10
نوامبر

راهی که مضحک به نظر می رسید چگونه سفر به گذشته را ممکن می کند

اما راه ديگري براي سفر به گذشته وجود دارد راهي که تا همين اواخر مضحک به نظر مي رسيد .اما هر روز به واقعيت نزديک تر مي شود ما توانستيم گذشته را بسازيم تکنولوژي بشر، رشدي انفجاري داشته است وقتي کامپيوترهاي ما ،به اندازه کافي قدرتمند بشوند قادر خواهند بود جهانهاي متعدد عظيمي را شبيه سازي کنند .

.مثل دوران گذشته حيات زمين .اين يک بازي ويديويي نخواهد بود اين شبيه سازيهاي گذشته به نظر و حس ما کاملاً حقيقي خواهند رسيد قادر نخواهيد بود تشخيص دهيد که اينها شبيه سازيست نه گذشته محض، بلکه نزديکترين اتفاقِ گذشته.

اگر شما واقعاً بخواهيد به گذشته برگرديد ناچار خواهيد بود به آينده اي بي نهايت دور برويد و در اين آينده بي نهايت دور .آنها قادر خواهند بود، گذشته رو بازيافت کنند و شما قادر به ديدن اينکه .گذشته چه شکلي بوده ، خواهيد شد و در حقيقت گذشته دور رو تجربه خواهيد کرد با حضور در واقعيت موجودِ .کامپيوترهاي فردايي دور ما ديده ايم که سفر در زمان به .فواصلي در آينده دور ممکن هست.

.اما اين سفري يکسره هست سفر به زمان گذشته هم ممکن هست به صورت تئوريک ممکن باشه اما نيازمند اندازه بي نهايتي از انرژي و تکنولوژيي به اندازه اي که …خدا داره خواهد داشت بهترين اميد ما شايد در زمينه کامپيوترهايي باشه که بتونند گذشته رو دوباره سازي کنند بنابراين به نظر مي رسه که زما نمي تونيم به گذشته برگرديم تا به ملاقات کساني که از دست داده ايم بريم يا اشتباهاتي رو که .در دوران جواني انجام داده ايم ، جبران کنيم ،خط سير ما در زمان ،از تولد تا مرگ چيزيست که همه موجودات، در اون مشترکند هر انساني بايد با اين واقعيت زندگي کنه که

.زندگي کوتاه است و زمان ارزشمند ما فتوحات خودمان رو داريم و اشتباهات خودمان رو هم مرتکب مي شيم اگر مي شد که برگرديم و اين اشتباهات رو جبران کنيم آيا مي تونستيم هيچ چيزي از اونها ياد بگيريم؟ آيا مي تونستيم آنچه که امروز هستيم باشيم؟ حد اقل در حال حاضر ما نمي تونيم ساعت رو به عقب برگردونيم .همچنان تلاش مي کنيم …همچنان تلاش مي کنيم.

پایان

ارتباط جهان های موازی با سفر در گذشته چیست؟

اولین حلقه سفر در زمان چه خواهد بود وقتی ماشین زمان اختراع شود

ایا تغییر در گذشته خود زمان اینده را چگونه تحت تاثیر قرار خواهد داد

فرض کنید ماشین زمان اختراع شد بعد از ان چه خواهد شد

ایا نظریه که می گوید اتفاقات اینده رخ داد های گذشته را تغییر می دهد

ایا می توان از طریق لامکانی کوانتوم با گذشته خود ارتباط برقرار کرد

لا مکانی در فیزیک کوانتوم چه معنایی دارد

ایا می توان پاسخی به سوال سفر در زمان داد

مشکلی که سر راه ساخت ماشین زمان هست چیست؟

ایا می توانه به گذشته خود سفر کرد و با خود ملاقات کرد

 

برچسب‌ها:, , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility