9
نوامبر

ایا نظریه که می گوید اتفاقات اینده رخ داد های گذشته را تغییر می دهد

،اگر دستگاه “کريمر” عمل کند پيام را تنها ظرف ،يک ميليونيم ثانيه پيش از ارسال آن .ارسال خواهد کرد اما يک سيگنال خود نشان مي دهد که حتي اندکي در گذشته بودن .مي تواند درک ما را از زمان دگرگون کند

“اين ثابت مي کند که “عليت معکوس يعني نظريه اي که مي گويد اتفاقات آينده رخدادهاي گذشته را .تحت تاثير قرار مي دهند، حقيقت دارد اگر درست عمل کنه، واقعاً شاهکار هست و يک موضوع مهم در فيزيک خواهد شد يک موضوع مهم در ارتباطات و اگر شما بتونيد پيام رو به گذشته بفرستيد در همه جا کابرد مهمي خواهد داشت.

همه تمدن ما رو ،در هر مسيري که من تصورش رو هم نمي توانم بکنم تغيير خواهد داد. اما همه اين ماجرا شايد فقط دلالت بر اين داشته باشه که اين تجربه ناموفق خواهد بود .

چون احتمالاً طبيعت به شما اجازه .ارسال پيام به گذشته رو نخواهد داد من واقعاً “عليت معکوس” رو .به عنوان يک جمع بندي محتمل فرض نمي کنم منظورم اين هست که زمان به وضوح رو به جلو رفتن داره .و رو به آينده ساخته مي شه .

اما از طرف ديگر هم مي تونم بگم که زمان قطعاً مفهوميست که بسيار کم ،در فيزيک و از سوي فيزيکدانها درک شده و هر کسي مي تونه انتظار اين رو داشته باشه که در آينده ما درک بهتر و عميق تري از زمان ،و امکانات مختلفي از آنچه که امروز داريم

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility