در نظارت بر گزارش های ناهنجاری های هوایی پیوست، رام کردن گزارش های رسمی رد شده و مبادله نظریه های مربوط به دیدگاه های معتبر و مخفیگاه های دولتی.
ادامه مطلب خواندن داستان اصلی

آگهی
ادامه مطلب خواندن داستان اصلی

آنها درباره اسامی شناخته شده U.F.O. محققان – J. Allen Hynek، Donald Keyhoe، Stanton Friedman – و آخرین خبرنامه های یک سازمان به نام کمیته تحقیقات ملی در مورد پدیده های هوایی یا Nicap را خوانده اند. آنها باقی ماندند، حتی زمانی که بسیاری دیگر از این علت پس از گزارش گزارش شده توسط نیروی هوایی در سال 1969، به این نتیجه رسیدند که مطالعه بیشتر U.F.O.S بعید به نظر بسیار ارزش علمی است، که منجر به خاتمه برنامه رسمی نیروی هوایی در مورد موضوع.

به نظر ژن بری، این گزارش صرفا بخشی از پوشش است.

او هیچ ستاره شناس یا فیزیکدان نبود. فقط یک سرسخت کار می کرد که ناامیدانه ناامید کننده رفت و آمد روزانه بود، اما بعدا، در شب، اغلب احساس وابستگی به چیزی بیش از خود کرد، بزرگتر از همه ما. در حالی که همسایگانش در مورد آینده ی نیویورک جت متمرکز بودند، او در نظر داشت که آیا “چرخ در وسط چرخ” که در کتاب حزقیال ذکر شد، اشاره ای به نوعی پرواز داشت. اگر چنین است، فقط مفاهیم را در نظر بگیرید!

در خانواده ما، خط افقی که زمین و آسمان را جدا می کند، اغلب مبهم است. پدر و مادرم همسر بیمار و چهار فرزند قابل تحسین کارت های عضویت کوچک آبی را برای یک سازمان پژوهشی و تحقیقاتی به نام Mutual U.F.O. شبکه، یا Mufon. وقتی پدرش در U.F.O صحبت کرد پدر من را تشویق کرد. سمپوزیوم در یک دانشگاه محلی. به دستور او، خواهرش برندا حتی یک طرح برای فضاپیمایی که در پست الکترونیکی دریافت کرده بود، ارائه کرد – بسته های اسرار آمیز اغلب به صورت پستی به Sts منتقل شدند. مدرسۀ کلیسای سیریل و متدیوس از معلم علمی خود می پرسد چه چیزی از او ساخته است.

معلم آن را بدون هیچ کلمه ای پشت سر گذاشت.

در خانوارهای دیگر دهه 1960، بارنی و بتی فقط به Rubbles Bedrock، همسایگان وفادار از فرد و Wilma Flintstone اشاره کردند. اما در خانه ما، این نامها همچنین ممکن است به بتی و بارنی هیل، زن و شوهر نیوهمشایر اشاره داشته باشند که ادعا کردند که در سال 1961 توسط بیگانگان ربوده شده و مورد آزمایش قرار گرفته اند.

سپس سفرهای خانوادگی انجام شد. هر چند اغلب والدین ما ما را به واگن ایستگاه Chevy برای درایو شبانه به تپه لانگ آیلند نادر با چشم انداز بدون محدودیت از آسمان و یا به وانکا، NJ، 70 مایل دور، که در آن گفته شده بود چراغ های عجیب و غریب بیش از یک مخزن محلی.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *