31
دسامبر

ادعای خلبان جنگنده امریکایی به دیدن ufo و هشدار ان به سران حکومت ها

خلبانان جنگنده های ایالات متحده نشان می دهد که برخورد نزدیک با UFO “به شکل 40ft tic-tac” شکل گرفته و رهبران جهان هشدار می دهند تا به طور جدی به دیدارها برسند

یک خلبان آمریکایی که ادعا می کند هواپیمای بیگانه را تعقیب کرده است، به رهبران جهان هشدار داده است تا به طور جدی به دیدگاه های UFO بپردازند.

دیوید فوروور، فرمانده نیروی دریایی نیروی دریایی آمریکا، در حمایت از افسر اطلاعاتی دولت ایالات متحده، لوئیس الیزندو، که در هفته گذشته نشان داد که او زندگی واقعی “X Files” را اداره می کند، گفت: “فرماندهی خلبان نیروی دریایی ایالات متحده”، برنامه تحقیقاتی UFO در پنتاگون با عنوان برنامه شناسایی تهدید پیشرفته حمل و نقل هوایی (AATIP) با 16 میلیون پوند (22 میلیون دلار) “پول سیاه” از کنگره.

الیزوندو آزادی فیلم های مربوط به UFO قبلا طبقه بندی شده در وزارت دفاع ایالات متحده را تأمین کرد – یکی از آن ها نشان می دهد که Fravor کرافت را با سرعت باورنکردنی دیدار کرد.

فرمانده فوروور 53 ساله یکی از دو جت جنگنده در یک ماموریت آموزشی معمولی در حدود 100 مایلی در اقیانوس آرام از سن دیگو پرواز کرد، زمانی که آنها برای بررسی یک هواپیمای ناظر بر روی رادار از کشتی دریایی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا پرینستون نقل مکان کردند.

اپراتور عملیاتی اعلام کرده است که طی دو هفته دوازده هواپیمای مرموز را ردیابی کرده است، اما هنگامی که آنها نشان دادند، هواپیماهای مأموریتی مستقر نشده بودند.

این شی اولین بار در 80،000 فوت ظاهر شد، سپس به سمت دریا متورم شد، توقف در 20،000 فوت و شنا کردن قبل از خروج از رادار را داشته است.

 The strange object can be seen hovering in the fighter jet's sights

 It then rapidly shoots off to the left out of sight

هنگامی که فرمانده فورور وارد شد، او یک هواپیمای سفید را که 50 فوت بالاتر از یک اختلال در اقیانوس داشت، دید.

او گفت: “این فقط حرکت به طور تصادفی در اطراف بود – این 40 پا بلند سفید تیک تاک نگاه به چیزی، بدون بال.

“این یک روز روشن با پس زمینه آبی بود و کاملا سفید بود. ما هیچ پنجره، هیچ گونه نیرویی، هیچ چیز، فقط یک شی سفید بزرگ نمی بینیم.

“در هر دو انتها گرد شده بود و دارای یک چرخه استوانه ای بود که در همان جلو به عقب گرد شده بود.

“من نمی توانستم بگویم از چه چیزی ساخته شده بود، آن سفید بود، اما بازتابی از یک لامپ نور بود.”

Fravor به سوی آن پرواز کرد و هواپیما شروع به صعود به سمت او کرد و حدود 12،000 فوت را به او منتقل کرد. او فکر می کرد که در عرض نیم مایل از آن عبور کرده است.

 Another remarkable video shows an object in the sights of a US fighter jet near San Diego

او گفت: “من به معنای واقعی کلمه چیزی را تعقیب کردم و شروع به آشکار ساختن ما کرد، به همین ترتیب متوجه شدیم که ما آنجا هستیم. من از بین بردم تا ببینم آیا می توانم نزدیکتر شوم و آن را به سرعت در حال شتاب گرفتن و ناپدید شدن. در عرض یک ثانیه آن رفته بود. “

او گفت: «من فکر کردم که این خیلی عجیب است.» در 16 سال پرواز، من هرگز چنین چیزی را ندیده بودم؛ چیزی که می تواند با آن سرعت حرکت کند و سپس صعود کند و پس از آن سرعت بخشید و فقط ناپدید شد .

“من کنجکاو بودم و سپس ترس. من می خواستم ببینم چقدر نزدیک می توانستم به آن برسم، ببینم آن چه بود. ”

گفته می شود دو جت جنگنده به نقطه ای نزدیک به 60 مایل دور افتاده اند.

 It was filmed travelling over the sea near San Diego in 2004

با این وجود اپراتور رادیو در پرینستون رادیو رادیویی اعلام کرد و گفت که هواپیمای رمز و راز قبل از آنها ساخته شده است.

در این زمان یک هواپیما دیگر برای تحقیق و ضبط فیلم های رادار هواپیما فرستاده شد. ویدیوی 90 ثانیه نشان می دهد که جسم شکل مستطیلی در حال حرکت است که قبل از اینکه به سمت چپ حرکت کند، به نظر می رسد سرعت بی سابقه ای دارد.

Fravor گفت: “این رادار را مسدود کرد، شما نمی توانید آن را با یک رادار معمولی قفل کنید، شما می توانید آن را به صورت غیرمجاز پیگیری کنید و آن را مشاهده کنید، اما اگر شما سعی در گرفتن یک قفل داشتید، اجازه نمی دادید این کار را انجام دهید.

“هنگامی که طول می کشد و به سمت می رود، فاصله زمانی قابل توجهی برای سفر در یک دوره بسیار کوتاه است، ما در حال صحبت کردن مایل، این چیزی است که فقط می رود و در حدود یک ثانیه آن را در کنار صفحه نمایش است.

 The retired US pilot supports former US intelligence officer Luis Elizondo claims that the existence of UFOs has been proven 'beyond reasonable doubt'

خلبان آمریکایی بازنشسته از افسر اطلاعات سابق آمریکا پشتیبانی می کند لوئیس الیزوندو ادعا می کند که وجود اسباب بازی ها “غیر منطقی”

“شما به تصویری از آن نگاه می کنید هیچ جریان اگزوز وجود ندارد، هیچ نشانه ای از چگونگی حرکت آن در اطراف وجود دارد. با دیدن بسیاری از هواپیماهای مختلف، شما همیشه می توانید حداقل نقطه های گرم که در آن خروجی خروجی خارج می شود. من به اندازه کافی نزدیک بودم به صورت بصری برویم “ما چیزی شبیه به آن نداریم.”

او اصرار داشت که این شیء بیگانه است.

او گفت: “من می دانم آنچه را دیدم، چشمگیر بود، عملکرد فوق العاده ای داشت، بدیهی است که من با آن درگیری خصومت نداشتم، اگر دست از دست شما بردارید، دستان خود را پر می کنید.

 Retired US pilot David Fravor has called on Stephen Hawking to look into his claims

دیوید فورور، بازنشسته خلبان آمریکایی، استفن هاوکینگ را به بررسی ادعاهایش دعوت کرده است

“من صادقانه فکر نمی کنم که انسان ها این تکنولوژی را انجام می دهند تا آنچه را که انجام می دهند انجام دهند. همچنین بدن انسان نمیتواند شتابی را تحمل کند. این یک تکنولوژی باورنکردنی است تا بتواند به فضا بیفتد و به عقب برود و بر آب بچرخد.

“من می دانم آنچه که من دیدم و سه نفر دیگر که در آنجا حضور داشتند، در همان زمان دیدند. من فکر می کنم شما به سختی سوالات خود را در مورد اعتبار پرواز تجربه عاقلانه تردید می کنید. من کاملا صحیح نیستم، در سلامت هستم، انجام نمی دهم مواد مخدر

“ما از لحاظ جسمی دیدیم و آن را تعقیب کرده ایم و تنها کسانی هستند که واقعا به یکی از این موارد نزدیک شده اند.”

 Retired US Democratic Senator Harry Reid set up the Department of Defense programme

هری رید، سناتور دموکرات آمریکا، بازنشسته برنامه وزارت دفاع را راه اندازی کرد

Fravor در حال حاضر به استفان هاوکینگ، کارشناس فضای بریتانیا، برای تماشای ویدیوی خود دعوت می کند و به او می دهد.

او گفت: “آنها باید با استفن هاوکینگ صحبت کنند. او یک مرد درخشان است، من می خواهم افکار خود را در مورد آن بشنوم. آنها گفتند که آنها با برخی از فیزیکدانان نظری مانند او درباره امکانات صحبت می کنند. “

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility