23
دسامبر

بازی مینی گلف: Retro 1.8 اندروید

مینی گلف هرگز سرگرم کننده تر نبوده است. با حلقه های دیوانه، جهش و گرافیک خیره کننده کارتون شما واقعا برای یک بازی خاص است. آیا می توانم تمام سوراخ های زیر را برای یک نمره دیوانه ضرب کنید؟
ما در حال راه اندازی انواع موانع جدید و همچنین ایجاد سوراخ در سطوح مختلف. رفتن به پایین رمپ، بیش از جهش، از طریق درب های چرخشی، بیش از پد قدرت تقویت و بر روی تابلوهای بهار! تنوع بزرگی از توپ گلف خود را از دست داده است. هیچ سطح یکسان نیست و لذت شگفت انگیز را ارائه می دهد.
این یک منظره هندسی کارتونی خیره کننده است. بنابراین نه تنها سرگرم بازی است، بلکه گرافیک نیز روی لبۀ شما لبخند بزند و روز را روشن کند. اگر دوست دارید گلف و یا احمقانه putt سپس این واقعا برای شما است.
امکانات:
به طور کامل برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. بگذارید که تلفن همراه یا رایانه لوحی آن کاملا کار کند.
کاملا رایگان هیچ اتهام پنهانی و یا ویژگی هایی برای پرداخت هزینه وجود ندارد. همه چیز از ابتدا آزاد است و همیشه خواهد بود.
فروشگاه توپ. اعتبار های رایگان را با اتمام سطوح برای خرید پوست های جدید توپ به بازی احساس کاملا جدید کسب کنید.
ایجاد سطح، ایجاد و ایجاد سطوح خود را به بازی. اجازه دادن به دوستان و خانواده خود را با شاهکار خود به چالش بکشید!

مینی گلف: یکپارچهسازی با سیستمعامل یک برنامه کاربردی رایگان از بخش زیربنایی بهداشت و تغذیه، بخشی از خانه و سرگرمی است. این برنامه در حال حاضر در دسترس انگلیسی است و آخرین بار در 2016-12-22 به روز شد. این برنامه را می توان بر روی آندروید نصب کرد.

Mini Golf: Retro (نسخه 1.8) برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است. فقط روی دکمه دانلود سبز بالا کلیک کنید تا شروع شود. تا کنون برنامه 0 بار دانلود شده است. ما قبلا لینک دانلود را ایمن کرده ایم، با این حال برای حفاظت از خود ما توصیه می کنیم که نرم افزار دانلود شده را با آنتی ویروس خود اسکن کنید.

دانلود بازی با فرمت اندروید

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,