6
نوامبر

ماشین زمان ريچارد گات

ماشین زمان

ماشین زمان

ريچارد گات” در زمينه مشکلات سفر زمان” دهها سال است که به مطالعه مشغول است . کتاب ماشين زمان نوين او از جاذبه سنگين پيرامون ريسمانهاي کيهاني براي خلق حلقه هايي در زمان بهره مي برد.

ريسمانهاي انرژي ، رشته هايي از انرژي هستند .که در جهان جاريند شعري هست که مي گه : “زن جواني به نام “رخشان” “سفر مي کرد با سرعتي بيشتر از “نور ،روزي رفت در راهي “و شب گذشته به خانه برگشت ،مشکلي که “اينشتاين” هم به اون اشاره کرده اين هست که شما نمي تونيد فضاپيمايي بسازيد .که سريع تر از سرعت نور پرواز کنه ،اما در نسبيت ک،که تئوري انحناي فضا-زمان هستلي .اگر ميان بُر بزنيد، مي تونيد از نور جلو بيفتيد

.اگر ميان بُر بزنيد، مي تونيد از نور جلو بيفتيد “و مثل خانم “رخشان .به رويدادي در گذشته خودتون برسيد هيچکس نمي داند که اين ريسمانهاي کيهاني واقعيت دارند يا نه اما بسياري از فيزيکدانها معتقدند که آنها در فضا هستند قطعات فشرده انرژي ،باقيمانده از بيگ بنگ .که باريکتر از هسته اتم هستند ،بعضي از اين ريسمانها ممکن است کوتاه باشند و بعضي هم تا بي نهايت ادامه داشته باشند. اما همگي جاذبه شديدي را اعمال مي کنند و در جايي که ،جاذبه اي خارق العاده وجود داشته باشد شانسي براي خلق يک ميان بُر در زمان و فضا وجود خواهد داشت.

جاذبه منفی چیست و چه ارتباطی با کرم چاله ها دارد؟

ایا می توان به گذشته های دور سفر کرد

ایا طی 10 سال اینده ماشین زمان اختراع خواهد شد

رابطه برخورد دهنده هادرونی با سفر در زمان چیست؟

زمان و فضا چه رابطه ایی با سفر در زمان دارد؟

ایا زمین جامد است و یا اینکه مثل توپ ژله ایی قابل انعطاف

اگر ساعتی را در میدان مغناتیسی قرار بدهیم چه اتفاقی برای ان می افتد

چرا ساعت دقیق اتمی ساخته شده است

ایا سفر در زمان ممکن است

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility