23
دسامبر

دانلود بازی انفجار بچه گربه ها Exploding Kittens®

Exploding Kittens® – رسمی 3.1.7

انفجار بچه گربه ها، بازی که بیشترین کمک مالی در تاریخ Kickstarter است، در حال حاضر برای آندروید در دسترس است!
تولید شده توسط الان لی (ایکس باکس، ARGs)، متی اومان (بلغور جو دوسر) و شین کوچک (ایکس باکس، مارول).
ویژگی های کلیدی:
– انفجار بچه گربه ها یک بازی کارت چند نفره برای افرادی است که به بچه گربه ها و انفجارها و پرتوهای لیزر و گاهی اوقات بز ها هستند.
– بازی با 2 تا 5 دوست یا غریبه آنلاین
– تمام هنر نشان داده شده توسط جو دوسر
– کارت های جدید منحصر به فرد به نسخه دیجیتال Exploding Kittens
– نسخه دیجیتال از بازی حمایت شده ترین در تاریخ Kickstarter
در این نسخه بسیار استراتژیک و کت و شلوار از رولت روسی، بازیکنان کارت قرعه کشی را تا زمانی که یک بچه کوتوله انفجاری را کشف می کنند، در آن صورت آنها منفجر می شوند، آنها مرده اند و از بازی خارج می شوند – مگر اینکه این بازیکن دارای یک تخفیف کارت، که می تواند بچه گربه با استفاده از چیزهایی مانند اشاره گر لیزر، پاک کننده شکم، و ساندویچ گرده افشانی را خنثی کند. همه کارت های دیگر در عرشه برای حرکت، کاهش و یا جلوگیری از بچه گربه ها Exploding استفاده می شود.

Exploding Kittens یک برنامه پرداخت شده است که در آن ویژگی های بازی اختیاری ممکن است با پول واقعی خریداری شود. شما باید برای دانلود و بازی حداقل 13 سال داشته باشید. همچنین گزینه ای برای رقابت آنلاین در برابر غریبه ها وجود دارد و اتهام انتقال داده ها ممکن است اعمال شود. نام کاربری و عبارت رایانه خودشان هستند. Exploding Kittens، LLC مسئولیتی ندارد و نام کاربری یا عبارات پخش کننده را تأیید نمی کند. برای سیاست حفظ حریم خصوصی ما، www.explodingkittens.com/privacy را ببینید. برای موافقتنامه مجوز نهایی کاربر (EULA)، به http://www.explodingkittens.com/eula مراجعه کنید.

Exploding Kittens® – رسمی یک نرم افزار آزمایشی رایگان از بخش زیرمجموعه کارت بازی، بخشی از بازی و سرگرمی است. برنامه در حال حاضر در دسترس انگلیسی است و آخرین بار در تاریخ 2016-12-19 به روز شد. این برنامه را می توان بر روی آندروید نصب کرد.

Exploding Kittens® – Official (نسخه 3.1.7) برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است. فقط روی دکمه دانلود سبز بالا کلیک کنید تا شروع شود. تاکنون برنامه 15 بار دانلود شده است. ما قبلا لینک دانلود را ایمن کرده ایم، با این حال برای حفاظت از خود ما توصیه می کنیم که نرم افزار دانلود شده را با آنتی ویروس خود اسکن کنید.

دانلود بازی به صورت رایگان

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,